• Máte někdo zkušenosti se srdečními onemocněními? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Máte někdo zkušenosti se srdečními onemocněními?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Máte někdo zkušenosti se srdečními onemocněními?

 • Byl ste někdo v penzionu Vřesná u Frymburka? Líbilo se? Jaký máte zkušenosti?  Další informace


 • Mate nekdo zkusenosti s touto strankou - verit ji??  Další informace


  Ahjo, máte někdo zkušenosti s firmou: nejlepsi-autopujcka.cz? Tváří se docela seriózně a mají docela nízké RPSN. Díky  Další informace


 • Dobrý den, máte někdo zkušenosti s vypůjčením karavanu na dovolenou?  Další informace


 • Máte někdo nějaké zkušenosti s elektronikou značky ECG, jejich kvalitou, životností....? Jaké?  Další informace


 • Když pošlu dopis na dobírku, za kolik dnů mi přijdou peníze. Máte s tím někdo zkušenosti?  Další informace


 • Máte někdo zkušenosti s krémy řady FC CC ?

  Ne, nemáme

  Další informace


  Máte někdo zkušenosti s kajalovou tužkou na oči od Oriflame(Oriflame Beauty Kajal Eye Liner)?

  Máte někdo zkušenosti s kajalovou tužkou na oči od Oriflame(Oriflame Beauty Kajal Eye Liner)?nebo co si o ní myslíte?mě se zdá za super cenu, ostatní totiž bývají dražší.

  Další informace


 • Máte někdo zkušenosti s giga-shop.com ?

  Přemýšlím o koupi jednoho z tohoto zboží1) a href"http://www.giga-shop.com/cs/znackove-telefony/155595-mpie-909t-55-ips-ogs-mtk6582-4-core-android-442-3g-nfc-phone.html" rel"nofollow" http://www.giga-shop.com/ hellip /a 2) a href"http://www.giga-shop.com/cs/android-telefony/153680-note-3-hd-57-android-43-130mpquad-core.html" rel"nofollow" http://www.giga-shop.com/ hellip /a 3) a href"http://www.giga-shop.com/cs/android-telefony/152039-galaxy-s5-2gb-ram-32gb-rom-quad-core-13ghz-19201080-android442-16mp-3g.html" rel"nofollow" http://www.giga-shop.com/ hellip /a Který je lepší? Vyplatí se to ?

  Další informace


  Máte někdo zkušenosti s dezinfekcí Jodisol? Slyšel jsem, že dost žlutí, tak snad to neni na škodu.

  Určitě to není na škodu, ta barva je typická pro jodovaný povidon. Také používám a je dobrý.

  Další informace


 • Máte někdo zkušenosti s Fobo.cz ?

  Dobrý den, zaujala mne nabídka paraglidingu na serveru a href"http://www.fobo.cz" rel"nofollow" www.fobo.cz /a ... Platí se tam za služby předem a až poté jsou vykonané. Nenakupovali jste tam už někdo? Web vypadá věrohodně, ale radši se ptám.

  Další informace


  Máte někdo zkušenosti s Arduinem ?

  Dobrý den, chtěl bych se naučit programovat mikroprocesory. Chci si koupit Arduino Starter kit a href"http://arduino.cc/en/Main/ArduinoStarterKit" rel"nofollow" http://arduino.cc/ hellip /a . Vidím ho jako alternativní možnost. Ale moc jej neznám a tak se ptám , jaké máte pozitivní nebo negativní zkušenosti.Naučím se díky němu programovat mikroprocesory ?Nenastane problém při připojení do počítače ? - mám strach z toho , že si ho koupím a nebude mi fungovat.Neznáte nějakou českou prodejnu Arduina ? (nikoliv jeho klonů)Díky za odpovědi

  Další informace


 • Máte někdo z bikerů zkušenosti s opravdu pevným řetězem na kolo?

  Jsem rybář a všechnu rybařinu vezu na kole, celý náklad i semnou važí asi 103 kg, ale problém je že řetěz od shimana mě vydrží asi 5-6 měsíců a poté někdy stačí záběr do většího kopce a praskne, samozřejmě mám ssebou nýtovačku, takže zase spojím, ale chtěl bych radu na nějaký fakt kvalitní řeťas.Máte nějaký tip?

  Další informace


  Elektrokolo - máte někdo zkušenosti s omezením na max. 25 km/h?

  Podle legislativy je maximální přípustná rychlost elektrokola (na motorový pohon) 25 km/h - a ještě u toho musí cyklista šlapat.To, jak systém pozná, zda cyklista šlape, je jednoduché.Ale jakým způsobem je zajištěno, že výkon motoru se stoupající rychlostí klesá (až k 0 při oněch 25 km/h)??Záleží i na průměru kola a zařazeném převodu - to má ten motor GPS?Doplňuji:honza19hk - gt jasně, takže je to, jak jsem předpokládal, ŘJ se nějak (podle parametrů kola) nastaví, takže není problém ji nastavit ´dle přání´...60 km/h je pěkné - pokud tak jezdíš ´s rozumem´, já mám maximálku na kole něco přes 90 - a to byl jednak pěkný hukot a druhak se ti řidiči aut, která jsem předjížděl, docela divili...-)Led - gt jasně, tomu rozumím, mně šlo o info, zda rychlost jízdy si zjišťuje motor (ŘJ) nějak nezávisle a nebo to lze nastavit systém, kdy cyklista nemusí šlapat je už zakázáno uvádět (nově) do provozu (na stávajících kolech smí, samozřejmě, dosloužit)

  Další informace


 • Máte někdo nějaké zkušenosti s Masarykovou střední školou chemickou v Křemencově ulici v Praze? Děkuji.

  Prosím,chci tam jít.

  Další informace


 • Už delší dobu ráno nemohu snídat, můj žaludek to prostě odmítá. Můžete někdo poradit? Máte s tím někdo zkušenosti?

  Většinou ráno jen vypiji čaj a to je vše. Ani sušenku, perník, buchtu většinou nedokážu pozřít, jen si kousnu a dělá se mi špatně od žaludku..

  Další informace


  Máte někdo zkušenosti s biolampou?

  Zkušenost nemám a to jediné mne krotí v tom, abych otevřeně vyjádřil pochybnost o léčebných vlastnostech polychromatického světla! (např. Biolampy Zepter).Vycházím z informace např. na stránkách. a href"http://biolampa.net/biolampa-bioptron-zepter-compact-iii/" rel"nofollow" http://biolampa.net/ hellip /a Biolampa Zepter vydává polychromatické světlo, tj. světlo, které obsahuje vlnové délky více barev. Polychromatické světlo již bylo také překonáno světlem monochromatickým, tj. světlem o jedné jediné vlnové délce. Klinickými testy bylo zjištěno, že biolampa s monochromatickým světlem a vyšší polarizací světla proniká hlouběji do tkání, má vyšší efektivitu a tím i terapeutický účinek. Tam se tedy dočítám dvě věci:1.) biolampa s monochromatickým světlem a vyšší polarizací světla proniká hlouběji do tkání, má vyšší efektivitu a tím i terapeutický účinek ....to bych přijal, to účinky jistě má.ale, jak se popasovat??? s informací:2.) Biolampa Zepter vydává polychromatické světlo, tj. světlo, které obsahuje vlnové délky více barev. Pokud si to přeložíte , v popisu je:- monochromatické světlo pozitivně působí a jsou klinické studie, které to potvrzují, ALE např. BIOLAMPA ZEPTER toto světlo NEEMITUJE!- vydává polychromatické světlo, tj. světlo, které obsahuje vlnové délky více barev (takže světlo nekoherentní), jinými slovy !obyčejné světlo!Ať si to každý přebere sám. Nemusíte mít ani odborné znalosti, stačí jen pozorně číst. Brojím proti biolampám s polychromatickým světlem

  Další informace


  Je tu někdo na bezlepkové dietě? Jaké máte zkušenosti se zlepšením stavu a změnou váhy díky ní?

  Důležité je, že se stav nezhoršuje. To přímo souvisí s dodržováním bezlepkové diety.

  Další informace


  Funguje Jablečná dieta? Máte někdo vlastní zkušenosti?

  proč hubnout kolik vážíš ? měříš ?měj se ráda jaká jsi, jez 5x denně, co ti chutná, hodně pij a budeš hubená, já tedy nemám co říkat, protože vážím jen 56 kg a jsem vysoká, najím se i v noci, ale mám jiné spalování..kup kysané zelí to je teď na jaře moc zdravé a jen tak samotné ho jez, uvidíš jak ti bude chutnat :-))večer semínka rozinky atd.Doplňuji:mosoj má pravdukdyž je člověk nucen opravdu zhubnout třeba kvůli zdraví tak musí omezit tuky a jiná jídla, dietu drží například diabetici a srdcaři a jiní nemocní lidé, ale taky ji musí pravidelně dodržovat..já nikdy žádnou odtučňovací dietu nedržela tak nemám zkušenost..

  Další informace


 • FAUNA trhy ---- máte s tím někdo nějaké zkušenosti, kupovali jste si tam nějaké zvíře?

  Popřípadě jak se chovalo? Kolika let se dožilo....

  Další informace