• Mléko - čerstvé X krabicové - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Mléko - čerstvé X krabicové. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Mléko - čerstvé X krabicové

 • Šťáva z čerstvě posekané trávy  Další informace


  Pijete radši studené mléko nebo teplé?  Další informace


  Kdysi za dávného dávna se prodávalo mléko v plastových lahvích čtvercového průřezu.Ví někdo jak byly lahve uzavřeny?  Další informace


  Jak jíte čerstvé fíky? Rozpůlíte a dlabete lžičkou nebo oloupete?  Další informace


 • Kolik % mléka obsahuje 0.5% mléko?  Další informace


 • Máte rádi čerstvě povlečené peřiny?  Další informace


 • Proč jsou čerstvé potraviny dražší než ty upravené?

  Známe a vidíme to asi všichni. Čerstvé potraviny obsahují mnohem více zdraví prospěšných látek než ty průmyslově upravené, stabilizované, dehydratované...Jak je možné, že přes to, že jsou vynakládány další prostředky na zpracování a úpravu jsou takové potraviny většinou lacinější?Je to snad proto, že původní hlavní surovina je v procesu zpracování pak extrémně zředěna výrazně lacinějšími látkami?

  Další informace


  Pouzivate neslazene kondenzovane mleko? K cemu je dobre?

  Já osobně ne máti to používá do některých receptů - je to hlavně kvůli hustotě, která je v těch receptech potřebná. Kdybys chtěla použít normální mléko, asi bys je musela dlouho a hlavně pomalu vařit a zahušťovat, mléko při vaření jak známo silně pění a má tendenci přetékat z nádoby. Ty recepty teď nevím, asi se jedná o nějaké krémy do různých pečených sladkých věcí nebo možná i něco s pudinkem.

  Další informace


  Odvětrá furan z čerstvě připravenýho instantního kafe, pokud ihned po zalití do něj byla přidána studená smetana?

  Ano, ten se odvětrá již při zalití. Stáčí mu v podstatě i pokojová teplota

  Další informace


  Obsahuje vaše mléko v lednici vápník (Ca)?

  Na mléku značky lactel v láhvi byl vápník, ale na krabicovém mléku milblu K Classic nebyl v složení vápník vůbec. Kupujete ještě jiné značky mlék? Obsahují některé vápník?

  Další informace


  Kde se daji koupit cerstve chobotnice v praze?

  Vim ze se prodavaji v Makru, ale tam nemam kartu.Doplňuji:Dakuji moc za odpovedi!Zaj-po : Dekuji za prispevek, samozrejme ze mate na svuj nazor pravo. Vim ze jsou inteligentni tvorove, vyrostl jsem na ostrove tak se trochu vyznam:) Nesouhlasim s nazorem ze se maji konzumovat jenom ne-inteligentni tvorove a take nevim kdo/co urcuje ktery tvor je urcen ke konzumaci a ktery neni... Je to hromadne pestovani ve farmach? Nizka inteligence? Kdyby se chobotnice pestovali ve farmach (coz nelze, ale dejme tomu) tak zmenila byste o jejich konzumaci nazor?Kazdopadne dekuji za nazor, mohla by z toho vzniknout zajimava diskuse:)

  Další informace


  Je tady někdo kdo nemá rád mléko?

  Co vám na něm nechutná?Já osobně znám dva lidi co nemají rádi mléko-u jednoho důvod neznám, druhý tvrdí že nemá rád tu sladkou příchuť ale že kakao mu nevadí.Teď nemyslím ty co na něj mají alergii.Doplňuji:mosoji, jestli ti na mých otázkách něco vadí tak to řekni rovnou a ne nějakou oklikou typu té poslední věty!

  Další informace


  Jaké krabicové trvanlivé mléko je nejchutnější?

  Ad tom, přesně vím kam míříš, tak to napíši za tebe. Jihočeské mlékárny, jejich produkty (jak mléko, máslo, tak jogurty ve skle) patří ve všech řetězcích mezi vyhledávané a tudíž dražší.Při testech iDnes jim patřila 1. místa, tehdy myslím ještě s Opavou.

  Další informace


  Jak vám chutnají zdravé věci? Kozí mléko, kopřivový čaj, tofu.

  Seznam by mohl být delší, a jsou tu určitě zastánci zdravé výživy, pro které steak je sprosté slovo.Ptám se běžných konzumentů, kterým jmenované věci někdo nabídne.

  Další informace


 • Zamrzání PC po čerstvé reinstalaci winXP  Další informace


 • Krém na ruce, tělové mléko

  Jaký krém a jaké tělové mléko byste mi opravdu doporučili? Ruce mám opravdu suché, dokonce mi i praská kůžička u nehtů a na kloubech. Nějak mě lákají výrobky od Neutrogeny s norskou recepturou, ale nejsem si tím jistá. Prosím poraďtě, děkuji.

  Další informace


  Je mi čerstvě 15 let a mám mít v dospělosti podle kostního testu 172cm, ale již teď mám 174cm.Do kolika asi tak vyrostu?

  Do kolika cm vyrostu ?

  Další informace


  Ahoj, prosím vás u bronchitidy se píše, že mléko nějak bronchitidě nepřispěje a co podmásli? Děkuju

  Trpím bronchitidou, určitě se vyhýbej mléčným výrobkům, tvoří se z toho víc hlenů. Já nemůžu z mléka nic, nejhorší jsou tavené sýry, jogurty, čokoláda, prostě všechno, co je husté.

  Další informace


 • Muze se vykastrovane kocce udelat mleko..

  ..pokud k ni date narozene kotatko od jine kocky.

  Další informace


  Kdy se spouští březí kočce mléko?

  A za jak dlouho od spuštění porodí?

  Další informace