• Může být u nás prezident zároveň premiérem? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Může být u nás prezident zároveň premiérem?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Může být u nás prezident zároveň premiérem?

  • Plánuje prezident navštívit i poslance?



    Další informace


    Co si myslíte o tom, že Andrej Babiš byl zvolen premiérem?



    Další informace


    Pokud Katalánsko vyhlásilo nezávislost, není následné rozpuštění jejich parlamentu španělským premiérem poněkud mimo?



    Další informace


    Jaká budoucnost nás čeká teď, co tipujete, že nás jako první překvapí a vyvede z omylu?



    Další informace


    Je prezident Zeman versus T.G.Masaryk



    Další informace


    Jméno Miloš znamená milovaný. Je takový náš pan prezident?



    Další informace


    Věděli jste, že je možné být Žid a křesťan zároveň?



    Další informace


  • Má se podle vás nejlépe prezident, ministr, senátor nebo poslanec?

    Každá s z těchto politických funkcí má nějaké výhody, ale i stinné stránky. Zde je stručně popíšu.prezident: výhody nejvyšší plat, doživotní renta, nesmrtelná sláva (alespoň na celostátní úrovni) nevýhody musí se umět dobře ovládat, je extrémně těžké stát se prezidentemministr: výhody vysoký plat, nevýhody vysoká odpovědnost, je dost těžké stát se ministremsenátor: výhody slušný plat, dlouhé volební období, málo práce (jenom schvaluje zákony), nevýhody vysoká věková hranice, nízká mocposlanec: výhody vyšší moc než u senátora, nízká věková hranice nevýhody docela dost práce v porovnání se senátorem, nejnižší plat z politikůpoznámka: V politice se tak dobře neorientuji, tak se omlouvám se nepřesnosti.

    Další informace


    myslíte, že náš prezident třeba chápe demokracii tak, že je v ní možno dělat to, co on v ní prakticky denně dělá?

    ..a může se to? A jak dlouho?

    Další informace


    Není náš pan prezident tak trochu nepořádník?

    Za A: Dlažbu má v dezolátním stavu.Za B: Uplavala mu lodička... ( a href"https://www.novinky.cz/domaci/475003-zeman-na-hrade-spalil-cervene-trenyrky.html" rel"nofollow" https://www.novinky.cz/ hellip /a

    Další informace