• MOHU VYPÍT 10 KAFÍ DENNĚ? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: MOHU VYPÍT 10 KAFÍ DENNĚ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - MOHU VYPÍT 10 KAFÍ DENNĚ?

  • Kolik máte denně volného času?



    Další informace


    Kdybych byl po úrazu zad, neschopen pohybu a požádal bych vás, abyste mi třikrát denně přišli vyměnit bažanta...



    Další informace


    Je šprt člověk ,který se učí v deváté třídě 4 - 5 hodiny denně?



    Další informace


    Kolik teho mosí Moravák vypiť, aby mňél jedno promile v krvi? Dva dny nic.



    Další informace


  • Kolik kilometru celkem denne najezdi autobusy MHD v Praze?



    Další informace


  • Mohu ještě vypít peprmintku tři roky po expiraci?

    V ledničce mám neotevřenou láhev peprmintky. Je 3 roky po expiraci trvanlivosti, trochu zakalená. Můžu ji vypít? Nebo ji mám zahodit do koše? (to by byla škoda chlastu:-)

    Další informace


    Jsou dva jogurty denně pro zdraví, nebo na škodu?



    Další informace


    Denně děláme jednu ze dvou věcí: buď upevňujeme své zdraví, či podporujeme nemoc. Porušíme-li, sypeme si popel na hlavu?

    Autorkou citátu “Denně děláme jednu ze dvou věcí: buď upevňujeme své zdraví, nebo podporujeme nemoc” je Adelle Davisová.1. Platí Zdravá výživa – základ zdraví! Nebo všeho s mírou, protože nadměrné jídlo překáží bystrosti ducha?2. Nebo má pravdu Mark Twain „Jediný způsob, jak si uchovati zdraví, je jíst, co nechceš, pít, co nemáš rád a dělat, co se ti nelíbí.“ a href"https:/ixabay.com/cs/cigareta-nedopalek-cigarety-zadek-484256/" rel"nofollow" https:/ixabay.com/ hellip /a

    Další informace


  • Kolik hodin denně pracují společnosti typu lovci a sběrači?

    Málo. Cituji Johna Greena: Antropologové studující poslední zbývající společenství lovců-sběračů si všimli, že tráví daleko méně času prací než my a věnují daleko více času umění, hudbě, vyprávění příběhů a (vložte roztomilý výraz pro sex zde).

    Další informace


  • Hodlám,si pořídit,šest slípek,zhruba tři vejce denně,,stravu,mám zabezpečenou,vyplatí se to?

    Doplňuji:Stravu pro slepice:)

    Další informace