• Doporučíte mobilni internet od T-Mobile do 200.-/měs.? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Doporučíte mobilni internet od T-Mobile do 200.-/měs.?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Doporučíte mobilni internet od T-Mobile do 200.-/měs.?

 • Jak ručně nastavit mobil SiemensM55na přistup na Internet k operátorovi T-Mobile?  Další informace


  Internet v mobilu, T-mobile  Další informace


  Internet do mobilu od T-Mobile  Další informace


  Htc tytn windows mobile 6.1 cz  Další informace


  Existuje nějaká java aplikace do mobile v které jdou nastavit budíky.  Další informace


 • Máte mobilní internet 3GB za 95,- /měs? Aneb jsou si všichni rovni?

  Nemám...Mohu mít 3G/LTE (ale nechci) 1,5 GB za 35,- Kč/měs.___BTW - nerozumím onomu - Aneb jsou si všichni rovni? - mohu této ceny dosáhnout díky jisté synergii - nabídneš-li operátorovi synergii obdobnou, jistě dostaneš obdobnou nabídku...:-D

  Další informace


 • mobilní internet seká pc  Další informace


  mobilní internet O2  Další informace


  mobilní Internet-pokrytí  Další informace


  Při stahování přes Utorrent nelze prohlížet internet, jakoby vypadává internet  Další informace


  Nefunkcny internet v mobile  Další informace


  Linux-mobilni internet -APN-...?  Další informace


  Když mám blokovaný internet v mobilu, ale budu ve WiFi zoně, tak můžu normálně zadarmo na internet?

  Pokud máš v mobilu wifi a wifi zona je free, pak ano.S netem od operátora to nemá nic společného.

  Další informace


  Kde vyhodne sehnat mobilni internet (flashka do PC)? Nebo nejaky lepsi zpusob, treba jak se napichnout pres souseda?

  Ceny operátorů v ČR jsou +- stejné, jestli je to výhodné ať posoudí každý sám... Pokud jsi klient, co u operátora utratí řekněme kolem 1k/měsíc, pak můžeš mít určitou páku a třeba se ti podaří vybojovat lepší podmínky, než jsou běžné. Tzn. tady bych šel cestou toho, u koho mám telefon a hrál to tak, že platím za jeden produkt kde je víc služeb (telefon + internet do telefonu + internet do počítače). Snad by to mohlo vést k nejlepší nabídce... Další možností jsou třeba šedí operátoři apod.Jinak napíchnout se k sousedovi lze v době bezdrátových sítí samozřejmě taky. Nicméně čistší řešení je dohodnout se na sdílení např. za flašku apod. Znám pár lidí co takto odebírají nebo sdílí připojení. Jeden můj kolega sdílí svoji síť s nějakou starší paní přibližně za bábovku týdně, což z něj, alespoň podle mého názoru, dělá jednoho z nejdražších providerů v Praze :-D.

  Další informace


  Jak flashnout systém na HTC HD2 (z windows mobile na Android)  Další informace


  Internet 4G (T-Mobile) i mimo Prahu  Další informace


  Hry přes internet nefungují, ale internet funguje  Další informace


  FSC Esprimo Mobile U9200 - ukazatel zbývajícho času baterie  Další informace


 • Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda nemáte někdo zkušenosti se špatným vyúčtováním internetu v mobilu u spol.T-Mobile.

  Přítelkyně si nedávno pořídila nový telefon, ale jelikož má tarif v balíčku ještě s jedním tel. číslem, žádný datový tarif si neaktivovala. Proto jsem jí tedy řekl, že když se bude chtít někdy napojit na internet nebo stáhnout nějakou aplikaci, ať to dělá vždy přes wifi na domácí síti. Jsem si 100% jistý, že to tak vždy dělala, jelikož jsem jí většinu aplikací radil, které by se jí mohly hodit a následně jsme je stahovali - žádný velký přenos dat přes síť T-Mobile tedy rozhodně neproběhl. Následující měsíc jí přišla faktura za internet v mobilu na cca 4500,- s tím, že údajně přenesla 85MB dat. Jediné co mě napadlo bylo, že i když byla připojená na wifi, tak se data musela zároveň stahovat i přes T-Mobile síť. Jak je toto možné? Jde se v tomto případě nějak odvolat? Někde jsem četl, že se tento případ už několikrát stal a že je to chyba T-Mobilu, protože se mobil připojoval do jiných sítí. Byl o tom údajně nějaký článek a jeho autoru se nakonec faktura vyanulovala s tím, že je to opravdu problém T-Mobilu. Článek bohužel už nemohu najít. Nemáte s tím někdo podobné zkušenosti?Předem díky za odpověď.

  Další informace


  Co je to M platba operátora T-mobile?

  Když nakupuju v obchodu play tak se mi objeví jestli chci platit kartou nebo jestli chci provést M platbu operátora T-mobile co to je?

  Další informace