• Najemni smlouva na dum - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Najemni smlouva na dum. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Najemni smlouva na dum

  • Existují nájemní vrazi, nebo jsou jen ve filmech?



    Další informace


    Kdyby se na úřadě práce místo doporučenky zaměstnavatele dala rovnou k podpisu pracovní smlouva, jakou okliku by si



    Další informace


  • ukončení nájemní smlouvy



    Další informace


    Najemni smlouva



    Další informace


    Darovaci smlouva 1/3 bytu



    Další informace


    Chci koupit dům, je zapsaný v katastru jako rodinný dům.....



    Další informace


    Pronajal jsem rodinný domek na dobu určitou, nicméně nájemce po skončení nájemní smlouvy odmítá domek opustit co s tím?



    Další informace


  • Jak se daní zisky ze smlouvy o zprostředkování s fyzickou osobou?



    Další informace


  • Je potřeba malé výdělky (v popisu) dokládat při vyúčtování daní?

    Při zaměstnání (HPP) jsem měla minulý rok dvě smlouvy DPP a u každé jsem si vydělala cca jen 100kč. Je potřeba i takto malé výdělky dokládat při vyúčtování daní?Původní neotázkaSmlouva DPP při zaměstnání a vyúčtování daní

    Další informace


    Potřebuju přehlásit trvalý pobyt z úřadu v Liberci na úřad v Novém Boru. Jde to?

    Původní otázkaBydlím zatím na černo,nemůžu mít nájemní smlouvu,tak potřebuju tr.pobyt z úřadu v LB,prehlasit na úřad N.Bor,jde to? -Hlavně pro registraci na úřad práce,abych nemusel jezdit do LB. A mohl být tady v Boru.

    Další informace