• můj přítel má v šourku okolo nejspíše chámovodu zvětšený žlázy,co to může znamenat? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: můj přítel má v šourku okolo nejspíše chámovodu zvětšený žlázy,co to může znamenat?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - můj přítel má v šourku okolo nejspíše chámovodu zvětšený žlázy,co to může znamenat?

 • Nakolik může řečená věta Chci Ti pomoct znamenat sdělení Chci Tě mít pod kontrolou, sledovat Tě?  Další informace


  Muj pritel kouri travu vs naladovost  Další informace


 • Může slovenský přítel přepsat auto na mě?  Další informace


  Co muze pritel čekat za to, kdyz není drzitelem ridicskeho průkazu a pres zákaz řízení řídil?  Další informace


 • Otázka nejspíše pro chlapy?

  Onehdy jsem zastihl svého kamaráda, kterak u nás v masně kupuje pro jejich pejska větší dávku syrových prasečích uší. Na můj přímý dotaz kolik-že oušek /s prominutím/ sežere on sám, přítel bez obalu odpověděl, že spolu jedou půl napůl. Přiznávám, že také já, ač pejsánka nemáme, jsem několikráte ony uši po pečlivém očištění uvařil a poté bezostyšně s chutí zbaštil, podobně jako třeba prasečí hlavu nebo nožky. Chováte se někdy také podobně nezřízeně? A na závěr - pánové, jak by asi chutnalo zmíněné dobře očištěné ucho, obalené strouhankou a pak prudce osmažené ve fritéze? Omlouvám se, ale mám nulku a maso mohu na všechny způsoby.Doplňuji:pro www: a href"http://www.steinhauser.cz/" rel"nofollow" http://www.steinhauser.cz/ /a

  Další informace


 • říká se že nejlepší přítel ženy je diamant,co je v tom případě nejlepším přítelem muže?

  Doplňuji:takře to není pivo?

  Další informace


  Která dnešní osobnost je autorem prózy Můj přítel Čehona?

  Narodil se 31. 12. Jaký je význam slova Čehona?Jedna autorova novela čerpá ze staroněmecké pověsti. Byla upravená i jako muzikál.

  Další informace


 • Problém nejspíše se hardwerem  Další informace


  Nevyhledává servery - nejspíše přenastavit router  Další informace


  Jak zvetšit obrázek v JPG a zvětšený ho uložit?  Další informace


 • chtěla bych se zeptat můj přítel sedí za maření soudního rozhodnutí má nějakou šanci,aby ho propustili?

  Propuštění v r.2012

  Další informace


 • Co může znamenat fialový stonek Kopřivy?

  Znamená to, že je kopřiva starší, dochází k ukládání některých látek. Anebo to taky nemusí znamenat vůbec nic - některé africké druhy kopřiv jsou fialové celé.

  Další informace


 • Co znamená v nejspíše feťáckém slangu áčko, káčko, piko, ...?

  Abych nemusel opisovat, mrkněte se do feťáckého slovníku. a href"http://kely.wz.cz/PalmOne/Slovniky/Slovnik%20Fetacky.htm" rel"nofollow" http://kely.wz.cz/ hellip /a áčko allnagon, lék s obsahem kodeinu káčko 1. kodein 2. kontaktní centrum, káčkaři pracovníci kontaktního centra, často i terénní pracovníciperník, peří, piko, péčko, pergo, pedro, patrik, smah pervitin

  Další informace


  Co může znamenat slyšené: přijťkemně ?

  Doplňuji:Ano děkuji annanas... :-) Já jsem totiž moc nepochipila otázku anevěděla jsem co mám dělat...

  Další informace


 • Opravdu se může třísní kýla uložit do šourku ?

  A jak se to pozná ?

  Další informace


  Mate nekdo zkušenost s otokem krku / spíše v oblasti podbradku/ po náročné operaci stitne zlazy? Velky otok po 4 dnech

  Otok krku po operaci ŠŽ

  Další informace


  Co může znamenat zhoršující se úzkost?

  AhojUž delší dobu mám určité psychické zábrany (špatně se mi mluví s lidmi, jsem nervozní když mám s někým mluvit, vyhýbám se styku s cizími). Horší však je, že poslední týden se situace mě z neznámého důvodu docela zhoršila. Občas mám pocit ztráty kontroly nad svým tělem, je mi nevolno, klepu se a špatně se mi dýchá a cítím tlak na hrudi a cítím úzkost, strach. Nemusím být na veřejnosti a nacházet se v nějaké stresové situaci, přichází to samo, poslední dobou častěji.Co se týče fyzické kondice, začal jsem v poslední době posilovat a více chodit ven a sportovat, takže jsem na tom fyzicky lépe než kdy dřívEdit:Úzkost a problém mluvit s lidmi mám od jedné konkrétní situace v životě, navíc jsem silný melancholik...

  Další informace


  Co muže znamenat, když vás píchá v miste srdce, ale na prave straně?

  Nejvíce to prý prii výdechu

  Další informace


 • Soused a nejspíše týrání zvířat

  Dobrý den, už je to dlouho co se nám začaly ztrácet kočky a podobně... Kocour přišel se zlomeným ocasem, jeden měl v pacce střelenou diabolku, otrávená kočka (rozleptané plíce) a tu sem dnes našel u souseda v jakési pasti (zazvonil sem a jeho syn mi otevřel a spolu jsme našly tu past) je toho ještě více. A proto že nemáme solidní důkaz nevíme co dělat a dohodl jsem se s jedním sousedem že tu past ve dne vyfotí. Myslíte že by tento důkaz stačil na policii? Nechci nikam k soudu a vzhledem že rodiče s tím nechtějí začínat a mě bylo nedávno 15 a vážně mě to už nebaví tak to začínám řešit, ale nevím jak, prosím poraďte mi.

  Další informace


  Co to mělo znamenat ?

  Dnes jsem si šel odpoledne do krámu koupit nanuk pak tam přišlo koťátko a nejdřív když jsem ho chtěl pohladit tak se pře de mnou chtělo utéct ale jeho mamka mu najednou pokynula nějakým gestem a to koťátko normálně potom gestu co mu dala přišlo ke mně beze strachu a vzal jsem ho normálně do ruky a už se nebálo co to má znamenat.

  Další informace