• Na 2 drátech sedělo 20ptáků.Na jednom drátu bylo o 4ptáků více než na druhém.Kolik ptáků sedělo na každém drátě. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Na 2 drátech sedělo 20ptáků.Na jednom drátu bylo o 4ptáků více než na druhém.Kolik ptáků sedělo na každém drátě.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Na 2 drátech sedělo 20ptáků.Na jednom drátu bylo o 4ptáků více než na druhém.Kolik ptáků sedělo na každém drátě.

 • K čemu jsou ty míče na drátech středního či vysokého napětí?

 • Městské ptactvo. Jak architekti myslí na hnízda ptáků, když po zateplení domů pro ně nezbývá vhodný prostor?

 • Proč. když natočím telefon, je displej v rohu tmavší?

 • Může hrát herec v jednom filmu více rolí?
  Jistě že může. Ale nemyslím například film, kde hrají dvojníci, nebo dvojčata. V některých filmech jsou několikasekundové scény kde vystupuje nějaký herec v určité roli a během filmu je tento herec opět v nějaké krátké akční scéně. Zda se jedná o stejné herce nezjistím podle závěrečných titulků, takové role tam nebývají uvedeny. Může to být jeden herec, nebo ne a proč je to?
 • Bylo za socialismu více nebo méně hospod a barů než je teď?
  Ano.-)Doplňuji:Kruciš - více nebo méně - bylo jich méně.Obecně...Na druhou stranu byla knajpa v každé vesničce - a dneska tam není - pokud se neuživí (ani hospodskej nedělá zadarmo).-)
 • miranda psani s vice lidma v jednom okne...

  Více monitorů na jednom PC

  Potřebuju pomoc se sprovoznenim internetu na druhem pc

  PROČ MI NEFUNGUJE NAINSTALOVANÝ PROGRAM A NA DRUHÉM PC ANO???
  MÁM NOTEBOOK TOSHIBA WIN 7 64 BIT POTŘEBUJI V NĚM PROGRAM NOKIA SERVICE SOFTWARE ,ALE PO NAINSTALOVÁNÍ MI TO VYHODÍ HLÁŠKU ,,INSTALL A NOKIA DONGLE AND TRY TO START APPLICATION AGAIN,TOTO SE MI STANE POKAŽDÉ , PAK MÁM NOTEBOOK ACER WIN 7 64 BIT A V NĚM TENTO PROGRAM JDE ZCELA NORMÁLNĚ , U PROGRAMU JSEM ZVOLIL KOMPATIBILITU S WIN 7 NIC VÍC NEUMÍM , VELICE DĚKUJI ZA POMOCDoplňuji:Jen připomínám Nejsem žádný specialista na pc takže odpovědi v pc slangu mi nepomůžou , odpovědi polopatě jako malému dítěti mi řeknou více , děkuji velice
  Na druhém oddíle hdd se objevily rozbalené soubory vc_red.msi bez mé kontroly - je to obvyklé?
  MD5: 0068ef0624c74db9842377f7d6545c 15 SHA1: 1792302536386fcebef4ffe92ecfc8 79ea6159cd a href"http://virusscan.jotti.org/cs/scanresult/9211a484397d033b946ef692cd05ef293a872b61" rel"nofollow" http://virusscan.jotti.org/ hellip /a Může si tam někdo (majkrosoft) ukládat co chce?
  Lze použít více stejných bezdrátových myší na jednom notebooku s jedním usb adaptérem?

  Existuje nějaké rozšíření do Chromu, které by zajistilo postupné otevírání panelů jeden po druhém a né všechny najednou?
  Myslím tím, když používám SnapLinks a otevřu třeba 20 odkazů, tak aby se otevřel nejdříve ten první, a až když bude naloudováno, tak teprve potom aby se začal otvírat druhý, po něm třetí, a tak dále a tak dále. Aby se prostě odkazy zařadily do fronty za sebe a neotvíraly se paralelně všechny naráz. Je něco takového?
 • Nemá někdo tušení, kolik tun peří ročně spadne při migraci ptáků na matičku Zem?
  Statistika.
 • Tatínek je šestkrát starší než syn. Za dvacet let bude tatínek dvakrát starší než syn. Kolik let je tatínkovi a kolik sy
  novi? Zapište, jak jste na to přišli
 • Více serveru na jednom VPS

  Kolik stojí žárovka, když lampa se žárovkou stojí 110 Kč a lampa sama stojí o 100 Kč více než žárovka?
  Pomozte s hádankou:-)
 • Ve třídě je 15 chlapců.chlapců je o 4 více než děvčat.Kolik dětí je ve třídě?
  slovní úloha, výpočet
 • Proč mají psi více zubů než člověk a jiného tvaru než lidé ?
  Pes je lovec, šelma... člověk je výsledek evoluce, stoluje s příborem, jímž si krájí většinou již vařenou, měkkou potravu.
  Plašení ptáků na zahradě

  Kde jsou umístěny nosní dirky u ptáku ( holub)
  No kde asi, na křídlech?Holka, mrkni na net, nebo alespoň zkus trošku přemýšlet !!Doplňuji:Musím doplnit Mosoj:Přesněji na kořeni zobáku, (vyjma výjimek).