• Nastavení routeru tenda W311R+? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nastavení routeru tenda W311R+?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nastavení routeru tenda W311R+?

 • wifi - jak se dostanu do nastavení routeru ZComax?  Další informace


  Základní nastavení routeru (Belkin N150)  Další informace


  Zapojení repeatru (AP-Tenda N80, Repeater Tenda W311R+  Další informace


  Připojení do nastavení wifi routeru Air live 802.11G WL-5460 AP  Další informace


  Nastavení routeru  Další informace


  Nastavení Wifi routeru pro sdílení Internetu na 2 PC  Další informace


  Nastavení UPnP na routeru WLAN Broadband WA-2204A POE?

  Zdravim,potřeboval bych na routeru WLAN Broadband Router WA-2204A POE nastavit UPnP, ale nikdy sem to nedělal tak si nevím rady. Můžete mi někdo prosím poradit jak se to dělá?DěkujiDoplňuji:IP adresy mám nastavený automaticky tak bych v tom problém neviděl. Prosím o radu!

  Další informace


  Nastaveni routeru/internet  Další informace


  Nastaveni routeru p2p  Další informace


  Nastaveni routeru IZCOMAX  Další informace


  Nastaveni internetu na routeru MSI RG60G  Další informace


  Jde zvýšit signál wifi u routeru ?

  Dobrý den.Mám router značky TP-LINK TL-WR740N a chtěl bych se zeptat jestli je někde k prodeji silnější antena než original abych zvýšil signál wifi. Router mám v prvním patře a pokoj přes celej barák jak dálkově tak i v 1. patře a blbě se chytám s ntb na wifině. Někdo mi říkal že by anténa mohla zvýšit signál jen nechci kupovat zajíce v pytli tak se chci zeptat někoho kdo se v tom vyzná. Děkuji za odpověď.

  Další informace


  Jaké vybrat externí napájení pro 2,5 harddisk připojený k routeru  Další informace


  Jak zjistit IP adresu svého routeru?

  Zdravím, mám doma technikem zařízenou klasickou Wi-Fi síť. Mám zde také napsanou adresu IP, kterou mohu otevřít v prohlížeči a případně kontrolovat, kdo je na síť připojen, měnit heslo, resetovat router, updatovat firmware a podobně... Jenže jsem si trochu hrál s přepojováním kabelů (vše je zapojeno stejně, jako před tím, je to jen kabel ze zdi do routeru a to je celé) a asi jsem to nechtíc celé pokazil. Ta adresa už nefunguje a výchozí brána se z této adresy i změnila na jinou adresu. Na té adrese je ale jiný router (asi na straně právě poskytovatele) ke kterému nemám přístup, je to jiná značka a v prohlížeči je to úplně jiné okno. Nevíte, jak to mohu vrátit do původního stavu, abych se opět mohl dostat ke svému routeru na adrese v prohlížeči? Ve zkratce: Ta stará IP adresa brány (routeru) už nefunguje a nová odkazuje na jiný router, ke kterému nemám přístup.Edison: Bohužel, to mi žádnou výchozí bránu nepřidělí. Jen nějakou automatic IPv4 adresu, ale žádnou gateway. v cmd ipconfig /renew znamená freeze, kdy se nic neděje. Po připojení kabelu ze zdi to přidělí opět tu novou bránu, kterou nechci. :/

  Další informace


  Jak nastavit wifi u wifi routeru  Další informace


  Jak je to s rychlostí routerů (nejde mi o mbity)  Další informace


  Jak fungují dvě antény na wifi routeru?

  Na routeru jsou dvě antény. Jelikož antény se dají jak naklápět, tak otáčet, tak mě zajímá jak fungují nejlépe.Jakým způsobem je mám tedy nastavit? Kolmo rovně nebo sklopené do pravého úhlu? Kam nejlépe vyzařují signál?

  Další informace


  Interní vs externí antény na routeru  Další informace


  IP adresy více PC na jednom routeru  Další informace


  2 Pc do routeru od o2  Další informace