• Máte někdo zkušenosti se svářečkou na CO2 pro domácí použití? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Máte někdo zkušenosti se svářečkou na CO2 pro domácí použití?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Máte někdo zkušenosti se svářečkou na CO2 pro domácí použití?

 • Co říkáte na biopolštář ? Máte už někdo s ním zkušenosti ?  Další informace


 • Proč stále jezdí tolik V3S , zato téměř žádná S5T, přičemž ta druhá byla primárně určena pro civilní použití ?  Další informace


 • Svářečka co2  Další informace


  Máte vy nebo někdo z blízkého okolí zkušenosti s domácí automatickou vodárnou? Tou bez nádrže.  Další informace


 • Fujifilm HS 30 - máte někdo zkušenosti  Další informace


  Adaptér pro autoradio na domácí použití?  Další informace


 • Dobrý den, máte někdo zkušenosti s webem www.obalky-doma.cz? :)  Další informace


 • Mate zkusenosti s domaci modelazi nehtu?

  Chci se zeptat jestli mate nekdo zkusenosti s vlastni modelazi nehtu..co se tyce vydrzi atd...

  Další informace


  Holíte si někdo sami doma hlavu holícím strojkem nebo vás někdo z rodiny stříhá? Jaké s tím máte zkušenosti?

  Prece jen dat dnes za bezne ostrihani na prst, jak si to nechavam a ani nepouzije strojek a chce 80Kc! Kde jsou ty casy kdy me i za ostrihani strojkem na 1cm nestalo vic jak 50Kc. Tak cim dal casteji premyslim zda-li nekoupit holici strojek na vlasy a neostrihat se sam. Slysel jsem jednu prihodu, kdy si nekdo spletl nastavec a prvni nabeh strojku sel az na kuzi. :) :) Tak si pak chte nechte musel vyholit hlavu do hola jako agent 47. :)Staci si vsak dat pozor ne? Byt si jisty spravnym nastavcem a holit se pred zrcadlem. Zajimalo by me vsak zda-li si nekdo zvladne vyholit sam i zadni cast hlavy nad krkem. To docela pochybuju. Nebo to jde?

  Další informace


 • Jede tu z vás někdo na Iron Maiden? Popř. vy, kdo máte zkušenosti s obdobnými akcemi, mohou n ně i děti mladší 15 let?

  Nebo mládež 15+ ? V doprovodu dospělého. Chce po vás někdo vytáhnout občanku?Děkuji

  Další informace


 • Máte někdo zkušenosti s domácí meteostanicí ?

  Vyplatí se ta koupě? Měří to přesně?Plánuji si koupit něco z této nabídky: a href"http://www.alza.cz/meteostanice/18851185.htm f pg1 pn1 sc526" rel"nofollow" http://www.alza.cz/ hellip /a Doplňuji:Tak to je v pohodě. Mě šlo hlavně o tu přesnost měření, jelikož jsem slyšel, že prej je tam rozptyl až +/- 2 °C. To je dost!

  Další informace


 • Váš názor - zkušenosti a použití displejů různých úhlopříček a rozlišení pro různé účely  Další informace


  Dobrý den, máte někdo zkušenosti s webem servisvalze.cz?

  Provádí opravy profesionálně? Jsou nějak ověření? Co mají společného s alzou? Děkuji,Beáta

  Další informace


 • Jak reaguje odpadní glycerin na parciální oxidaci kyslíkem z CO2 při teplotě vyšší než bod varu tohoto glycerínu?

  Myslím, že nereaguje. CO2 není oxidační činidlo, ani glycerin není redukční. Jinak parciální oxidací by mohly vznikat 1 až 3násobné aldehydy až obdobné kyseliny.

  Další informace


 • Jak využít kvalitní horské kolo k domácímu tréninku? Poradí někdo s domácím trenažerem?

  Mám dobré kolo, sice starší, ale téměř nejeté a nechci ho dávat do bazaru. Chtěl bych zkusit domácí pohyb, ale nechci za nějaké průmyslové udělátory, vyhazovat hodně peněz. Poradí mi někdo návod jak kolo upoutat v místnosti a šlapat? Samozřejmě počítám s tím, že to bude něco stát.

  Další informace


 • Poraďte (podle vlastní zkušenosti) nějaký dobrý recept na domácí chléb, který lze udělat doma v troubě.

  Kdysi jsem domácí chléb pekla v troubě. . Recept byl stejný, jak je uvedený v návodu. Zkuste si projít podrobný postup. a href"http://ano1.mujblog.centrum.cz/clanky/Domaci-chleb-z-trouby-64978.aspx" rel"nofollow" http://ano1.mujblog.centrum.cz / hellip /a Většina receptů se shoduje, záleží na druhu mouky, na droždí či kvásku. a href"http://www.google.cz/ hlcs sclientpsy-ab qchléb+pečený+v+troubě+recept oqchléb+pečený+v+troubě gs_lhp.1.1.0l2j0i5i30.1605.5755.0" rel"nofollow" http://www.google.cz/ hellip /a

  Další informace


  Najde se tu někdo, kdo by mi mohl ? Vážně bych to potřebovala.Mohl by mi někdo vysvětlit princip a použití transformátor

  Jednoduše...Střídavý proud (pro konstantní - stejnosměrný - to nefunguje) protékající primární cívkou vytváří elektromagnetické vlny, ty ´tečou´ jádrem transformátoru a na sekundární cívce zase indukují napětí. Tady - a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Transformer3d_col3_cs.svg" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a - máš obrázek.Použití - zejména pro změnu velikosti napětí (nebo proudu) - pro napětí a počet závitů cívek platí U1:U2N1:N2.Tady máš další pokec - a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Transformátor" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a .___A pokud je ti něco nejasného, upřesni problém - protože podle mne je vše jasné...-)

  Další informace


 • Už delší dobu ráno nemohu snídat, můj žaludek to prostě odmítá. Můžete někdo poradit? Máte s tím někdo zkušenosti?

  Většinou ráno jen vypiji čaj a to je vše. Ani sušenku, perník, buchtu většinou nedokážu pozřít, jen si kousnu a dělá se mi špatně od žaludku..

  Další informace


  Dobrý den,jmenuju se Ivan,prosim Vás máte někdo zkušenosti s léčením boreliozy?Přítelkyně ji má bohužel...

  Základ vyléčení představuje odstranění bakterií z těla. To zabezpečují antibiotika. Ta už asi vaše přítelkyně dostala.Na celkovou podporu organizmu během léčení nebo na případnou pomocnou léčbu následků existuje několik domácích rad. Kromě zdravé životosprávy zahrnující změnu stravovacích návyků a dopřávání si pravidelného sportovního vyžití se doporučuje konzumovat dostatek česneku, vitaminy B-komplexu, zelené čaje, včelí pyl. Pomáhají regenerovat poškozené tkáně a podporují imunitní systém.Nechci strašit, ale borelióza je dost zákeřná nemoc a tak by se neměla podceňovat.V případě, že by nebyla léčena včas, může přejít do stadií s rozvinutím dlouhodobých následků. Mezi nejčastější patří chronický zánět kolenního kloubu, poruchy periferních nervů a lícního nervu.Dochází k poruchám rytmu srdeční činnosti a následkům z postižení centrálního nervového systému projevující se zejména poruchami paměti, nebo až jejími výpadky, zmenšením schopnosti koncentrace a udržení pozornosti, změnami nálad a v neposlední řadě také změnami spánku.Přeji přítelkyni brzké uzdravení :-)Doplňuji:Podívejte se ještě tady: a href"http://nemoci.vitalion.cz/lymska-borelioza/" rel"nofollow" http://nemoci.vitalion.cz/ hellip /a a href"http://www.lymska-borelioza.cz/" rel"nofollow" http://www.lymska-borelioza.cz / /a

  Další informace


 • Sycení vody CO2  Další informace