• Nastaveni routeru IZCOMAX - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nastaveni routeru IZCOMAX. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nastaveni routeru IZCOMAX

 • nastavení routeru - P2P síť, nelze otevřít port  Další informace


  Nelze se dostat do nastavení wi-fi routeru.  Další informace


  Nastavení routeru zyxel  Další informace


  Nastavení routeru ZYXEL NBG-416N  Další informace


  Nastavení routeru TP Link TL-WR543G  Další informace


  Nastavení routeru IZCOMAX  Další informace


  Nastavení IP adresy do routeru D-link  Další informace


  Nastaveni routeru p2p  Další informace


  Nastaveni routeru  Další informace


  Koupě routeru  Další informace


  Konfigurace routeru TP-link TL-R402M  Další informace


  Jak změnit jméno a heslo k přístupu na stránky wifi routeru?

  Monentálně jsou tato admin admin a mám v úmyslu je změnit.Jde to nějakým způsobem?Jedná se mi o změnu hesla k wifi,domnívám se,že se na mou síť někdo připojuje a chtěla bych tomu změnou hesla zabránit.Děkuji za případné odpovědi,popřípadě postup.Doplňuji:jedná se o TP linkna stránky se dostanu v pohodě,své heslo k wifi vidím,ale nevím,jestli se tam dostane i někdo jiný,aby se k tomu heslu dostal.Protože tovární nastavení routerů mají snad všechny stejné(to admin admin)ale nejsem si jistá jestli,když někdo zadá do vyhledavače to známé 192...(i zde na odpovědích byla rada jak heslo k wifi změnit)a přihlašovací údaje jsou standardní,jestli to vidí každý,nebo jen můj počítač a jiný ne.

  Další informace


  Jak zjistit IP adresu svého routeru?

  Zdravím, mám doma technikem zařízenou klasickou Wi-Fi síť. Mám zde také napsanou adresu IP, kterou mohu otevřít v prohlížeči a případně kontrolovat, kdo je na síť připojen, měnit heslo, resetovat router, updatovat firmware a podobně... Jenže jsem si trochu hrál s přepojováním kabelů (vše je zapojeno stejně, jako před tím, je to jen kabel ze zdi do routeru a to je celé) a asi jsem to nechtíc celé pokazil. Ta adresa už nefunguje a výchozí brána se z této adresy i změnila na jinou adresu. Na té adrese je ale jiný router (asi na straně právě poskytovatele) ke kterému nemám přístup, je to jiná značka a v prohlížeči je to úplně jiné okno. Nevíte, jak to mohu vrátit do původního stavu, abych se opět mohl dostat ke svému routeru na adrese v prohlížeči? Ve zkratce: Ta stará IP adresa brány (routeru) už nefunguje a nová odkazuje na jiný router, ke kterému nemám přístup.Edison: Bohužel, to mi žádnou výchozí bránu nepřidělí. Jen nějakou automatic IPv4 adresu, ale žádnou gateway. v cmd ipconfig /renew znamená freeze, kdy se nic neděje. Po připojení kabelu ze zdi to přidělí opět tu novou bránu, kterou nechci. :/

  Další informace


  Jak je to s rychlostí routerů (nejde mi o mbity)  Další informace


  Internet z majitele routeru do mojeho routeru  Další informace


  Internet bez routeru  Další informace


  Instalace routeru ASUS WL-600g  Další informace


  Instalace routeru ASUS  Další informace


  Dosah routeru  Další informace


  Adresa routeru  Další informace