• Je v ČR nebo v SR vysoká škola zabývající vulkanologií (sopky, láva atd..) - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je v ČR nebo v SR vysoká škola zabývající vulkanologií (sopky, láva atd..). Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Je v ČR nebo v SR vysoká škola zabývající vulkanologií (sopky, láva atd..)

  • Jak může být vysoká kauce při podnájmu bytu?Je nějaký limit?



    Další informace


  • Je pedogogická škola/fakulta vysoká škola?

    Ahojky...dost by mě zajímalo... Je pedogogická škola/fakulta vysoká škola? :)

    Další informace


    Jak vysoká je věž na Slezskoostravském hradě?

    Už je mi to trapný se pořád ptát na ten hrad, ale je to úkol do školy a já opět nemohu tuto informaci nikde vyčíst. Děkuju za pomoc:)

    Další informace


    Jak vysoká byla sopka na ostrově Théra?



    Další informace


  • Příliš vysoká teplota notebooku



    Další informace


    Příliš vysoká teplota komponentů



    Další informace


    Notebook na hraní, škola atd...



    Další informace


    Jsou nějaké stránky zabývající se překladem anglických videí na youtube, na požádání?

    Za peníze v Praze dům......videla som zopár stránok, kde si registrovaní užívatelia sami doplňali titulky k filmom, aj z youtube. Napríklad: a href"http://www.titulky.com/" rel"nofollow" http://www.titulky.com/ /a

    Další informace


    FPS drop, vysoká gpu teplota



    Další informace


  • Vychází vysoká životní úroveň jednotlivce z jeho vlastní mentality, či postačí jeho příjmy?

    Napadla mne taková otázka z vyššího levlu, zrobna mne- jak je to vlastně upřímně a otevřeně s tou životní úrovní. Vysoká mentalita značí vysokou úroveň? Tak jsem cestou životem lecos zakusil a nikde, ale nikde jsem neviděl, nevnímal, necítil a ani nepostřehl jakoukoliv souvislost mezi zdravou mentalitou (s ohledem k životnímu prostředí*) a výší příjmů. Jen slyšel. Takže pro mne z toho tak nějak přirozeně plyne, že když má blbec příjem, může svou životní úrovní kazit to životní prostředí? Já tomu furt nerozumím. Proč se zákonem nějak neomezí životní úroveň? Vždyť by to bylo tak jednoduché- omezit jednotlivci příjem )...Anebo se to už děje? A proč není možný omezit příjem jednotlivci s tou úplně nejvyšší životní úrovní? Vidíte, jak to do sebe vše zapadá? Jsem zase na začátku- proč ten s tou nejvyšší životní úrovní ji má tak vysokou? Zatím mně teda vychází, že velmi vysokou úrovní mentality si rozšlapu svůj vlastní ráj přímo pod nohama. Dojde tedy vývojí inteligence nevyhnutelně k desrtukci životního prostředí? A jak to souvisí s výškou mý životní úrovně, anebo s výší mýho příjmu? A jak výše mý celkový životní úrovně ovlivní životní prostředí všeobecně, jako celek? Vidíéte? Vždyť i Klaus říkává, že žádný oteplování se nekoná (a teď nemyslím sexuální zaměření jednotlivců) a jeho životní úroveň má jistě také určitou výši, panečku. Takže, jak to ovlivní životní a pracovní prostředí, který jsme v určitý fázi výroby dostali zdarma? Snad je otázka jasná a srozumitelná )Stejně to furt

    Další informace


  • nevíte jak jse řekne škola kde se vyučujete - př: vysoká škola - střední škola

    Přesně nevím, co myslíte.Seznam všech typů středních škol podle krajů viz odkaz a href"http://www.atlasskolstvi.cz/stredni-skoly" rel"nofollow" http://www.atlasskolstvi.cz/ hellip /a Názvy a přehled všech vysokých škol u nás najdete v odkazu a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_vysok%C3%BDch_%C5%A1kol_v_%C4%8Cesku" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a

    Další informace


    Vysoká škola okultních věd? Kde?

    Existuje v České Republice vysoká škola okultních věd? Jestli ano, kde?

    Další informace


    Vysoka skola vs vysvedceni na ss



    Další informace


    Proč je v ČR tak vysoká pracovní fluktuace?

    Zajímalo by mě, proč je v ČR tak vysoká pracovní fluktuace a fiktivní pracovní neschopnost, a to už když je pracovník ve zkušební době tak, skončí nebo marodí, anebo proč někteří lidé ikdyž pracovat na 100 % mohou, i tak práci ihned odmítnou a zůstanou v evidenci ÚP a sociál. dávkach i 10 let, mohl by někdo říct, kde je chyba? Děkuji. Mají snad problém s fluktuací i jiné země (Anglie, Německo, USA, Kanada, Belgie ...), nebo jen ČR má tento problém? Děkuji. Zdroj: a href"http://www.podnikatel.cz/clanky/ceske-firmy-maji-vysokou-fluktuaci-zamestnancu/" rel"nofollow" http://www.podnikatel.cz/ hellip /a

    Další informace


    Ovlivní můj neprospěch v 1. pololetí třetího ročníku SŠ mé šance na přijetí na VŠ?

    Zdravím,jakožto poněkud přehnaně ambiciózní člověk jsem nyní vystavena pochybám. Vždycky jsem měla skvělé známky. Na základce pořád vyznamenání, v prváku první trojky, v druháku přišla nemoc a s ní vysoká absence, tudíž jsem to dotáhla se čtyřkama. Teď jsem ve třetím ročníku střední školy a první pololetí mi extrémně ujelo. Jako fakt dost. Kvůli problémum v rodině, zdravotnímu stavu a mé ztrátě motivace jsem toto pololetí neprospěla ze dvou předmětů. Což mě vydeptalo a donutilo naštvat se sama na sebe.Vždycky jsem chtěla na vysokou, momentálně na učitelství jazyků (jazyky jsou jediná věc, ze které mám 1 a plně ji ovládám) na filozofické fakultě. A otázka teda zní, zda neprospěch v 1. pololetí třetího ročníku SŠ nějak ovlivní mé šance.Děkuji za odpovědi.

    Další informace


    Je v ČR nebo v SR vysoká škola zabývající vulkanologií (sopky, láva atd..)

    Doplňuji:je v ČR nebo SR vysoká škola vulkanologie?

    Další informace


    Je střední odborná škola Mariánské lázně soukromá škola ?

    Doplňuji:JEZDECKÁ AKADEMIE | Střední odborná škola Mariánské Lázně

    Další informace


    Je lepší roční pomaturitní jazykové studium, nebo rovnou vysoká?

    Dobrý den. Pořád se nemohu rozhodnout, zda rovnou nastoupit na vysokou (pokud mě přijmou) nebo rok studovat anglický jazyk a na vysokou se hlásit další rok. Strašně rád bych se zdokonalil v angličtině, jelikož ji moc neumím a sto procentně ji budu potřebovat, ale bojím se, že pokud budu studovat vysokou, tak na angličtinu nebude moc času a učit se ji sám doma není moc efektivní. Na vysokou se hlásím na dějiny umění a na pedagogiku. Zprvu jsem byl rozhodnut, že chci studovat jen dějiny umění, ale s odstupem času a po několika rozhovorech si nejsem úplně jistý. Dějiny umění mě zajímají, ale je pravda, že uplatnění není nejlepší. A s pedagogikou bych měl mnohem více možností do budoucna (měl jsem stejně v plánu jít dějiny umění učit, pokud by byla ta příležitost). Takže nevím, jestli studovat rok angličtinu jako pomaturitní studium a přitom si vydělat nějaké peníze na další rok, abych se na začátku vysoké nemusel tolik starat o finance a za ten rok si všechno probrat. Nebo jít studovat vysokou školu rovnou, i když je tady spousta nejasností? Budu rád za každý Váš názor, jelikož potřebuji slyšet i názor někoho, kdo mě nezná a bude tak maximálně vůči mé osobě objektivní. Děkuji moc.

    Další informace


    Jaká škola je potřeba, abych mohla být učitelka, a jde tato škola studovat i dálkově?

    Pedagogická fakulta některé z univerzit (PF UK, PF MU, PF UP...) nebo filozofická fakulta s pedagogickým minimem. Dálkově je studovat obyčejně lze, i když dnes jde spíše o tzv. kombinované studium (kombinovaná prezenční forma s dálkovou). Záleží na požadavcích zaměstnavatele. Já mám FF bez ped. minima, a učím stejně. Taky podle toho, co chcete učit - v některých oborech je nedostatek učitelů a člověk se tam protlačí i bez VŠ.

    Další informace


    Jaká je nejlepší dějepisná vysoká škola?

    Rád bych se stal takovým tím nudným patronem, co má přednášky na katedře a píše knihy ohledně svého oboru.Prostě být profesor na univerzitě nebo tak.Jakou školu bych si měl po maturitě vybrat, abych tohoto cíle dosáhl?

    Další informace