• Máte někdo zkušenosti se studiem Klasické archeologie? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Máte někdo zkušenosti se studiem Klasické archeologie?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Máte někdo zkušenosti se studiem Klasické archeologie?

 • Seženu klasické 60W žárovky?  Další informace


 • Jdou dát klasické interiérové dveře na dřevěné zárubně?  Další informace


 • Dobrý den, máte někdo zkušenosti s iTunes Store a tím, jak u nich fungují platby ?

  Před několika dny jsem si do notebooku stáhla aplikaci iTunes, protože jsem si chtěla stáhnout (koupit) jednu písničku, která se prozatím jinde nedá sehnat. Při registraci jsem vyplnila číslo své platební karty, písničku jsem stáhla - vše v pohodě. O pár dní později mi na email přišla účtenka s tím, že platba byla účtována na mojí kartu, ale v internetovém bankovnictví se mi žádná taková platba nezobrazila. Proto se chci zeptat, zda někdo nevíte, jestli mám položku považovat za uhrazenou či ne. Nerada bych z toho měla nějaký problém.Předem díky za radu.

  Další informace


 • Proč není klasické bílé pečivo celozrnné?

  jaké je když ne celozrnné. proč není tmavé pečivo celozrnné?

  Další informace


  Máte rádši granko, či klasické kakao?

  Jistěže kakao, to je jako srovnávat kávu a bláto.

  Další informace


  Je možné péct potraviny v titanovém nádobí s plastovýma ušima v klasické troubě?

  Já mám titanovou pánev s držadlem a kastrol s uchy. Úchytky jsou vyrobeny z vysoce odolného plastu, proto nádobí používám i v troubě.Nevím, zda máte u nádobí ucha ze stejného materiálu jako já. Přečtěte si návod na použití, který jste s nádobím dostala.

  Další informace


 • Myslíte si, že naší společnosti chybí klasické pojetí tanečních kurzů,které zahrnovaly i společenskou výchovu?

  Kde se dnes asi učí slušnému chování a etiketě? Jak je možné, že starší ženu vycházející ze dveří pošty málem srazí probíhající cca 35 letý muž, který se do těch dveří žene doslova hlava nehlava ,do ženy strčí a ani se neomluví?Je pro takové jednání omluvou, že se jedná o příliš zaměstnaného podnikatele ?

  Další informace


 • Znáte někdo obchod http://www.lightinthebox.com? Dá se tam platit korunama? Máte s ním někdo zkušenosti?

  Dost dobře nechápu smysl té otázky. Ten obchod posílá do ČR - a to je podstatné. Jestli platíš z korunového nebo dolarového účtu je naprosto jedno - banka to při platbě přepočítá. Ty doby kdy jsme se museli zabývat nesměnitelnou korunou jsou už skoro 30 let pryč. Dnes můžeš klidně platit z účtu u spořky v libovolné tramtárii.

  Další informace


 • Problémy se Zoner Photo studiem 9  Další informace


  Kde na klasicke klavesnici se naleza tento znak | ???

  Mel jsem klavesnici, kde to bylo vedle levyho shiftu, ale dostal jsem degrade, a zde to nemuzu najit, mam klasickou starou....Poradi nekdo??PS. nechci to pres mapu znaku ani pres alt+nejaka cisla (ikdyz bral bych)PSS. CZ nebo EN klavesnice, nebo oboje :)DikyDoplňuji:Diky lidi uz jsem to nasel, je to na konci numericke casti, coz vlastne skoro nad enterem...

  Další informace


  Hledám pro Windows 7 náhradu klasické nabídky Start  Další informace


  All-in-One nebo klasické PC??  Další informace


 • Může se e-cigareta kouřit úplně kdekoliv? Nebo platí jistá omezení jako u klasické cigarety?

  Může se kouřit i ve vlaku, v autobuse, na zastávkách nebo i v čekárnách u lékaře? Jak je to?

  Další informace


  Dobrý den,máte prosím někdo zkušenosti s občanským sdružením LIBERTY PEOPLE?  Další informace


 • Jak se nazývá obor, který se zabývá studiem *NEŽIVÝCH PŘÍRODNIN* ??

  máme to jako Domací úkol na zeměpis a já to nemohu nikde najít :( ... děkuji za odpověď

  Další informace


 • Jaké brzdy na kole jsou za mokra lepší? Klasické nebo kotoučové?

  Tak kotoučovky brzdí obecně líp. Nutno podotknout, že musí být kapalinové, a nikoli lankové. A když pak namočíš jakékoli brzdy, budou brzdit hůř. Třením se ale zahřejí a tím oschnou, čili brzdný účinek se rychle obnoví. Pokud ti ale šlo o brzdění vůči mokrému povrchu, tedy vozovce, to je pak záležitost hlavně plášťů a nikoli brzd. -)

  Další informace


  BMX nebo klasicke kolo?

  Premyslim o koupi sveho prvniho kola (doposud jsem se na nem nenaucil a to je mi 22) a chci se zeptat na rady.Kolo chci na jizdy do skoly a zpatky, asi 4km mestem a zaroven chci na tom kole trosku blbnout, jsem ten druh cloveka co se nudi monotonosti.Zaroven hledam novy konicek, kteremu se venovat a kolo by mohla byt dobra volba.Chci se zeptat, doporucite mi klasicke kolo nebo bmx? A jake nejlevnejsi koupit, aby nestalo 10.000,- ale zaroven aby se nerozpadlo, mate nejake zkusenosti (nejlepe s anglickymi obchody)?

  Další informace


 • Lze nějak bezpečně odstranit závit klasické žárovky, aniž by došlo k újmě na zdraví?

  Viděla jsem totiž v časopise takovou dekoraci, kde byly žárovky zbavené vlákna a závitu naplněné různě zbarvenou vodou. Hrozně se mi ten nápad líbil a ráda bych si to doma také udělala. Děkuju za odpovědi.

  Další informace


  Jaký je minimální věk pro užívání klasické motorové pily?

  Našel jsem dětskou variantu zde: a href"http://destske-naradi-a-nastroje.heureka.cz/klein-bosch-motorova-pila/recenze/ section" rel"nofollow" http://destske-naradi-a-nastro je.heureka.cz/ hellip /a Hračka vhodná pro děti od 3 let.A proto mě to napadlo, že tu asi bude nějaký věkový limit u té klasické, ale jaký?

  Další informace


 • Jak jste zvládli přijímačky na Španělské a klasické gymnázium/Slovaňák?

  Chci si dát na tyhle dvě školy přihlášku,ale bojím se,abych se na nějakou z nich dostala.Jsou těžké přijímačky na Vejrostce z AJ těžké?

  Další informace