• Mohou zvířata (např. kočky) chytnout chřipku od lidí, pokud jsou s nemocnými doma? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Mohou zvířata (např. kočky) chytnout chřipku od lidí, pokud jsou s nemocnými doma?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Mohou zvířata (např. kočky) chytnout chřipku od lidí, pokud jsou s nemocnými doma?

 • Jsou ovečky záludná zvířata ?  Další informace


  Co vše lze chytnout na ulici?  Další informace


 • Co se stříká do motoru při sání, když motor nechce chytnout?  Další informace


 • Co s nemocnými stromy ?  Další informace


 • Říkají Slováci holkám že jsou mačky nebo pouze po česku kočky? :D

  používa sa výraz kočky ako subštandartný výraz ( a href"http://slovnik.juls.savba.sk/?wko%C4%8Dka sprefix cm6d2 dkssj4 dsssj dsssj2 dscs dsss dpeciar dhssjV ieutf-8 oeutf-8 " rel"nofollow" http://slovnik.juls.savba.sk/ hellip /a ), ale i mačička ( a href"http://slovnik.juls.savba.sk/?wma%C4%8Di%C4%8Dka sprefix ci0d4 dkssj4 dsssj dsssj2 dscs dsss dpeciar dhssjV ieutf-8 oeutf-8 " rel"nofollow" http://slovnik.juls.savba.sk/ hellip /a ) ako oslovenie.-Q

  Další informace


  Jak lze vnímat lidi, kteří za každou cenu chtějí všechny poučovat a dle nich jsou ostatní nula, pokud je neobdivují? :-)

  Proč se nechají lidé manipulovat a obdivují někoho jen proto, že je na ně hodný?

  Další informace


 • Mohou divoká zvířata v zajetí psychicky onemocnět?

  Jaký způsobem se to u nich asi projeví?

  Další informace


 • Vyšetření na prasečí chřipku

  Proč se nedělají testy na prasečí chřipku všem, kteří mají příznaky? Jsou testy tak drahé? Moje dcera teď leží v posteli s příznaky shodnými s prasečí chřipkou a lékařka ji naordinovala pouze prášky na snížení teploty a utlumení kašle. Žádné vyšetření ji nenapsala, ani na můj podnět. Pak se nemůžeme divit, že se za chvili bude jednat o epidemii.Doplňuji:Reaguji na odpověď paní Evy. Jsem z Třebíče a horečky u mé dcery přetrvaly až do včerejšího dne.Proto jsme ve středu navštívili místní nemocnici, kde jsem žádala o důkladnější vyšetření a odběr testů, nejen na virus H1N1. Ale ani tam mně nevyšli vstříc. Žádné testy ji nedělali a poslali nás domů se slovy, ať se vypotí. Včera v televizi uvedli 7OO lidí nakažených virem H1N1. Pokud lékaři neprovádějí testy, toto číslo je velice zkreslené. Může být i několikanásobně vyšší. Netuším, jaký virus měla dcera, ale podobnou chřipku jsem snad ještě nezažila. Já jsem jenom chtěla zabránit dalšímu šíření. Protože můj syn navštěvuje školu a přitom ten virus může mít klidně v těle. Pokud by se prokázal virus u dcery,tak bych ho nechala doma a zabránila tak šíření. Nevím, kolik stojí vyšetření, ale myslím si, že by ho lékaři měli provádě u všech lidí, kteří mají příznaky viru H1N1.

  Další informace


 • Proč je v granulých pro kočky tolik surovin které kočky normálně nejedí?

  Například u údajně kvalitních granulí Acana: rajčata, mrkev, jablka, celá čerstvá vejce, sladké krabory... Tohle přeci kočky divoké nejedí. Neviděl kočku žrát brambory... Jak získají vůbec kočky divoké vitamíny? Zde jsou kvasnice ale jak to mají kočky venku?Doplňuji:Tak zrovna Acana patří mezi nejlepší 65% masa které není strojově odděleno. Tedy pouze kvalitmí maso. Tohle je lepší jak žrádlo v Tescu (to nejlevnější :) ) To samé Applaws. Perfect Fit mají navíc obiloviny ( pšenice..) které jsou levné ale nejsou vhodné pro některé kočky. Ani dlouhodobě nejou vhodné. O tom si lze přečíst na chovatelných webech atd...Proto ty Acana a další jsou bez obilovin. Ale pořád tam jsou vajíčka, kvasnice atd. Podle toho co jsem zjsil je tohle dobré, ale proč to tam je to netuším. Možná by jinak kočka nezískala potřebné vytamíny. V přírodě krom masa, žere trávů atd. Tedy z něčeho získává dané vytamíny a tak dále. Jako člověk. Tedy nehanil bych kvalitní krmiva.

  Další informace


  Proc jsou inteligentni zivocichove krom lidi jen zvirata ?

  Co si pamatuji, tak clovek se od zvirat lisi inteligenci, uvedomovanim si sama sebe a pouzivanim nastroju..Proc jsou tedy napr. vrany brany jako zvirata ? Inteligentni jsou, dokazi pouzivat nastroje a jsou si vedomy svoji existenci.

  Další informace


  Odkud jsou nejstarší fosilní nálezy kočky připomínající lva?

  a jak jsou tyto nálezy staré?

  Další informace


  Odežene smrad či různé jeho druhy (mimo tchořího) i některé zvířata, či jsou vůči němu všechna imunní?

  Bude takových zvířat hned několik. Třeba skunk

  Další informace


  Mohou mít zvířata facebook?

  Může můj pes mít facebook když mu ho udělám?

  Další informace


  Mají psi speciální zubní pasty na čistění jejich chrupu, či se mohou použít i ty pro lidi?

  Jsou speciální pasty pro pejsky. Pokud začneš čistit od štěněte, neni s čištěním žádný problém. Pes se to snadno naučí.

  Další informace


  Jsou zvířata inteligentní a jak moc přemýšlejí o tom, co dělají?

  prosím o shlédnutí tohoto videa: a href"https://www.youtube.com/watch?vuvp-E46quos" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a - co si o tom myslíte? moje maminka říká, že toho psa to naučili majitelé. můj názor je, že ten pes normálně uvažuje, přemýšlí, pozoruje a učí se... sama mám doma 4 fenky a vidím, že některé jsou chytřejší a přemýšlivější, přesně jako u lidí.Doplňuji:P.S.: zajímavé to začíná být po první minutě, tak prosím vydržte nebo tu první minutu přeskočte.

  Další informace


  Jsou zoo vlastně takovým vězením pro zvířata?

  Jak která zoo a jak pro která zvířata. Byl jsem fascinován např. zoo ve Dvoře Králové, kde některá zvířata žijí téměř volně, nebo olomouckým zoo na Svatém Kopečku, kdy byly volně i opičky. Vězení to v podstatě je, ale luxusní. Proto se tam zvířata dožívají podstatně vyššího věku než ve volné přírodě.

  Další informace


  Jsou chytřejší psi, nebo kočky? A proč ?

  Co myslíš tím chytřejší ? Je to jako srovnávat jablka s hruškami nebo slonas opicemi. Kočka by v přírodě přežila snadněji než pes. Je tedy chytřejší? Pes (některý) dovede podlézat svému páníčkovi aby dosáhl svého, je tedy chytřejší on?Člověk by neměl posuzovat chytrost, inteligenci a instinkty jednotlivých druhů zvířat podle svých měřítek, protože hodnotí vlastnosti, které se člověku hodí a často je využívá ke svému užitku (např.čich u psa a lovecké nadání...kočka je proto hloupá, že nic člověku nevyčenichá a neuloví?)Doplňuji:Vypadla mi ta kočičí chytrost (nadání) na chytání hlodavců. To ale umí i hodně plemen psů, tak mudruj!

  Další informace


  Jaké nemoce se dají chytnout od volně žijících myší?

  Manžel přinesl z chalupy seno na krmení našich morčat, a najednou se v kleci objevila myška - jinak než se senem se do klece dostat nemohla. Vypadala jako ospalá, moc se nehýbala. Co od ní mohou morčata chytit za nemoc, když tam byli spolu od včera večer? Jaké jsou příznaky u morčat, a jak se to půjde léčit? A mohli jsme to chytit také, při manipulaci se senem? Když jsem myšku z klece vyndavala, ruce jsem si pak jen pořádně umyla mýdlem, nic jiného nevím co dělat. Děkuji.

  Další informace


  Jak zvířata (konkrétně fenky a kočky) vnímají hlazení po břiše? Včetně bradavek?

  s kamarádkou se přeme, jak to vnímají, zdali jde o sexuální chování pro ně, nebo ne(?)Doplňuji:to nabubindes:čili je to nějaký způsob náklonnosti?jelikož těmto zvířatům díky pudu nevadí pářit se i s pro ně cizími zvířaty, ne?

  Další informace


  Chovají se všechna zvířata, která jsou starší a blízko smrti, jako když byla mláďata? Nebo je to jen má mylná domněnka?

  U svých starých zvířat, některá mi umřela v náručí, jsem nic takového nepozorovala.

  Další informace