• může mi někdo vysvětlit: DRSNÁ LÁSKA. Dík - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: může mi někdo vysvětlit: DRSNÁ LÁSKA. Dík. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - může mi někdo vysvětlit: DRSNÁ LÁSKA. Dík

 • Pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí?  Další informace


  Může mně někdo vysvětlit, jak se podobná aktualita dostane do zpráv na Seznamu?  Další informace


  Moje laska me podezira,ze jsem z ni fintou vylakal moje penize,co jsem ji pujcil na koupi auta.Myli se,ale trva na tom..  Další informace


  Láska k dětem versus škola  Další informace


  Když se řekne láska,co se vám vybaví jako 1. ?  Další informace


 • vazne existuje laska na prvni pohled?  Další informace


  Zrada, laska  Další informace


  Může mi prosím někdo vysvětlit,jakou funkci má ta nová čipová karta IREDO?  Další informace


 • Dokázal by mi někdo vysvětlit, co je hodinový úhel?  Další informace


 • Může mi prosím někdo vysvětlit význam této písničky?

  Ahojky,nechápu dobře význam písničky Emigrant skupiny Vypsaná Fixa ( a href"http://www.hlasite.eu/text-pisne/vypsanafixa/78215-emigrant)" rel"nofollow" http://www.hlasite.eu/ hellip /a .Je to jakási kritika komunismu či takových podezřelých ideologií? (jediná tato pionýrka nemává, kdo se loučí, poněvadž jednou zbláznila a nikdy nebude zase normální? A kdyžtak nechápu, proč jde zbytek písničky o něco jiného...)Možná jsem ničemu řádně neporozuměl (slovo pionýrka neznám), moje čeština je totiž ještě trochu slabá.Předem děkuji!

  Další informace


  Jaká je to hudba?-film Láska nebeská

  nevíte jak se jmenuje písnička která byla použita ve filmu Láska nebeská- hraje ve scéně kdy je ten Colin v americe, je tam záběr na dům těch holek se kterýma se seznámil a k domu přichází ta Harriet.

  Další informace


  Jak se jmenuje písnička kde se zpívá: přáátelství je někdy víc než láska, a kdo jí zpívá?

  Petr Rezek,Přátelství...:D

  Další informace


 • Dá se vyznat Valentýnská láska pod vodou ? Dělá to někdo ?

  Vyznávat lásku? Ano. Na Valentýna? No, to je stejné, jako vyznávat lásku na 1. apríla. To potom může být i pod vodou.Můžete mi vysvětlit pojem valentýnská láska?Doplňuji:Ad venkovan- nejsou tam náhodou žraloci, že?

  Další informace


 • Můze mi nekdo polopate vysvetlit co je to domena?

  Podle domény snadno odhadnete, jaký je obsah webové stránky nebo jaké zemi stránka patří (tzv. národní doména).Převedeno do praxe: když je koncovka webové adresy cz , stránka má český obsah. Když de , stránky jsou německé, sk Slovensko. pl Polsko, ru Rusko...Když je doména com , jedná se o komerční stránky, gov vládní, edu vzdělávácí, org společnosti (organizace)...

  Další informace


 • Muže mi někdo vysvětlit proč za větru uschne pradlo rychleji?

  prosím o rozsahlejší odpověd

  Další informace


 • Co se stane, když se spojí dva nejsilnější city (láska x nenávist) a začneme někoho milovat, ale zároveň nenávidět?

  Co se stane, když se tyto city spojí, začneme někoho milovat, ale zároveň nenávidět... ?Co se v tu danou chvíli odehrává v hlavě tomu dotyčnému... ?Jak můžeme pojmenovat lásku spojenou s nenávistí... ?Jak se možné, když člověk někoho nadevšechno miluje, jak ho může nenávidět... ?

  Další informace


  Ach ta láska! Poraďte co s tím!

  Ahoj holky!(v případě i kluci) Mám straně suprového kluka který je hodný, milý, upřímný atd. prostě boží!!! Teda aspoň pro mě, když se delší dobu nevidíme tak se mi po něm stýská, ale když jsem u něj tak je mi to divný říct. Např. ,, Konečně tě vidím, mě se tak stýskalo!´´

  Další informace


 • Může mi někdo vysvětlit,proč se mi vždycky časem kroutí šňůra od žehličky?

  Doplňuji:Souhlasím -iv-,už se stalo!

  Další informace


 • Souhlasíte se zjištěním vědců, že láska ke kočkám je jednostranná?

  Právě mne pěkně nadzvedl článek na novinkách.cz : a href"http://www.novinky.cz/domaci/320747-kocky-sice-poznavaji-sveho-majitele-ale-vztah-si-s-nim-neutvori.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a Zásadně nesouhlasím, jen kočka si ve vztazích ( na rozdíl od psů ) vybírá. Jaký je váš názor?

  Další informace


  Může te mi někdo vysvětlit tento článek?

  a href"https://www.prirodovedci.cz/zeptejte-se-prirodovedcu/415" rel"nofollow" https://www.prirodovedci.cz/ hellip /a Resp. odstavec Nepohlavní rozmnožování ? Znamená to že když žížalu přeříznu, tak z ní udělám dvě?Doplňuji:Pozór: Z uvedené www adresy je nutné vymazat mezeru, poradna neumí pracovat s odkazy.

  Další informace