• Mládež a slovník, jak to vnímáte? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Mládež a slovník, jak to vnímáte?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Mládež a slovník, jak to vnímáte?

 • Pražská mládež - charakteristika  Další informace


  Jak vnímáte koledníky?  Další informace


  Jak vnimate ,manipulaci s lidma?  Další informace


  Jak hrozivě vnímáte anorexii a bulimii do budoucna? Existuje cesta zpět od neduživého ideálu krásy podobného kostlivci?  Další informace


 • O čem vypráví píseň od slovenské kapely Team - Slovnik cudzich snov (frontman - kapelník je Pavol Habera)

  ty nemáš internet?Vždy keď ti nerozumiem Viem čo je vo veci Tam kde ja chcem mať rozum Ty chceš mať zase citKaždý z nás v sebe nosí Opačný svetadiel No práve preto je svet Utkaný z našich tielVždy keď sa nechápeme Vieme prečo je to tak Od vekov fungujeme Akosi naopakKaždý z nás dvoch vraj patrí Na iný svetadiel A práve preto je svet Zlepený z našich tielPotrebujem na teba Slovník cudzích snov Chcem obnoviť spojenie Muža so ženouKeď to chcem čierno-biele Ty to chceš farebne A keď chcem počuť áno Ty zase vravíš nieKaždý chce niečo iné Ja teba a ty mna No iba vďaka tomu Je ta hra úžasnáVždy keď sa nechápeme Vieme prečo je to tak Od vekov fungujeme Akosi naopakKaždý z nás dvoch vraj patrí Na iný svetadiel A práve preto je svet Zlepený z našich tielPotrebujem na teba Slovník cudzích snov Chcem obnoviť spojenie Muža so ženouPotrebujem na teba Slovník cudzích snov Chcem obnoviť spojenie Muža so ženouPotrebujem na teba Slovník cudzích snov Chcem obnoviť spojenie Muža so ženou

  Další informace


  Jak vnímáte televizní reklamu na Alza.cz?

  Myslím, že ji známe všichni....

  Další informace


 • Za kolik cca koupím v běžném knihkupectvím česko-anglický slovník ?

  tady máš srovnání z Heuréky je to od kusu různé.. a href"http://www.heureka.cz/?h" rel"nofollow" http://www.heureka.cz/ hellip /a [fraze]anglick%C3%BD+slovn%C3%ADk

  Další informace


 • najdu někde slovník kriskrosu

  tak sepodívej

  Další informace


  Proč na seznam.cz chybí slovník česko-polský a naopak?

  Proč-to nevím,ale Google ho má.Většinou v pravém horním rohu na liště je vyhledavač Google,nebo volitelný vč.Google a href"http://translate.google.cz/?hlcs tabwT " rel"nofollow" http://translate.google.cz/ hellip /a

  Další informace


  Kde najít slovník/seznam sprostých/vulgárních slov?

  Existuje takový seznam? I placený?

  Další informace


  Hledam pokrocilejsi slovnik anglickych frazi a idiomu apod.

  Neznate nejaky program? Nebo stranku.Dekuji.

  Další informace


 • Jaký máte názor na homosexuály a bisexuály a jak je vnímáte?

  Jsem bisexuál a někdy si připadám jaksi, odlišně..Děkuju předem za odpovědi :)

  Další informace


 • Kde koupit Biblický slovník od Adolfa Novotného

  třeba zde

  Další informace


  Je nějak propojen křížovkářský online slovník se slovníkem hovorové češtiny? Jedná se o slovo krovot.

  a href"http://lustit.cz/krovot" rel"nofollow" http://lustit.cz/ hellip /a a href"http://krizovkarsky-slovnik-online.cz/najit-otazku?cokrovot" rel"nofollow" http://krizovkarsky-slovnik-on line.cz/ hellip /a Slovo krovot google našel jen ve smyslu s křížovkou a to ve dvou odkazech co tu nechávám, takže by mě zajímalo jestli je to výraz, který není obsažen ve slovníku spisovné češtiny, ale třeba jen v té hovorové?

  Další informace


  Jak vzniklo slovo brigáda ?(etymologický slovník doma nemám)

  Slovo brigáda se k nám dostalo z ruštiny. V ruštině byly tzv. artěly, skupiny, brigády, v nichž pracovali jako jedni z prvních burlaci.V latině existovalo slovo brigant vlastně člen brigády.Doplňuji:Brigant - původní výzam: darebák, lupič, loupežník, vyvrheľ.Dnes brigáda: vyšší vojenský zväzok medzi plukom a divíziou dobrovoľnáspoločensky užitočná práca, skupina pracovníkov, najmä dobrovoľných - Slovník.sk.Etymologický slovník a Naše řeč.

  Další informace


  Hledam anglicky slovnik, ktery mi nabidne koren slova... (online)

  nebo ze ktereho slova dane slovo vychazi...Napriklad slovo inflammable je od slova flame..Diky...

  Další informace


 • Jak vnímáte: prázdniny se přehouply do 2. půlky?

  Jste z toho smutní, že léto už je ve 2. polovině a prázdniny už jsou blíž ke konci, než k začátku? Nebo se z nějakého důvodu těšíte na září? Nebo je vám to jedno?

  Další informace


 • Vnímáte rozdíl mezi slovy gramatika-pravopis a vteřina-sekunda a nebo je používáte jako schodné výrazy ?

  A znáte popřípadě i další dvojici (nebo i více) slov, které mají zcela odlišný význam, ale používají se jako stejný ? Jde hlavně o běžnou mluvu i když výraz vteřina se používá i v knihách jako jednotka času, což je chybné. Děkuji za odpovědi.Doplňuji:Tak sama se snažím používat výrazy správně - tedy pokud je znám. I když i mně se více líbí slovo vteřina. Pokud bych chtěla někoho upozornit (což ovšem nikdy nedělám a nejenom proto, že s tím mám sama problémy) na špatné y/i, mě/mně/mne a jiné, tak použiji výraz pravopis. Gramatiku snad nepoužiji - jedině, že bych potkala cizince, který by mi řekl jaká dnes máme hezká den. A opět bych nahlas pomlčela. Kdybych se učila nějaký cizí jazyk, tak bych také měla s gramatikou problémy.

  Další informace


  Nemáte někdy chuť vyhodit slovník cizích slov?

  akrescence vzestupná fáze gradace, následující po latenci a předcházející progradaci.-To je výklad na palici, dohledat další.

  Další informace


 • Jak se projevuje streptokok agalactie,jak se dá léčit u dětí,kde se to vůbec dá chytit a jak?prosím o nějaké informace.

  Má ho moje dcera,11let,strašně kašle a kýchá,bojíme se aby z toho nebylo astma

  Další informace