• může se jíst krev? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: může se jíst krev?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - může se jíst krev?

 • Kontrola alkohol - krev  Další informace


 • Krev po stolici  Další informace


  Krev na zubech po ranu  Další informace


 • Musime jist tepla jidla ? Vadilo by zaludku jist jenom studena ? Myslim tim i dlouhodobe. -iv-

  Podle mne,by to nemělo ničemu vadit,ale teplé nám to přece jenom chutná víc.

  Další informace


 • Mám nárok na placený volný den,když pracuji jako brigádník a v 7 ráno bych darovala krev,ale směnu mám ten den odpolední

  I.Pokud pracujete na základě některé z Dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr (buď dohoda o provedení práce nebo dohoda o pracovní činnosti), tak vám placené volno NEPŘÍSLUŠÍ(§ 77/1.c zákoníku práce) a href"http://business.center.cz/businessravo/zakony/zakonik-prace/cast3.aspx" rel"nofollow" http://business.center.cz/ hellip /a II.Pokud pracujete na standardní pracovní smlouvu (která má např. jen zkrácený úvazek), tak se na vás výhody překážek v práci na straně zaměstnance, mezi které se počítá darování krve, VZTAHUJÍ... a je úplně jedno zda ten den máte ranní nebo odpolední(§ 203/2.d) a href"http://business.center.cz/businessravo/zakony/zakonik-prace/cast8h1.aspx" rel"nofollow" http://business.center.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Můžu nějakým způsobem doma analyzovat krev?

  Můžu nějakým domácím způsobem zjistit jestli přischlá skvrna stará X let je krev?Nečím co je běžně k dostání nebo co se povaluje doma?

  Další informace


  Který živočich má nejstudenější krev, a která nejteplejší ?

  Nejvyšší tělesnou teplotu má - pravděpodobně, berneška tmavá (pták, 42,7°C) a nejnižší ledovka antarktická (až cca -2°C, až proto, že jde o rybu a tedy exotermního živočicha).Doplňuji:Dochy- exotermní živočich živočich, jehož teplota je závislá na teplotě okolí (ale netrvám na použití tohoto termitu - používá se i studenokrevný živočich, například)- ´uvážil´ jsem jen obratlovce, protože tazatelka zmínila teplotu krve- ta ryba přežívá mráz - vytváří si ´nemrznoucí´ směs-)

  Další informace


  Dá se někde koupit rozprašovač která ukáže krev pod takovým modrým světlem.

  jako to bylo třeba v serialu dexter něco nastříkal a speciálním světlem a uvidí jestli tam je krev.Doplňuji:no já jsem myslel tu tekutinu jestli nevíte co to je a jestli se da koupit

  Další informace


 • Co přesně znamená utažený na krev?

  často třeba slyším, že to nemusí být dotažený na krev. Je to myšleno tak, že mi prostě nakonec šroub z klíče vypadne a někde se fláknu, nebo jak?

  Další informace


 • Která tepna vede odkysličenou krev?

  Žádná, odkysličenou krev vedou žíly.

  Další informace


 • mám už dlouho ve stolici krev,je mně 40.k doktoru se bojim aby mně neřekl to nejhorši,,o co se to muže jednat

  krev ve stolici docela často...

  Další informace


  Proč když v televizi někomu propíchnou břicho, tak mu začne týct krev z pusy?

  Lepší když mi to vysvětlíte, abych to nemusel zkoušet.

  Další informace


  Pravidelně zvracím, dokonce i krev. Mam jít k doktorovi nebo mám všechno z nervů a přejde to?

  Poslední dobou mam ze všeho hrozný nervy a před 2 týdny sem začala zvracet a pořád se to opakuje, ale nikomu sem to neřekla. A v pondělí sem dostala asi 4 druhy prášků kvkvůli noze a od tý doby zvracízvracím i krev. Ale nic mě nebolí. Mam jít k doktorovi nebo mám všechno z nervů a přejde to?

  Další informace


  Po jak dlouhé době po správném vysazení psychofarmak se může darovat krev?

  Pokud vhodným způsobem vysadím psychofarmaka pod dohledem lékaře, za jak dlouho můžu darovat krev?

  Další informace


  Jak lze zahustit krev

  Prosím o radu, jak a čím zahustit příliš řídkou lidskou krev.

  Další informace


  Co může způsobovat bolest nad okem po rýmě a občasné krvacení z nosu??

  Mám rýmu a při smrkání mě zabolelo skrz nos nad levým okem, jakoby mi něco prasklo a o té doby občas smrkám krev. Nemůžu otevřít pořádně pusu a při vstávání mne do toho místa udeří bolest. Co s tím? Je to velice bolestivé.

  Další informace


  Co dělat, aby krev dobře proudila v žilách?

  V žilách nebo tepnách. On je v tom rozdíl. Ateroskleróza je jenom v tepnách.Doplňuji:Jediné co je v tvých silách je péče o nohy, včetně vhodných bot a cvičení. Nedopustit nadváhu a nohy nepřirozeně nenamáhat ( vznik křečových žil).Samozřejmě tu životosprávu také, ta se potom postará i o ty tepny.Jó to se to kecá !

  Další informace


 • Myšce teče krev z pohlavního ústrojí, může mít tak plodné období?

  Upřímně řečeno - kdysi jsem choval potkany (jako ´krmivo´), ale nikdy jsem si nevšiml, že by samičky v říji krvácely...Ve tvém případě spíše půjde o nějaký problém - pokud myška nepřestane krvácet během několika hodin (anebo se chová nestandardně - malátně nebo naopak až příliš ´aktivně´), buďto s ní běž k veterináři, anebo ji zabij, ať se zbytečně netrápí...

  Další informace


  Krev v moci zakrsleho kralicka  Další informace


  Jak a kde se odebírá krev vodní želvě?

  To se budeš muset zeptat uveterináře záleží na velikostiželvy.

  Další informace