• Máte někdo zkušenosti se solárkem? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Máte někdo zkušenosti se solárkem?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Máte někdo zkušenosti se solárkem?

 • Máte někdo nějaké zkušenosti s duchy a nadpřirozenem?  Další informace


  Máte nékdo zkušenosti s astrálním cestováním nebo s lucidním sněním?  Další informace


 • Máte někdo zkušenosti s interkomem do helmy?  Další informace


  Máte někdo zkušenosti s autoškolou na Praze 3 nebo 9?  Další informace


 • Kde má nástupní místo CK Valaška v Brně? Na jejich stránkách jsem to nenašla... A máte někdo s touto CK zkušenosti?  Další informace


 • Dobrý den, máte někdo zkušenosti s webem www.obalky-doma.cz? :)  Další informace


 • Jaký poměr je na vypálení řepy ??? Máte někdo zkušenosti ;-)

  a href"http://www.zahrada.cz/forumaleni/repak-repna-palenka-5530/?kotvarepak-repna-palenka-252449" rel"nofollow" http://www.zahrada.cz/ hellip /a V odkazu najdete informace na téma Pálení gt Repák + řepná pálenka. Třeba získáte radu. -Cýrobce destilátů Petr Šlosar odpovídá:S jakou zajímavou, zvláštní kořalkou jste se setkal při degustacích?„S největší pravděpodobností to byla řepovice. Tento zvláštní druh alkoholu se vyrábí, jak název napovídá, z cukrové řepy. Pokud bych měl její chuť k něčemu přirovnat, tak by to nejspíše byla hlína. Chutná jako tekutá hlína. -Jiný názor. Proč tedy ne i cukrová řepa? Josef Sedlák ji koupil dvě stě kilo od zemědělce, pak patřičně upravil a nechal vypálit. Výsledek mohli ochutnávat o víkendu v Koryčanech na čtvrtém ročníku koštu pálenek. „Je opravdu pálená z cukrové řepy. Ta se prostě nařeže na klasické řízky, zasladí cukrem a nechá se šest týdnů kvasit a pak vypálit,“ popsal Sedlák. Inspiraci našel u své manželky. „Pochází totiž z Ukrajiny a tam je to tradiční nápoj. Kdo v mládí jedl syrové řízky z cukrové řepy, musel ji v pálence cítit,“ dodal Sedlák.Čtěte více na: a href"http://www.denik.cz/zlinsky-kraj/kostovali-i-palenku-z-kiwi-ci-citronu-20120226-qdcn.html" rel"nofollow" http://www.denik.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Máte někdo zkušenosti s dredy?

  Rozhodla jsem se pro nový účes

  Další informace


 • Máte někdo zkušenosti s internetovým obchodem Prima vyfuky?

  Hlavně mě zajímá, jaká je skutečná rychlost a spolehlivost dodání? A jaká je kvalita dodávaných výfuků?Odkaz na web a href"http://www.primavyfuky.cz" rel"nofollow" http://www.primavyfuky.cz /a

  Další informace


  Máte někdo zkušenosti s domácí meteostanicí ?

  Vyplatí se ta koupě? Měří to přesně?Plánuji si koupit něco z této nabídky: a href"http://www.alza.cz/meteostanice/18851185.htm f pg1 pn1 sc526" rel"nofollow" http://www.alza.cz/ hellip /a Doplňuji:Tak to je v pohodě. Mě šlo hlavně o tu přesnost měření, jelikož jsem slyšel, že prej je tam rozptyl až +/- 2 °C. To je dost!

  Další informace


  Máte někdo zkušenosti s RadialTrans?

  Dobrý večer, ahoj :o)Mám objednané zboží od včera (30.5.2011) a bude mi ho doručovat přepravní společnost RadialTrans. Jaké s nimi máte zkušenosti? Volali Vám až když byl přepravce ve vašem městě/Vesnici nebo předtím, než vyjel? Za jak dlouho od objednání, Vám přišlo zboží?Jestli má někdo náhodou zkušenosti i s e-shopem holidaysport.cz tak jistě potěší i na toto názory. Děkuji předem všem :-)Přeji příjemný večer.Doplňuji:Butani: děkuji za upozornění :-)

  Další informace


 • Jaké máte,pokud máte,zkušenosti s udělátorem?

  BING BAR od Micr.Corp.?Pokud jsem to správně pochopil,je to vlastně Toolbar,ale nová verze.Na Netu jsem našel víceméně negativní odezvu - až po názory,že je to v podstatě trojský kůň.Díky.

  Další informace


  Ahoj,máte někdo dobré zkušenosti s weby na různé slevy,víkendové pobyty, zboží, kadeřník, kosmetika aj.?

  Pokud ano, prosím nějaké odkazy. Děkuji, Janamalelansun@seznam.cz

  Další informace


 • Máte někdo zkušenosti a nebo radu jak a kde sehnat práci ze záznamem v RT?

  I tady je spousta lidí, kteří marně hledají jakoukoli práci a nemají záznam. Jedině se ti může podařit něco sehnat přes přátele a známé.

  Další informace


 • Máte někdo zkušenosti s Amstrdam shopem?

  Ahoj,vím že v Amstrdam shopu,jsou některé výrobky uplně chemické,ale zajímalo by mě,co ty bylinkové výrobky,jaký je po nich stav atd.. ?

  Další informace


 • Chci si koupit skútra 50ccm ale nevim jestli 2T nebo4T, máte někdo zkušenosti? poraďte.

  Teda nevím jestli se dělaj 50ccm motory ve 4T ,ale každopádně jdi do dvoutaktu.Ten 4T by byl o dost línější.

  Další informace


 • Dobré poledne,všem přeji dobrou chut:-)Prosím,máte někdo zkušenosti z předškoličkou?Je tamní příprava dobrá?

  Každé dítě je individuální,ale zajímalo by mě,jestli je lepší dítě do předškoličky dát,nebo ho stačí připravovat doma.Dceru jsem tam před lety nedala,ale přemýšlím o synovi.Samozřejmě osobně se u nás na vše zeptám,ale zajímá mě,jaké s tím máte někdo zkušenosti a jestli jste byli spokojení.A také,co děti učí. Určitě asi jak se má držet tužka,jak psát,atd. Moc děkuji :-)Doplňuji:led-ve společnosti syn je,chodí normálně do školky. Myslím to tak,že mě zajímá,jestli je předškolička dobrá.Do předškoličky chodí předškoláci-tedy děti,které chodí poslední rok do školky a v předškoličce je mají připravit na první třídu.Chtěla jsem vědět,jak je tam připravují.Sama ho učím spoustu věcí,jako kdejaký rodič,ale zajímal mě názor,jaké to v předškoličce je.Syn mi jde příští rok do školy...:-)

  Další informace


 • Máte někdo zkušenosti s kineziologii?

  Dají se tím odstranit nějaké fóbie?

  Další informace


  Máte někdo zkušenosti s biolampou?

  Zkušenost nemám a to jediné mne krotí v tom, abych otevřeně vyjádřil pochybnost o léčebných vlastnostech polychromatického světla! (např. Biolampy Zepter).Vycházím z informace např. na stránkách. a href"http://biolampa.net/biolampa-bioptron-zepter-compact-iii/" rel"nofollow" http://biolampa.net/ hellip /a Biolampa Zepter vydává polychromatické světlo, tj. světlo, které obsahuje vlnové délky více barev. Polychromatické světlo již bylo také překonáno světlem monochromatickým, tj. světlem o jedné jediné vlnové délce. Klinickými testy bylo zjištěno, že biolampa s monochromatickým světlem a vyšší polarizací světla proniká hlouběji do tkání, má vyšší efektivitu a tím i terapeutický účinek. Tam se tedy dočítám dvě věci:1.) biolampa s monochromatickým světlem a vyšší polarizací světla proniká hlouběji do tkání, má vyšší efektivitu a tím i terapeutický účinek ....to bych přijal, to účinky jistě má.ale, jak se popasovat??? s informací:2.) Biolampa Zepter vydává polychromatické světlo, tj. světlo, které obsahuje vlnové délky více barev. Pokud si to přeložíte , v popisu je:- monochromatické světlo pozitivně působí a jsou klinické studie, které to potvrzují, ALE např. BIOLAMPA ZEPTER toto světlo NEEMITUJE!- vydává polychromatické světlo, tj. světlo, které obsahuje vlnové délky více barev (takže světlo nekoherentní), jinými slovy !obyčejné světlo!Ať si to každý přebere sám. Nemusíte mít ani odborné znalosti, stačí jen pozorně číst. Brojím proti biolampám s polychromatickým světlem

  Další informace


 • Kocka po trech dnech pauzy zacala zase mrouskat a ma jit na kastraci. Mate s tim nekdo zkusenosti?

  Na kastraci ma jit ve ctvrtek, ale zase po trech dnech bez mrouskani zacala znovu. Zitra se pujdu veterinarky zeptat, ale i tak me zajima jestli s tim nekdo ma zkusenosti a jestli ji veterinarka i ta vykastruje. Co kdyz se jedna o stalou riji? Dekuji za pomoc :)Ps: kocka ma cca 10 mesicu a je to jeji asi 3 rije.

  Další informace