• Můžu se psem do jakéhokoliv pohostinství? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Můžu se psem do jakéhokoliv pohostinství?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Můžu se psem do jakéhokoliv pohostinství?

 • Dámy, hodila jsem si vlasy na natáčky a zapomněla, že musím teď večer ještě se psem ven?  Další informace


 • Ahoj muzu si nak vydelat na paypal ?  Další informace


 • Vrtěti psem

  -jak nejlépe vysvětlit tento výraz odrostlé školačce ?Doplňuji:USA vrtěly psem, v Jemenu zabíjely americké střely s kazetovou municí7. 6. 2010, 11:30, ZahraničníAčkoli jemenské úřady vehementně popíraly, že by v prosinci na tábor al-Káidy v Jemenu útočili Američané, organizace na ochranu lidských práv Amnesty International zveřejnila důkazy, že na tábor dopadla americká střela s plochou dráhou letu BGM 109 Tomahawk, která navíc byla vybavena kazetovou municí. Její použití vedlo k velkému počtu obětí, mezi nimiž bylo hodně žen a dětí.Celý článek: a href"http://www.novinky.cz/clanek/202488-usa-vrtely-psem-v-jemenu-zabijely-americke-strely-s-kazetovou-munici.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a

  Další informace


  Nevíte, která největší budova na světě byla přemístěna bez jakéhokoliv poškození?

  U nás to byl kostel v Mostě.

  Další informace


  Co znamená vrtěti? (psem,..)

  Absurditu vytvořenou ke skrytí něčeho jiného, k odvedení pozornosti.-)

  Další informace


 • sekání jakéhokoliv vypáleného filmu na přehrávači dvd  Další informace


 • Jak nejrychleji získat občanství jakéhokoliv státu ???

  Jak nejrychleji získat občanství jakého koliv státu ???

  Další informace


  Byla jsem sražena cyklistou, který mi na cyklostezce vjel do mého pruhu. Můžu žádat o odškodnění?

  Mám škodu na kole, 4 stehy nad okem a týdenní neschopenku. Nehodu šetři policie.

  Další informace


 • Chtěl bych se zeptat kde můžu stáhnout učebnice z ekonomii pro střední školy nebo základy ekonomii

  Nejdřív si stáhni učebnice češtiny.

  Další informace


  Byl T. A. Edison opravdu vynálezce mluvícího stroje? Nebo jde o nadsázku? Podle slov mmoha mužů pravdivou ...

  Inspirovala mě otázka -iv- a odpovědi na ni... Zásluha o vynález mluvicího stroje nepřísluší mně, ale Bohu, jenž stvořil ženu.Já jsem vynalezl pouze první mluvicí stroj, který lze zastavit.

  Další informace


 • jak můžu dát hry do neogeo emulátoru teda jak je tam můžu vložit když už je mám

  neo geo emulátor

  Další informace


 • Ahoj mám problem jsem v 8 ročníku opakuju ho takze jsem vloni propadl chci se zeptat jestli můžu jít i do 9 rocniku.

  Děkuju za odpovědi .

  Další informace


 • Nechat si psem olizovat rány/zranění má nějaký výhody, anebo spíše naopak?

  Ptám se, protože názory na netu se různí... hodně různí.Teď mám nově deset štychů na prstu a s Fanynou nevím, co je lepší... i když ona má asi jasno.

  Další informace


  Ahoj, je mi 12 let a moje mamka má rakovinu prsu. Myslíte, že to po ní můžu zdědit a mít rakovinu taky? Předem díky :-)

  Ano jistá pravděpodobnost existuje. Bude pro tebe nutné se víc sledovat ( tzv. samovyšetření) a chodit na preventivní prohlídky včetně mamografu.Doplňuji:Nevím jestli tady lžete ze soucitu, ale ten v tomto případě není na místě !!!Genetické předpoklady existují !

  Další informace


 • Vadí hodně, když je fena oplozena větším psem?

  Dobrý večer,dnes se nám doma stala nehoda. Utekla nám fenka, která před několika dny přestala krvácet a spojila se s jiným psem. Feně jsou skoro 4 roky (jorkšír, cca. 3,5 kg) a pes je kříženec jorkšíra, ale má už asi 7 kilo (s tím že teda trpí lehkou obezitou, jinak by podle majitelky měl mít asi 5, maximálně 5,5 kilo).Bereme v úvahu, že fenu necháme normálně porodit, ale máme strach, aby štěňata nebyla moc velká a fenka porod zvládla.Vadí velikostní rozdíl?Děkuju vám za odpovědi..

  Další informace


  V čem všem se dají dělat zkoušky se psem?

  Dobrý den, chci se zeptat v čem všem se dají skládat se psy zkoušky. Já vím jen o poslušnostních - ZOP, pak ZPU.. a pak jsou ještě s loveckými psy myslivost. Jaké jsou další?Nemyslím všechny vyjmenovat, ale jako z jakých oborů...

  Další informace


  Potřebuji pomoct s pěti ročním psem, který nechce poslouchat! Dá se ještě vycvičit?

  Dobrý den, máme už od štěňátka psa belgický ovčák x československý vlčák. Má pět roků. Nikdy moc neposlouchal, ale teď neposlouchá vůbec. O Vánocích jsme si pořídili kříženou border kolii, kluka, který má necelých šest měsíců. Vychází spolu pořád dobře, ale Kazánek (starší pes) už asi měsíc neposlouchá nikoho jiného než mně. S nikým nejde ani do humna a když už tak jen do půlky a potom se vrátí. Začalo to od té doby, kdy jsem jela na týden k mamce. Začalo to, když něco udělal, tak dostal a tehdy po nás zavrčel. Po ostatních vycenil i zuby, ale po mě jen zavrčel. Tak jsem se mu žačala víc věnovat a znovu ho cvičit poveli a od té doby poslouchá jen mně a to jen když chce. Může to být i tím, že Maxíkovi (mladší pes) se věnuji skoro jen já? Mám strach, že když nebude poslouchat ostatní členy rodiny, půjde utratit. A ještě mám jeden dotaz. Stašně rád nahání zvěr, sice se vždy asi po pěti min. vrátí, ale i tak mám strach, že ho zastřelí myslivec. Vím že už je na to trochu pozdě, ale byla bych ráda za každou radu. Děkuji za odpověď, hezký den.

  Další informace


  Co mám dělat, když se můj pes při procházce začne bít s jiným, volně pobíhajícím psem?

  Doplňuji:Zapoměl jsem uvést, že psa mám samozřejmě na vodítku. Nosím sebou i kusklacku pro všechny případy, jen nevím, kam cizího psa trefit, abych munáhodou neublížil a aby to součastně bylo účinné

  Další informace


  Co dělat se psem?

  Je 10 let starý a nechce nám žrát,je strašně vybíravý a už si s ním nevíme rady...granule nejí,uvařili jsme mu i jídla,která jí a nic...večer sem mu zkusila dát párek a ten sežral úplně normálně ještě se oblizoval a jeden mu spadl za plot a chtěl se pro něj podhrabat...nevím,jestli má hlad,nebo jen nechce to co mu dáváme...Doplňuji:Tak granule normálně žere,jen teď stávkuje(...uvařili jsme mu vývar z kostí a vepřovou kůží s těstovinama...jeho oblíbené jídlo...ale tím taky povrhoval...njn asi s ním budem muset opravdu zajet..tak díííky moc za rady

  Další informace


  Aktivity se psem  Další informace