• můžu udit maso jasanem a břízou? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: můžu udit maso jasanem a břízou?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - můžu udit maso jasanem a břízou?

  • Jak může někdo vědomě jíst maso z tak ušlechtilých zvířat, jako je kůň?



    Další informace


  • Kureci maso s bazalkou a syrem



    Další informace


    Jak naložit maso na výrobu asi 1kg domáci šunky?

    Stačí použít šunkovar a vše máš v návodu, i bez nakládání.Zkušenost

    Další informace


    Co říkáte na téměř syrové maso?

    Zdravé?Doplňuji:Myslím třeba tatarák, nebo podobně :)

    Další informace


    Jakým způsobem rozmrazujete maso z mrazáku? Dejme tomu cca 1 kg masa?

    Rozlište, prosím, situace, kdy potřebujete rozmrazit maso rychle, nebo když maso potřebujete až na druhý den. Zajímá mě, jak to děláte vy, ne rady, které jsou na internetu.:-)

    Další informace


    Když rozmrazujete v mikrovlnce kuřecí maso, je po rozmražení na povrchu bílé?

    Nebo zůstane v původní barvě?Já s tím moc zkušeností nemám MVT používám minimálně, ale dnes jsem do ni dala rozmrazit kuřecí řízky, zapnula jsem program rozmrazování. Čas jsem nastavila na 10 minut a ještě jsem ho musela 2x prodloužit, protože to bylo pořád zmrzlé, ale na povrchu maso zbělalo, tak jako když se peče.Dělá to i vám, nebo jsem něco špatně nastavila, nebo mám špatnou MVT?Všem předem děkuji za odpovědi.

    Další informace


    Když nechám syrové kuřecí maso v sáčku v mrazáku přibližně pár týdnů, neztratí se tím nějaké ty výživové hodnoty?

    Dobrý den.Měl bych na vás otázku.Když nechám syrové kuřecí maso v sáčku v mrazáku přibližně pár týdnů, neztratí se tím nějaké ty výživové hodnoty např.bílkoviny,sacharidy atd...?

    Další informace


    Koupil jsem si balené maso nařezané na řízky. Po oddělení jednoho kusu má maso uprostřed namodralou část. Jíst?

    Nařezané kousky masa ležely na sobě, tak se od sebe otlačily. Pokud maso nepáchne, nemá prošlou lhůtu pro spotřebu, tak ho můžeš klidně tepelně upravit. :-))

    Další informace


    Naliju vodu do papiňáku,vložim maso,dám vařit,vždy začne kapat voda pod gumou u poklice.Vypnu,otevřu víko,znovu zavřu

    a začnu vařit. Voda už nekape. Co dělám špatně?

    Další informace


    Jak udit tvaroh ?

    V cem a jak dlouho ? Syr jsem zkousel v salamovem papire, ale nic moc.

    Další informace