• Mamka si uřízla kousek bříška prstu.. co s tím? Už 4 hod. to krvácí. K doktorovi nechce jít.. GRRRR - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Mamka si uřízla kousek bříška prstu.. co s tím? Už 4 hod. to krvácí. K doktorovi nechce jít.. GRRRR. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Mamka si uřízla kousek bříška prstu.. co s tím? Už 4 hod. to krvácí. K doktorovi nechce jít.. GRRRR

 • co mam delat??? k doktorovi nechci)  Další informace


  Gesta za volantem: blikate na protijedouci auta, ze o kousek dal na ne ciha radar?  Další informace


 • Poraďte firmu prodávající na netu linolea, PVC, koberce použité z výstav. Potřebuji kousek do koupelny a WC. Děkuji.  Další informace


 • Kudy ještě krvácí náš státní rozpočet?  Další informace


 • Nechce mi jít facebook

  kdyz zadám stránku facebook.com, buď se mi načte jen hlavní stránka a když se přihlásím, objeví se Server nenalezen..nebo se mi nenačte ani ta hlavní stránka a rovnou mi to hodí Server nenalezen..přitom internet a ostatní stránky mi normálně jdou..používám Firefox, ale ani na Exploreru mi to nejde, ani na druhém pc..prosím o radu jak se zase dostat na Facebook, děkuji Nikola.

  Další informace


 • Problém v práci s propustkou k doktorovi.

  SITUACE: Dnes ráno jsem byl u svého obvodního lékaře s určitým zdravotním problémem a on mi předepsal vyšetření v nemocnici, kam jsem také šel, ale stím, že jsem nejdříve musel do práce, kde jsem si nechal vystavit propustku k lékaři, kterou mám odevzdat podepsanou od doktora, jenže v dané nemocnici mě ten den nikdo nevyšetřil, ale přeobědnal na příští týden, což znamená, že mi zároveň onu propustku k lékaři nikdo nepodepsal a tudíž teď nevím, jak to vyřešit.Rady?

  Další informace


  Jak odebrat trvalé bydliště bývalé přítelkyni, když sama nechce a nechce se odstěhovat?

  Trvalé bydlištěDoplňuji:Najemní smlouvu nemám.

  Další informace


  DPČ na 20 hod./týd. nebo 80 hod./měsíčně?

  Pro upřesnění na DPČ mohu pracovat třeba i 40 hod. týdně, jen nesmím překročit 80 hod. měsíčně, nebo je striktně dáno, že za pracovní týden max. těch 20 hod.??? A také prosím o odpověď, pokud si na DPČ vydělám kolem 10 tis., zda za mě odvádí zdravotní pojištění, či si ho musím platit sám, nebo zda mohu být evidován na ÚP???

  Další informace


 • Jak to, že jeden ze dvou stromů stejného druhu roustoucích kousek od sebe, obrazí listy o týden dříve nežli ten druhý?

  Jak to, že jeden ze dvou stromů stejného druhu roustoucích kousek od sebe, obrazí listy o týden dříve nežli ten druhý?

  Další informace


  Dnes ráno mi běhala po dvorku lasička. Bydlíme kousek od lesíka. Nestihla jsem ji vyfotit.

  Myslíte, že to byla vzácná vyjimka nebo ještě budě šance na foto? Dík.

  Další informace


 • Mamka mně nechce dovolit pozvat kluky na párty. Jak ji přemluvit?  Další informace


  Co dělat když se na mě mamka naštvala????

  Dneska ráno jsem musela stávat už v 9 hodin byla jsem proto naštvaná a nechtěla jsem k babičce.Jenomže pak se moje mladší ségra rozbrečela že chce abych tam jela a mamka se na nás obě naštvala a já jsem tet doma se ségrou.mamka odjela se svým stupid. přítelem (není to můj tatka)na houby a je na nas nastvana.Co mám dělat pláuju že jí napíšu sms s internetu(nemam kredit) ale je to dobry napad??????

  Další informace


 • V ponděli mám mamka svátek, vůbec nevím co bych jí mohla vyrobit ... nemáte někdo nějaký dobrý nápad?..:)

  Podívej se na Fler, jsou tam i návody na to, jak vyrobit zajímavé dárečky (i pro Moniky :-). Přeji, ať se oslava vyvede a mamče se dárek líbí. :-) a href"http://www.fler.cz/zbozi/kurzy-a-navody" rel"nofollow" http://www.fler.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Už 3. den mě šíleně bolí břicho kousek po žebry,myslíte,že bych měla zajít k doktorovy ? Netušíte co by to mohlo být ?

  Asi před třemi dny mě začalo z ničeho nic bolet břicho,už to bolí asi 3. den a já nevím jestli je to obyčejná bolest břicha nebo jestli to je něco vážnějšího..... myslíte že bych s tím měla jít k doktorovy ? Netušíte co by to mohlo případně být ?

  Další informace


  Uřízl jsem si kousek masa na palci. Neznáte nějaký učinný přípravek nebo nějakou babskou radu??

  Potřeboval bych aby se to co nejdřive zahojilo a zase narostlo.Je to asi 1cm dluhý, 0.5cm široký a asi 0.5-1cm hlubokýNejsem v odhadování moc dobrý tak to berte trochu s nadhledem pokud jsem to přehnal.

  Další informace


  Můžu jít sama k doktorovi?

  Je mi 13, a mám jít na očkování. Máma se mnou jít nemůže. Musí se mnou jít někdo zletilý, nebo mohu jít sama?

  Další informace


  Kdy po vytažení klíštěte z nosu k doktorovi? Jaká je inkubační doba?

  Díky!

  Další informace


  Je normální, že se dá občas dotknout nitroděložního tělíska? Nebo mám plášit k doktorovi?

  Je normální, že se dá občas dotknout nitroděložního tělíska? Nebo mám plášit a jít k doktorovi?

  Další informace


  Je mi 20 let a jsem stále přihlášen u dětské lékařky. Zítra potřebuji k doktorovi, ale dětská mě již nevyšetří..

  Je mi 20 let a jsem stále přihlášen u dětské lékařky. Zítra potřebuji k doktorovi, ale dětská mě již nevyšetří.. Nemáte nějakou radu, kde mě vezmou? DěkujiDoplňuji:Jde mi o to, zda když přijdu k nějaké doktorce a nejsem u ni přihlášen, zda mě přijme, nebo jestli me stále přijme má dětská.Týká se to nemocenské

  Další informace


  Ahoj, je mi 12 let a moje mamka má rakovinu prsu. Myslíte, že to po ní můžu zdědit a mít rakovinu taky? Předem díky :-)

  Ano jistá pravděpodobnost existuje. Bude pro tebe nutné se víc sledovat ( tzv. samovyšetření) a chodit na preventivní prohlídky včetně mamografu.Doplňuji:Nevím jestli tady lžete ze soucitu, ale ten v tomto případě není na místě !!!Genetické předpoklady existují !

  Další informace