• Může, dle zákonů ČR, obec provozovat vlastní elektrárnu a teplárnu za účelem prodeje energií občanůlm? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Může, dle zákonů ČR, obec provozovat vlastní elektrárnu a teplárnu za účelem prodeje energií občanůlm?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Může, dle zákonů ČR, obec provozovat vlastní elektrárnu a teplárnu za účelem prodeje energií občanůlm?

 • Jak může někdo získat povolení ke stavbě domu mimo obec a ještě částí v lese?  Další informace


  Co je nadřazený označení pro města a vesnice? Obec to neni, že?  Další informace


 • Musi se slozit jistina 2 miliony abych dostal povoleni provozovat hraci automat v hospodě?  Další informace


 • Existuje obec, kde žili babička a dědeček Honzíka z Honzíkovy cesty?

  Honzík jel sám vlakem za dědečkem a babičkou do obce... Existuje tato obec, nebo je to jen fantazie spisovatele? a href"https://www.youtube.com/watch?vNEFdmaInR0I" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace


 • Víte o tom, že podle unijních zákonů 90% všech těchto pochutin nesmíte dát zvířatům jako krmivo?

  Do roku 1994 platily v Československu ještě z dob minulého režimu zákonné normy, které nedovolovaly, aby klobásy obsahovaly mouku, aby jogurty obsahovaly škrob atd. Tyto normy byly zrušeny a v Česku začala doslova džungle. Potraviny jsou dnes samá náhražka.Například následující :Kravský tuk je nahrazován tukem rostlinným (sójovým).Mléko, které je nápadně podobné emulzi na chlazení obráběcích nožů, se nesrazí, nejde z něj udělat domácí jogurt. Ale stojí 8,90 Kč. Nekupte to!Jogurty nejsou jogurty, je to jogurtová hatlapatla, do které je narván škrob nebo želatina, aby toho bylo víc. Jsou v tom usmrceny mikroorganismy.Ale stojí to 4,90 Kč. Nekupte to!Sýry nejsou sýry, ale náhražky, v nichž je mléčná bílkovina nahrazena bílkovinou rostlinnou (sója) anebo škroby.Zmrzliny či šlehačka, ty se též nepotkaly s mlékem, dělá se to všechno z umělých náhražek. I v dražších zmrzlinách, které jsou deklarovány, jako mléčné či dokonce smetanové, je pouze odstředěné mléko a zmrzlina je zkvalitněna tukem rostlinným.Ani kvalita některých tůků zvaných máslo není nic oslnivého, je to nastavováno vodou!Většina čokolády, prodávaných v našich obchodech, nejsou čokolády, ale čokoládové imitace plné levných náhražek. Mezi tyto náhražky patří karabový prášek, který se vyrábí ze svatojánského chleba, jímž se ve Středozemí krmí ovce a velbloudi.České párky jsou dnes z většiny plněny sójou, moukou nebo separátem.celý článek na a href"http:/ravdu.cz/konspiracni-teorie/nechci-vam-brat-iluze-ale%E2%80%A6%E2

  Další informace


 • Co víte o původu a vzniku Murphyho zákonů?

  Nevěděl jsem nic, ale tetka Wiki nezklamala:Základní formou všech těchto „zákonů schválnosti“ je tvrzení „Co se může pokazit, to se pokazí“, pojmenované po americkém leteckém inženýrovi Edwardu A. Murphym

  Další informace


 • google earth - nemůžu například zaostřit černobylskou elektrárnu  Další informace


  Jak provozovat vlastní internetové radio?  Další informace


  Facebook: manipulace za účelem získaní dat.  Další informace


 • Sbírka zákonů

  Publikují se ve sbírce zákonů také soudní rozhodnutí?

  Další informace


  Může vykonávat starosta obce zároveň i pro stejnou obec účetního?

  KLIDNĚ může..., tato kumulace funkcí není střetem zájmu.Ale pozor, každá obec musí mít zajištěnu finanční kontrolu , která je vykonávaná podle zákona č. 320/2001 Sb. (viz zdroj).Starosta tak musí dbát, aby finanční kontrolu vykonávali zaměstnanci:- s kvalifikačními předpoklady- kteří jsou zároveň bezúhonní- a u nichž nehrozí střet zájmů/ § 5, odst. b zákona/Jinými slovy, starosta by nemohl vykonávat tuto kontrolní funkci, ale účetnictví, jakož i uklízečku či zahradníka nebo sekretářku sám sobě klidně vykonávat může :-)

  Další informace


  Dobrý den rád bych se zeptal zda musím či nemusím vpustit souseda na svůj pozemek za účelem opravy zdi.

  Jeho zeď je přístupná pouze z mé strany.

  Další informace


 • Proč chceme u nás v malé zemi stavět další jadernou elektrárnu?

  Na celém světě je něco přes 360 jaderných elektráren a přijde mi to na tak malou zemičku moc.

  Další informace


  Kterou jadernou elektrárnu v ČR byste navštívili a proč?

  Jaderné elektrárny v ČR

  Další informace


 • Pokud z fyzikálních zákonů nejde vytvořit perpetuum mobile...

  ...znamená to, že když se tvořilo Slunce, které zase jednou zanikne, vtáhlo do sebe spoustu energie? Vždyť Slunce se jeví jako takové perpetuum mobile, má protuberance a tím zetím pořád sálá (a podle těchto tropických veder hádám, že má té energie až moc) a nová energie se tvoří například solárními panely. Jak vlastně vzniklo slunce, a kolik na to bylo zapotřebí energie?

  Další informace


  Podle kterého fyzikálního zákonu by čmelák neměl létat?

  Podle výkumu vědců je poměr plochy křídel čmeláka vůči hmotnosti jeho těla takový, že čmelák nemůže létat. Čmelák o tom bohužel neví, výzkum nečetl, a proto si létá.Okopírovala jsem z nějaké diskuse.Čmeláka jsem viděla létat na vlastní oči, takže věřím, že opravdu létá. :-)

  Další informace


  Jak si doma mužu vyrobit malou elektrárnu?

  Ahoj.Jak si doma mužu vyrobit malou elektrárnu ,aby třeba jen rozsvítila žárovku?A chtěl bych se zeptat jak vyrobit a jak funguje dinamo!!!Děkuju za odpovědi!

  Další informace


  Jak může kámen energeticky chránit a vysílat energii?

  Citace o jednom nerostu: Poskytuje silnou energetickou ochranu jak na fyzické, tak duševní i éterické úrovni. Vysílá okolo sebe uklidňující energii .Tak se chci zeptat jaký druh energie by mohl takový nerost vysílat, že by to mělo vliv na člověka?

  Další informace


 • Neznáte nějakou stránku, kde bych mohl provozovat vlastní rádio?

  Jako né já, jedna moje kámoška. Kdysi měla vlastní rádio, byl tam i chat ale tu stránku jaksi zrušili a my nevíme kde by mohlo být to rádio. Jestli nevíte o nějaké stránce. Děkuji moc :)P.S. a to rádio myslím rádio, které se pouští na internetu přez počítač, né přez normální rádio.

  Další informace


 • Píšeme v této větě před dle čárku? Nabízíme pohřby v různých variantách dle Vašeho přání.

  Vysvětlím, proč čárku nepíšeme.Je to jjednoduchá věta, má jedno určité sloveso. Dle je předložka a před ní se čárka běžně nedělá, protože nejde o souvětí.Zkuste si větu přestylizovat - Dle Vašeho přání nabízíme pohřby v různých variantách. -Čárka by se napsala, kdybychom připojili dodatečné vysvětlení, další informace a použili výraz : a to Nabízíme pohřby v různých variantách, a to dle Vašeho přání. Nabízíme pohřby dle vašeho přání, a to v různých variantách.

  Další informace