• Může volit člověk, který se nečekaně v den voleb dostal do nemocnice, ale nemá voličský průkaz? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Může volit člověk, který se nečekaně v den voleb dostal do nemocnice, ale nemá voličský průkaz?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Může volit člověk, který se nečekaně v den voleb dostal do nemocnice, ale nemá voličský průkaz?

 • Čekalo vás někdy po návratu domů nějaké nečekané překvapení ?  Další informace


  Ty Němci si ale uměj volit vůdce, co?  Další informace


  Nečekaně získáte 30 000kč -jak s nimi naložíte?  Další informace


  Myslíte, že mi bude 18 do nadcházejících voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky?  Další informace


  Co by člověk měl mít běžně sebou v batohu za výbavu, aby byl připraven na nečekanou okolnost v aktuálním ročním období?  Další informace


 • Jde nějak propojit televizi, která hraje, ale padá jí obraz, s televizí, co normálně hraje, ale nemá set top box?

  to by ta vadná televize musela mít audio video výstup AV OUT

  Další informace


 • Může se stát poslanec člověk který je vyučený a nemá vysokou školu?

  Také zejména u nás zcela bez problémů. Stále platí Seš blbé, tak se dé na politiku! .Jistě, oni jak tuší, že by mohli výš, velmi rychle nějakou školu jakoby dodělají :-D Ale ve finále je úplně jedno, jestli o zemědělství rozhoduje chemik (SŠ,VŠ), nebo člověk i bez vzdělání. :-(Oni mají přece mechanismy jak to vše velmi úspěšně ovládat. Nejde o znalosti, ale o ochotu šlapat brázdu!

  Další informace


  Myslíte si, že je vhodné, aby se do vedení nějaké země dostal nemocný člověk?

  Z vlastní zkušenosti vím, že pokud jsem nemocný, tak nemám dost často zájem o okolí a soustředím se spíš na sebe.Například Hillary Clintonová zde měla nějaké nekontrolovatelné pohyby (údajně epilepsie): a href"https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/411845-clintonova-mela-podle-kritiku-pred-kamerami-epilepticky-zachvat.html" rel"nofollow" https://www.novinky.cz/ hellip /a Anebo třeba když se na konci sovětské éry dostávali k moci nemocní politici, a pak následovala nechvalně známá série tzv. ruských pohřbů .Kandidáti jistě nemají soudnost a touží po moci anebo uznání či obdivu, ale volili byste zjevně nemocného státníka, když se pak evidentně bude častěji věnovat svému zdraví než své vlasti?Stále si myslíte, že zdravotní stav nehraje roli ? a href"https://video.aktualne.cz/dvtv/jsem-v-soku-nechtel-jsem-nikomu-ublizit-rika-cech-ktery-nato/r~1a713c9a791e11e6b597002590604f2e/" rel"nofollow" https://video.aktualne.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Nečekané selhání počítače  Další informace


  Jaký je rozdíl v notebooku, který má operační systém a v notebooku, který ho nemá?

  Prosím o laické vysvětlení k čemu slouží atd...Je dobrý operační systém Linux? A když koupím notebook bez OS tak můžu si ho tam stáhnout?Doplňuji:Díky za odpovědi. A když si koupím bez OS a nainstaluju si tam načerno windows, bude tam rozdíl než kdybych si koupila rovnou s windowsem? Chci notebook do 10 000 pokud možno a s windowsem jich moc není. A je lepší Win 8 nebo 7 profesional? Díky

  Další informace


 • může být přidělený obhájce, který nemá specializaci,zaměření na právo, jaké má obhajovat

  Obhájci ex-offo stačí advokátní zkoušky, zaměření je jen doplňující, obhajovat může i svéprávný občan.Nemáš-li na svého placeného, nemůžeš si moc vybírat. (Darovanému koni na zuby nekoukej!)

  Další informace


  Proč u voleb je možný volit jen kladně, popřípadě se zdržet hlasování?

  Tož je toto vůbec demokratické?To musel vymyslet někdo, kdo se nechává volit ..ne?Hans51- jednoduše. Tiskly by se dva typy vol. lístků- pro stranu a proti straně. Pak by si z nominovaných stran mohl vybrat každý, i já. Teď si totiž nevyberu, takže k volbám prakticky nemůžu- žádná strana nenaplňuje mé představy. No a momentálně je to tak, že pokud tam teda nepůjdu, je dost pravděpodobný, že vyhraje strana, která se mi nelíbí a to bez jakéhokoli mého lístku a tudíž bez možnosti mého vlivu.Takže musej existovat ty antilístky, každý pro má proti.Lidé by pak šli k volbám volit. Možnost zdržet se hlasování(k volbám nejít) by zůstala no a komise by později jen sečetla lístky pro a proti. Strana, kterou by od občanů posbírala více proti, by měla utrum, zákaz. Je na tom ještě něco složitýho?

  Další informace


  Jaký důchod bude dostávat člověk, který je nyní podnikatelem a vydělá si v průměru třeba milion penízků za rok?

  Kolik pak bude dostávat měsíčně, až s tím jednou sekne? -tforro: ale nějaký procento se z toho platu snad platit musí ne? nebo chceš říct že si může podnikatel co vydělává milion posílat třeba stejně jako mařka z globusu co dělá na kase a má minimální mzdu? takže mařka pak bude mít důchod třeba 10.000 a podnikatel třeba jen o pár tisíc víc?(když tak bych prosil uvést nějakej konkrétní příklad částky/částek.. ať se v tom světě peněz trochu zorientuji)

  Další informace


  Jak dlouho vydrží asi nová vláda? Jen do příštích voleb? Co myslíte?

  Pravidla jsou jasná - do 30 dnů musí vláda požádat o důvěru. Toto hlasování je už stanoveno na 8.8.2013.Poté má prezident další 2 ze 3 pokusů o sestavení vlády.Předčasné volby jsou podmíněny rozpuštěním sněmovny, k čemuž opozice nemá potřebných 120 hlasů, kdežto koalice na vyslovení nedůvěry svými 101 hlasy disponuje.Zároveň tato 101-ka je schopna zablokovat jakékoliv zákony, takže vláda bez důvěry by byla zcela nefunkční a bezzubá.Deformace a ohýbání ústavních zvyklostí jen přispívá k destabilizaci politického systému a parlamentní demokracie.

  Další informace


  Dostal jsem podmínku. Je možné ,že mi ji nepromění ,když vykonávam obecné prospěšné práce?

  Doplňuji:Dobrý den dostal jsem podmínku ,kterou jsem sice neporušil z mé strany,ale pak jsem dostal za výživné,které jsem neplatil jak jsem měl a za to jsem dostal obecné prospěšné práce,které vykonávam a ted mám soud,kde mi chcou tu podmínku proměnit.Je možné ,že mi to nepromění ,když vykonávam ty hodiny?

  Další informace


  Do kdy nejdéle mohu zažádat o voličský průkaz pro volbu prezidenta ČR?

  Do 4. 1. to bylo písemně (při posílání poštou).Na místě (městském obvodu) do 9. 1. do asi 16 hod.

  Další informace


  Co mám udělat, když si chci vyřídit voličský průkaz?

  Co mám udělat, když si chci vyřídit voličský průkaz?

  Další informace


 • Kde je možné vyzvednout odtaženou mimozemskou loď a jak prokázat její vlastnictví, když nemá technický průkaz?

  Nejčastěji na odtahovém parkovišti Prosecká nebo na nábřeží či u mostu Klémy Gottwalda. ) :D :DOdtah stojí skoro 2 litry + 150Kč/den parkovné. Nevím to přesně, naposledy mne odtáhli před 2 lety, pořád se to mění. Pakliže to je prokazatelě ET loď, nemusíš nic prokazovat, stačí když řekneš Ich bin autacek!!! a je to v suchu. Tedy... pokud na místě zaplatíš, jinak smol pacho, jakmile jde o to z tebe vyždímat prachy, jsou naprosto NEKOMPROMISNÍ! ) :D :D

  Další informace


  Jak ýse jedním slovem nazývá člověk který nemá smysl pro humor

  The title says it all, bitch.

  Další informace


 • Může chodit k psychiatrovi osoba, která se chová dobře, morálně a nemá žádné problémy, ale má duševní poruchu?

  Popřípadě měla by vůbec tato osoba chodit k psychiatrovi? Mám na mysli například člověka s lehkou schizofrenií, obsesí, autismem, sexuální úchylkou či jinou duševní poruchou, která tuto nemoc má pod kontrolou a chová se správně.

  Další informace