• Nastavit lištu překladu - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nastavit lištu překladu. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nastavit lištu překladu

 • Jak zabranit otci zapis do rodneho listu  Další informace


 • Jak je to s rozšířením živnostenského listu? Prosím poraďte

  Můj kamarád si chce rozšířit živnost. list o ten na zprostř. úvěrů ale nemá maturitu která je k tomu potřeba, takže chce mě jako Garanta co by se za něho zaručil.Můžu mu pomoct i když sice maturitu mám, ale živnostenský list nemám žádný?Čím bych za něho ručil a jaké jsou případně rizika když se pod to podepíšu?

  Další informace


 • Jak se jmenuje tento film v překladu do češtiny?

  a href"http://www.csfd.cz/film/291301-silent-houserehled/" rel"nofollow" http://www.csfd.cz/ hellip /a POZOR! není to: Tichý dům!!

  Další informace


 • Jak vysoká je největší budova světa Burdž Chalifa, jak se nazývá v překladu a kde jí najdeme?

  Chalífova věž, je mrakodrap v Dubaji ve Spojených arabských emirátech. Dříve byl znám pod názvem Burdž Dubaj (arabsky برج دبي – „Dubajská věžCelková podlahová plocha má rozlohu 334 tisíc metrů čtverečních. V celém mrakodrapu se nachází 57 výtahů a 8 eskalátorů

  Další informace


 • chromium - nabídka překladu  Další informace


  Jak zrušit lištu Stardoll?

  Dobrý den! Přihlásila jsem se do hry Stardoll(.com) a zkusila si dát lištu téhle hry na internet. Lišta se mi ale nelíbí a chtěla bych ji zrušit, jenže nevím jak.

  Další informace


  Jak premistit listu s ikonou start zpet na spodni cast monitoru?

  nejak jsem kouzlila a nevim jak,dekuji.Doplňuji:Dekuji vsem,kteri odpovedeli na mou otazku.Sice se mi nepovedlo listu premistit,ale uz alespon neni videt na otevrene strance,je pouze na plose,dekuji.

  Další informace


  Excel- sčítání buněk z listů  Další informace


  Chyba pri prekladu C#  Další informace


 • Jak vymazat otce z rodného listu?

  Nic nemá,pracuje na černo nebo za min. mzdu.Jen se soudíme,teď je zavřený.S dcerou se nestýká,nikdy jí nic nedal.Alimenty dluží od jejího narození.Po každém soudě mi demoluje auto,občas skouší vyhrožovat a já už bych chtěla mít klid.

  Další informace


  Co se dá dělat, když je podobný šéf, aby se nemusela dávat výpověď a hledat nové místo stižené §55 v zápočtovém listu ?

  Viz video ze seriálu Helena díl Svoboda, vysílaného na televizi Nova a href"http://www.youtube.com/watch?vF2sXe53bajo" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace


 • Konvalinky-výkup sušených listů

  Nenašla jsem nikde aktuální podmínky výkupu této byliny. Nemáte někdo tip? Děkuji!

  Další informace


  Co tvoří povrch listů?

  chjo zase ta skola... a href"http://web2.mendelu.cz/af_211_multitext/obecna_botanika/texty-organologie-anatomie.html" rel"nofollow" http://web2.mendelu.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Když se někdo narodí, tak si věří že už žije? Nebo začíná žít až v padesáti? Žije se podle rodného listu?

  Jak se díváte na sloveso žít?1. Přece když se narodím, tak projevuji známky života, jím, spím atd. s věkem přibývají další aktivity. Přece se lidský život dělí na jednotlivá období o kojence, přes batole, školáka .... až do staří. Vždyť to můžete poznat na sobě. Samozřejmě že žiji jinak v 20 nebo v 60 letech.Každé období přináší radosti i starosti, zklamání ...2. Pokud myslíte žít ve významu užívat, tak to je individuální - někdo preferuje mládí - zábavu nebo rodinu rodinu, děti, vzdělání, pracuje, jiný si užívá třeba až v důlchodu...Každý se může cítit v určitém věku jinak, ale jak se říká, matrika je matrika , proto je třeba, aby se člověk choval přiměřeně k věku. Záleží také na zdraví, věk se prodlužuje .. ...

  Další informace


  Jak by to znělo v doslovným překladu?

  Za co označí prezident prezidenta, když se o něm vyjádří jako o son of a whore ? Naši to přeložili jako zk*syn, tedy zkusyn, ale zkusyn je přeci son of a bitch , ne? Takže co je to druhý? Mně by se tam líbil zd*syn, tedy zděsyn, ale jak je to v českým překladu opravdu správně?Doufám, že quentos se s objasněním připojí.

  Další informace


 • Co znamena v překladu : I fucked up give a fuck fuck off fuck up  Další informace


 • co je v překladu ghetto girl ?

  že by holka z ghetta?

  Další informace


  Kontrola překladu.

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda uvedená věta je přeložena dobře. Děkuji za odpovědi :)Slíbili jste (vykáme) , že budeme bydlet v centrum letoviska, ale ve skutečnosti se náš hotel nacházel daleko od města.Haben Sie vesprochen, dass wir im Zentrum der Sommerfrische gewohnt, aber unser Hotel hat sich in der Wirklichkeit weit von der Stadt befunden.

  Další informace


  Jak svázat ročníkovou práci která má jen 10 listů co nejlevněji, ale tak, aby vypadala profesionálně a dala se používat?

  Jak svázat co nejlevněji do školy ročníkovou práci, která má jen 10 listů co nejlevněji ale tak aby se dala používat? Kroužková vazba mi vzhledem k rozsahu přijde docela zbytečná a lepit listy izolepou mi přijde značně neprofesionální. Nemáte nějaký jiný návrh než použít sešívačku se kterou se listy při každém otočení deformují?

  Další informace


  Dobrý den, chtěla bych položit dotaz ohledně živnostenského listu. Pokud má ŽL někdo z mojí rodiny, př. rodič:

  Je možné, abych pracovala ve firmě, na ŽL mého rodiče a on mě vyplácel? Nechci si zakládat svůj a někde mi bylo řečeno, že to lze. Děkuji moc za odpovědi.

  Další informace