• Mléko - zdravé či škodlivé? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Mléko - zdravé či škodlivé?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Mléko - zdravé či škodlivé?

 • Čo bolo škodlivé na otázke od Drapa  Další informace


  Předmět: Mléko - to je skandální!!! - věděli jste to?!!  Další informace


  Je skodlive ohrivat jidlo v mikrovlnne troube?  Další informace


 • Mléko - čerstvé X krabicové

  Je čerstvé mléko v plastové lahvi např. od OLMA zdravější než to krabicové? V čem?

  Další informace


  Je zdravější kozí nebo kravské mléko ??

  kozí je rozhodně zdravější- jen jeho chuť není nic mocÚčinky kozího mléka na zdraví jsou dokázány nejenom staletími užívání, ale jsou také podloženy mnoha vědeckými studiemi. A jaké jsou jeho hlavní výhody? Je lehce stravitelné, pozitivně působí na imunitní systém, příznivé účinky má také při kloubních onemocněních a je často doporučováno jako prevence nádorových chorob. Působí antistresově, reguluje vlhkost pleti a zlepšuje onemocnění kůže.Obsahuje minerální soli, vápník, hořčík, sodík, draslík a fosfor. „Ve 250 ml kozího mléka přijmete až 30 % doporučeného denního příjmu vápníku a je známé, že právě vápník se hodí při redukční dietě – pomáhá totiž metabolismu štěpit tuky, tvrdí výživový odborník Ladislav Škába. Hořčík navíc chrání srdce před kardiovaskulárním onemocněním a snižuje krevní tlak. Také obsahuje vitaminy A, skupiny B, C, D, E a kyselinu listovou. Kozí mléko je cenným zdrojem bílkovin – s jedním hrnkem kozího mléka přijmete až 18 % kvalitní bílkoviny. Lepší stravitelnost je způsobena složením tukových částic, které se podobají mateřskému mléku. Když máte s pitím samotného kozího mléka problémy, lze si zakoupit čaj s jeho přídavkemdál můžečš číst v odkazu

  Další informace


  Je kokosové mléko zdravé ?

  V přiměřeném množství ano - pokud na ně nemáš alergii...-)

  Další informace


  Co se stane, když dám do Sodastreamu mléko nebo víno?

  S tím mlékem nevím, asi bys udělal něco nepopsatelného, třeba kyšku a už bys to z toho nedostal ven (leda ihned). Vůbec nejlíp se sodastream hodí na čistou vodu, přídavek čehokoliv snižuje rozpustnost CO2 a rozhodně nezískáš z vody se šťávou perlivý nápoj. Takže ani z jabčáku sekt.

  Další informace


 • je napájení ze sítě u ntb škodlivé?  Další informace


 • Je zdraví škodlivé léčit se antibiotiky a přitom sportovat? Děkuji

  lecba antibiotiky a sport

  Další informace


 • Dobrý den, chci se zeptat, jestli vodka s příchutí marihuany obsahuje škodlivé látky a látku THC..

  A ještě se chci zeptat, jestli uškodí 3.panáky?

  Další informace


 • V mnou užívaném léku je škodlivé E110, co mám dělat?

  Beru lék na bolesti břicha při menses( na předpis), teď si čtu příbalový leták a je tam nějaké éčko konkrétně E110, tak si zadávám do vyhledavače éček na mobilu, co je to zač a ono je označeno stupněm 5( nejvyšší stupeň nebezpečí) a navíc je psánom, že může způsobovat zvracení, které mi předtím již několikrát nastalo, a co hůř je karcinogenní :( , mohu jít za lékařkou, že nechci takto škodlivý lék, ale nějaký který mi nepomůže leda tak do hrobu? Jak by jste se zachovali vy?

  Další informace


  Proč se pije před spaním mléko, aby se vám lépe spalo?

  -jaký má efekt? a díky čemu?

  Další informace


  Které cigarety jsou více škodlivé? Ručně doma balené, anebo koupené v trafice?

  To vyjde stejně. Všechny komponenty, jako je tabák, papírky i filtr jsou srovnatelné.

  Další informace


  Je méně škodlivá elektronická cigareta, nebo klasická?

  Myslite si, ze je mene skodliva klasicka cigareta, nebo e-cigareta?

  Další informace


  Je barvivo v sýru ANNATO škodlivé?

  Zřejmě máš na mysli barvivo Annatto e160b. Škodlivost je 3 (od 1 do 5). Více ve zdroji. :-)) a href"http://www.zdravapotravina.cz/seznam-ecek/E160b" rel"nofollow" http://www.zdravapotravina.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jaké mléko je nejzdravější?

  V nějakým vegetariánským videu jsem viděl, že by se neměli jístít mlečné výrobky, že to není zdravé.Zajímalo by mě, jaké mléko je tedy zdravější? Sojové, kokosové, konopné nebo jaké?

  Další informace


  Co se stane s dítětem které dlouho pije mateřské mléko?

  Tato otázka mě napadla díky jedny komedii kde byla taková srandička,že dítě pilo mateřské mléko ve 4 letech :-DDDAle co by se vážně stalo s dítětem které by přehnaně dlouho pilo mateřské mléko?

  Další informace


  Aby byl jogurt jogurtem, musí obsahovat mléko?

  Jogurt neobsahuje mléko, je to kysaný produkt z mléka. a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Jogurt" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


 • Proč ne kravské mléko pro koťata?

  Slyšela jsem, že se koťata nesmí krmit kravským mlékem. Proč ne zrovna kravským? Čím se liší například od kozího mléka, kterým se koťata krmit mohou?

  Další informace


  Mohou dospělí potkani pít mléko?

  Včera jsem zkoušela dát mé potkanici trochu obyčejného mléka do mističky a vypadalo to, že jí chutná. Ale nevím, jestli pro potkany není mléko nezdravé jako například pro ježky a tak. Mohou?

  Další informace