• Našla bych na netu jednoduchý provozní řád školního bufetu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Našla bych na netu jednoduchý provozní řád školního bufetu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Našla bych na netu jednoduchý provozní řád školního bufetu?

 • neznáte nejakou stranku kde bych našla neco takovýho ale i neco jinýho??


  Je pátek a k tomu konec školního roku a začátek prázdnin.


 • Kde bych našla česko-korejský slovník?


 • Proč se u nás téměř nikde nenajite formou bufetu, když ve vyspělejších zemích jsou tyto restaurace na každém rohu?

  Ne každý je zvědavý na předpřipravenou skladbu jídla. Někdo nejí rajčata, ale uz těžko je bude kuchař ze salátu vybírat. Kdo nemá chuť na svíčkovou se šesti ci vypecky se zelím ma smůlu. Zkrátka, kdo ví, co v jídle chce si v českých restauracich těžko vybírá.
  Dobrý den.Rád bych věděl,kdo poprvé přišel s nápadem rychlovarné konvice.

  Určitě jste slyšeli, že předchůdcem rychlovarných konvic byla spirála na vaření vody, která patřila k pravidelnému a poměrně nebezpečnému vybavení všech, kdo vyráželi kempovat do přírody. Skutečného předchůdce rychlovarné konvice ale musíme hledat někde na začátku 20. století, kdy pro společnost AEG designér Petr Behrens navrhoval moderní elektrospotřebiče, a mezi nimi v roce 1908 i elektrickou konvici. Jeho objemné kovové konvice byly hranatého, později válcovitého a oblého tvaru s klidným velkým držadlem (nepřipomíná vám to tvary současných rychlovarných konvic?). Behrens tak vytvářel nové povědomí o moderních elektrospotřebičích a jejich uplatnění v domácnostech
 • Rád bych se zeptal, nevíte, kde bych našel soubor monologů z divadelních her.

  Všechny knihy monologů z knihovny mám, ale hledám nějaké další. Vůbec jsem nikde nenašel něco novodobého - tím myslím druhý pol. 20, stol. a 21. stol.Hledám něco jako je třeba v cizině a href"http://www.monologuearchive.com." rel"nofollow" www.monologuearchive.com. /a Děkuju za odpovědi
 • Provozní teplota notebooku Acer Aspire 5750G-2438G75Mnkk


 • Kde a pod čím bych na internetu našla fotografie zamilovaných malých dětí oblečených jako dospělí?

  Chlapec například daroval květiny dívce, či se líbali. Prodávaly se přání a pohledy s nimi jeden čas opravdu hodně.
 • DOBRÝ VEČER.Rád bych věděl proč nejde na internetu sledovat Gambrinus liga vis.dneska:Slavie-Brno?

  Mám taky ten problém,vím,že je chyba jen v tom,že to neumíme,vždy se mi tam objeví,jen psaný on-line průběh .
 • kde bych nasla nejake procvicovni na severni a jizni ameriku.

  Doplňuji:chtěla bych to na zeměpis.
  Jak se medituje? Je to jednoduchý, že bych to mohl zkusit hned?

  Je celá řada způsobů meditace. Většina jich je velice snadných. Pokud chceš, můžeš začít hned.
 • co dát spolužákům na konci školního roku

  chodím do zš a budu předčastně končit díky odchodu na 6 leté gymnázium mám svým spolužákům něco malého dát nebo se nic nedává
  Mám vytvořit rozhovor do školního časopisu. Neměli by jste tipy na nějaké otázky, prosím?

  U nás na škole studuje jedna dívka, původem z Chorvatska. Píšu do školního časopisu a dostala jsem za úkol s ní udělat rozhovor. Rozhovor jsem ještě nedělala, většinou píšu obyčejné články... Nějaké otázky už samozřejmě mám, ale je jich docela málo. Na co všechno by jste se jí zeptali, kdyby jste s ní dělali rozhovor vy? Co by vás jako čtenáře zajímalo? Děkuju za tipy. :)Doplňuji:Drap: Myslela jsem, že nemusím psát, že takovéhle základní otázky v rozhovoru samozřejmě mám... :)
  Mohu požádat o mlčenlivost školního psychologa?

  Na škole působí kvalifikovaný psycholog, vlastně několik, s polem působnosti v osobních a školních problémech studentů. Kdyby student zažádal o konzultaci ohledně choulostivých záležitostí, existuje pro něj možnost požádat tohoto psychologa o diskrétnost, tzn. neupozorňovat jak rodiče, tak kantory? Nebo je jeho povinností jakékoli závažnosti nahlásit?
  Jak nejlépe začít do nového školního roku?

  Vykročit pravou nohou, s humorem, dobrou náladou a úsměvem na rtech. A vše půjde jak po másle ! :-))
  Dobrý den, chtěla bych provozovat kreativní dílnu pro děti předškolního a školního věku. Musím mít pedagogické vzdělání?

  Lze si udělat kurz - tzv. Pedagogické minimum.Co konkrétně musíte či nemusíte mít a splňovat zjistíte na živnostenském úřadu a Krajské hygienické stanici - začněte projektem prostor od projektanta.... Pak schválení Hasičů, KHS, Policie... Dál Vás už navedou sami úředníci, co ještě budou chtít. Pevné nervy a hodně sil!
 • Je možné vdechnout žvýkačku do plic? A pokud ano, co mám dělat?

  Dobrý den, rád bych se zeptal, zda je možné vdechnout žvýkačku do plic, a pokud ano, co mám dělat.
 • provozní teplota mrazáku


  Je pravdivé tvrzení : Kdo nemá rád psy,nemá rád ani lidi ?

  Já tato slova chápu tak, že člověk, který nemá rád nejen psy, ale i ostatní zvířata, není ten, který si je do bytu nepořídí, nežije z jistých důvodů v jejich blízkosti, ale ten, kterému nevadí, když zvíře trpí, je týráno, hladoví atd..Tento jedinec je zřejmě citově chladný, proto má i podobný přístup k lidem...
  Dokáže kočka domácí rozeznat člověka, co má rád kočky od člověka, který je nemá rád?

  Mám kočky ráda, ale jsem v naší rodině jediná. Ostatní je plašej a vyháněj je ze zahrady. Tak mě zajímá, jestli to kočka dokáže rozeznat. Bojim se, aby mě nepřestala mít ráda :)