• Mláďata morčat - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Mláďata morčat. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Mláďata morčat

 • Zabíjejí slonice své mláďata i ve volné přírodě?

  četl jsem případ kdy slonice udupala své mládě v zoo.nebylo to tak že vnímala život v zoo jako velmi špatný a nechtěla aby se její mládě trápilo jako ona?

  Další informace


 • Mohou mít čápi druhé mlaďata za rok?

  Bouřka vyhodila malé čápi s hnízda a pochopitelně zemřeli a dnes jsme vyděli,že čápi opět sedí v hnízdě, nevím zda mohou mít ještě mladé.

  Další informace


  Mláďata myší vs. pítko -> přejdou bez obtíží?

  Koukal jsem, že myši kojí 3-4 týdny. To by myši mohly dosáhnout velikosti přes 10cm, aby natažené dosáhly na pítko. Přesto se ujišťuji - nemusíme řešit nějaký bližší zdroj vody - vychází to tak, že po kojení akorát přejdou na pítko? (Máme je teprve 14 dní - tedy v této době bych zdroj vody teoreticky vůbec řešit nemusel. Míním tím samozřejmě ty mladé - dospělé máme déle.)

  Další informace


  Existují v přírodě narozená mláďata, o něž se samice nestarají, i když je častější, že zvířecí mámy o své děti pečují?

  Zdroj: Děti se ptají proč? Rodina, příloha MF Dnes z 1. 6. 2019 -Napsali byste dítěti1. některá zvířata, která se musí postarat sama o sebe hned, když vykouknou na svět?2. zvířata, u nichž se o právě narozená mláďata stará výhradně samec? Obrázek a href"https:/ixabay.com/cs/koala-zv%C3%AD%C5%99ata-savci-australsk%C3%A1-61189/" rel"nofollow" https:/ixabay.com/ hellip /a

  Další informace


  Co jedí čerstvě narozená mláďata pakobylek??

  Pakobyly jsem krmila lupením maliny,v zimě jim chutil břečťan. :D

  Další informace


 • nemáte nějaký osvedčený spůsob na ochočení morčat ?

  děkuji doufam že mi to pomůže

  Další informace


  mláďata pavích oček  Další informace


  Za jak dlouho lze odebrat mláďata pískomilů od matky?

  Jak píše Berušinka, tak po tom měsíci. Samice bude mít tou dobou další mladé, protože se obvykle páří den po porodu.Pokud jsem Vás právě vyděsila přívalem mláďat a chcete oddělit samce, tak to nedělejte, nemohli byste dát pár zase k sobě, prali by se pak, většinou to končí smrtí jednoho z nich. Pískomilové, ač společenská zvířátka, jsou na sbližování se v dospělém věku hodně hákliví.Jediná možnost, jak samce na čas oddělit, je tak, aby se mohli aspoň očuchávat přes mříže, dát třeba klec do terárka.Vlastní zkušenost s chovem.

  Další informace


  V kolika týdnech nebo měsících se dá poznat pohlaví u morčat?

  a href"http://www.odjaji.wz.czopis%20morcete.html" rel"nofollow" http://www.odjaji.wz.cz/ hellip /a

  Další informace


  Scháním mláďata vlka. Neví prosím někdo kde by se dala sehnat? Nějaký chovatel, který by prodal 1,2 mláďata.

  vlcimláďata

  Další informace


  Proč nevavádí mláďata?

  Mám 1 pár zebřiček.Samce a samičku. Nikdy se nehádají, sameček jí pořád zpívá a pak má snůšku vajíček. snad jen jednou jsem je viděla, jak to dělají . Jenže samička se o ně stará, sedí na nich téměř pořád, pravidelně se se samečkem střídají, jenže nikdy nevyvedou mláďata. Proč???

  Další informace


  Proč má mláďata chameleona jemenského nežerou a nepijou?

  včera se mi do rukou dostala dvě mláďata chameleona jemenského, na 99% je to samička a sameček. mohou mít 3-4 měsíce. Terárko zatím zařízené není, musíme ho ještě dovybavit, ale prozatím jsou v takovém větším akvárku po strašilkách, jako podestýlku mají zatím noviny a akvárko je plné větví. problém je, že nežerou, nepijou a ten jeden pořád spí. jasně, můžou byt pořád pod stresem, ale jsou to mláďata, a ta by měla jíst více než dospělí. včera jsem jim tam hodila 3 cvrčky, sežrali možná 1. vážně nevím co dělat, zvířata miluju a vidět je takhle...

  Další informace


  Můžou mít morče a králík spolu mláďata

  Ne, nemohou.

  Další informace


  Má někdo zkušenosti s chovem dlouhosrstých morčat?

  Budu si pořizovat morče - coronet, zkušenosti s chovem morčat mám, ale tohle bude mé první dlouhosrsté. Vím, že by se mělo pravidelně česat a koupat. Ale neznám nikoho, kdo by takové morče choval a mohl mi předat zkušenosti. Jak často morče česat, koupat, popř. jak jinak se ještě starat o jeho srst? Kolik času denně to asi zabere? Děkuji!

  Další informace


  Mláďata morčat

  Dneska ráno jsem nečekaně v králíkárně objevila malé morčátko. Přitom v kotci mam 2 samičky. Ve vedlejším kotci jsou ale 2 kluci. Není nějak možné že by se spářili? Obě holky mam ze zverimexu a u obou mi řekli že jsou to samičky. Poraďte pls, nevím co s nimi.Doplňuji:Samičky už mám třičtvrtě roku

  Další informace


  Křížení dlouhostrtých a krátkosrstých morčat

  Dobrý den, mám rezavou samičku dlouhosrtou a samečka černobílého krátkosrstého. Jaká mláďata vzniknou z tohoto páru popř. barva,srst.

  Další informace


  Krmeni pro holubi mladata  Další informace


  Jak často mají džungaráci mláďata?

  Častěji než je žádoucí-alespoň z mojí zkušenosti.,...:D

  Další informace


  Jak probíhá výstava morčat?

  Výstavy se řídí místními podmínkami, které se mohou v detailech lišit. V podstatě to ale vypadá následovně, říklad výstavy: a href"http://hlodavec-morce.blog.cz/1206/vystava-16-6-2012-praha" rel"nofollow" http://hlodavec-morce.blog.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jaci jsou zastupci savcu, kteří rodi hola a bezmocna mláďata? Jak to ovlivnuje jejich život?

  Napadá mě třeba člověk.

  Další informace