• Máte také tak bystré spolubydlící? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Máte také tak bystré spolubydlící?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Máte také tak bystré spolubydlící?

  • Máte rádi rádio,jogurty, bezdomáče,MHD,déšť,a tak? Máte něco rádi?



    Další informace


    Je pravda, že tak jako je neděle den Páně, tak Němci chtějí zavést jako osmý den týdne den státu jménem Reichstag?



    Další informace


    Kdyz si dam do googlu nemecke slovicko : tilt , nakloni se mi ta stranka. Mate to take tak. ? :-)



    Další informace


    Také máte pocit, že si vaše plastové misky, a jejich víčka obzvláště, žijí vlastním životem?



    Další informace


    Take mate radi tuto reklamu s Ivanem Trojanem?



    Další informace


  • Pokud mě auto bude darováno tak také musím ekodan zaplatit? Děkuji



    Další informace


  • Dají se voňavé citrónové muškáty také tak snadno množit jako obyčejné muškáty ?



    Další informace


    Spolubydlící nesplachuje



    Další informace


  • Je to snad u vás také tak?

    Pražák se ptá domorodce, kterého potkal nad jednou jihomoravskou vesnicí: pane, asi v kolika staveních u vás pálí načerno slivovici? . Tázaný se usměje a bez zaváhání mu odpoví: vydíte tu bílou budovu s věží., tak to je prosím fara a kostel a možná jedině tam nic nepálí !Je to snad u vás také tak?Doplňuji:Ne o vtip nejde. Dotaz má ukojit moji zvědavost a opírá se o fakt, žez mého okolí si vzpomínám na tři paliče, z toho dva případy skončily tragicky. Konkretně: po požití samohonky před léty oslepl v blízké farnosti farář, druhému z dobrodruhů pak vybuchl kotel a těžce popálil jeho manželku. Zatím nejbezpečněji provozuje tuto aktivitu bratr mého zeťě. Je policita a malou palírnu má v osamocené chatě.

    Další informace


    Máte to také tak?

    Vcera v techle vedrech me manzel prekvapil svou prosbou o knedlo,zelo.Jo,to vis,rikala jsem si v duchu,pridala par myslenek o tyranovi,ale pak jsem mu na to pristoupila.Rekla jsem si,ja ti ho udelam,takovy.ze na nej do smrti nezapomenes!Na kus flakoty jsem nahazela co se dalo i nedalo,knedlik jsem mela od soudruhu z nemecka,mam to tam co by kamenem dohodil,a vite co mi rekl?Tak dobry knedlo jsem od tebe jeste nemel.Tak se ptam,kdyz se s necim crcate je vysledek take horsi nez kdyz se s tim neparete?

    Další informace