• Nastavení SMC routeru - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nastavení SMC routeru. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nastavení SMC routeru

 • Kontroluje někdo nastavení světel? Krom STK? Je nějak postižitelné špatné nastavení?  Další informace


 • router SMC Barricade 7004 - jak omezit traffic?  Další informace


  propojení dvou wifi routerů a jejich nastavení  Další informace


  Zapojení dvou routerů za sebou - nastavení  Další informace


  Windows Game Live na PC v síti - nastavení routeru a sítě  Další informace


  Nedostanu se do nastavení routeru TP-link  Další informace


  Nastavení routeru zyxel  Další informace


  Nastavení routeru Well PTI-8411G  Další informace


  Nastavení routeru IZCOMAX  Další informace


  Nastavení routeru Barricade SMC7004VBR  Další informace


  Nastavení IP adresy do routeru D-link  Další informace


  Nastaveni hesla wifi routeru D-link 600  Další informace


  Jak zjistit IP adresu svého routeru?

  Zdravím, mám doma technikem zařízenou klasickou Wi-Fi síť. Mám zde také napsanou adresu IP, kterou mohu otevřít v prohlížeči a případně kontrolovat, kdo je na síť připojen, měnit heslo, resetovat router, updatovat firmware a podobně... Jenže jsem si trochu hrál s přepojováním kabelů (vše je zapojeno stejně, jako před tím, je to jen kabel ze zdi do routeru a to je celé) a asi jsem to nechtíc celé pokazil. Ta adresa už nefunguje a výchozí brána se z této adresy i změnila na jinou adresu. Na té adrese je ale jiný router (asi na straně právě poskytovatele) ke kterému nemám přístup, je to jiná značka a v prohlížeči je to úplně jiné okno. Nevíte, jak to mohu vrátit do původního stavu, abych se opět mohl dostat ke svému routeru na adrese v prohlížeči? Ve zkratce: Ta stará IP adresa brány (routeru) už nefunguje a nová odkazuje na jiný router, ke kterému nemám přístup.Edison: Bohužel, to mi žádnou výchozí bránu nepřidělí. Jen nějakou automatic IPv4 adresu, ale žádnou gateway. v cmd ipconfig /renew znamená freeze, kdy se nic neděje. Po připojení kabelu ze zdi to přidělí opět tu novou bránu, kterou nechci. :/

  Další informace


  Jak prodloužit wi-fi signál z routeru?

  Potřeboval bych prodloužit wifi tak aby mi sahala i do druhého patra. Mám restouraci kde v prvním patře je router. Nechci tahat žádné kabely přes restauraci ani nikde jinde. Potrebuju to prenest ciste vzduchem. Díky. Bodl by nejakej odkas popr. na nejakou vecicku cim to udelam.PS: jesna se jen o par metru je to na hranici.

  Další informace


  Jak omezit rychlost u routeru TP-Link TL-WR741ND?

  Dobrý den,mám router TP-Link TL-WR741ND a potřebovala bych u jednoho počítače omezit rychlost a to co nejvíce to jde. Už mi leze krkem to macechy čumění na youtube a online filmy a hry a bůh ví co ještě. Jí to jede a mě se to seká při prohlížení obyčejných webů, když čtu třeba jen recenze na SmartManii (video a obrázky to má co dělat, aby to vůbec načetlo). Myslela jsem že by to mohlo být ovladačema, ale ne. Mám 2 měsíce starý notebook, přeinstalovala jsem ovladače, zkusila jsem restartovat a znovu nastavit router a nic nepomohlo. Mám toho dost, já si internet platim a já ho budu používat.Prosím poraďte. Našla jsem v nastavení routeru Bandwidth Control Rules List, ale nevím, zda je to ono. Pokud ano, můžete mi prosím poradit, co tam mám zadat za parametry, aby jí to razantně omezilo?Nebo existuje ještě nějaký jiný způsob, jak jí odstřihnout od internetu tak, aby nepoznala, že se něco děje a z ničeho mě nepodezřívala (kromě povolení MAC adres a změny hesla)?Děkuji.boreczech: nechci se doma hádat, změnit heslo už jsem zkoušela a jen díky těm kecům jsem to vrátila do původního stavu.

  Další informace


  Internet (zabezpečení routeru)  Další informace


  Instalace routeru Zyxel  Další informace


  Instalace routeru ASUS  Další informace


  Heslo routeru/wifi  Další informace


  Bedrátové připojení k routeru  Další informace