• Můžu použít na klasickou kytaru s nylonkama trsátko? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Můžu použít na klasickou kytaru s nylonkama trsátko?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Můžu použít na klasickou kytaru s nylonkama trsátko?

  • Jak vybrat kytaru na hraní



    Další informace


    Nástavec na kytaru



    Další informace


  • Je lepší utírat prah v bytě klasickou metodou, kýbl, voda, jar nebo vlhčenými ubrousky za 39,90 Kč / 80 ks ?



    Další informace


  • Jak se hraje na kytaru akord#?



    Další informace


  • Jakou paměťovou kartu můžu použít v Samsung 3300 champ?Musí být přímo pro tento mobil?



    Další informace


  • Jakou ladičku na kytaru si mám koupit?

    Začínám s kytarou a nevím jakou ladičku s mám koupit.Prosím raďte .Předem děkuji za odpovědi :)

    Další informace


    Učení na elektrickou kytaru

    Prosím vás, chtěla bych si koupit elektrickou kytaru, jelikož mě hrani moc baví,mám zatim akustickou kytaru po tátovi a hraju čtvrt roku,ale raději mám elektrickou,je nutno umět první hrat na akustickou a potom az přejít na elektrickou?Děkuju

    Další informace


    Může se člověk který neumí hrát na kytaru rovnou učit hrát na elektrickou??

    Jakým způsobem vlastně elektrická kytara funguje, to se zapne do zásuvky, nebo do nějakého zesilovače, nebo jak to funguje..Doplňuji:Díky, a pokud nebude elektrická kytara připojená k zesilovači, může se na ní hrát jako na normální? Jako když odepnu ten kabel, jde to vůbec?? Jaký to má zvuk, nebo taky není nic slyšet??

    Další informace


    Na kytaru se brnká nehty nebo polštářkama prstů? A brnká se i palcem? Pokud ne, co palec tedy dělá?

    Chtěla bych se zeptat, jestli se na kytaru brnká nehty nebo polštářkama prstů? A jakou funkci má palec? Také brnká nebo ne?

    Další informace


    Co potřebuji k tomu, abych se naučila hrát na kytaru? Je nezbytně nutné umět noty??

    A je pravda, že pak máte ztvrdlé polštářky na prstech? Pokud ano, jde tomu nějak předejít? Děkuji.

    Další informace