• Nastrouhaná jablka - jak je spotřebovat - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nastrouhaná jablka - jak je spotřebovat. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nastrouhaná jablka - jak je spotřebovat

 • Jak chápete citát, že charakter člověka určuje to jak se chová, když se nikdo nedívá?  Další informace


  Jak by chutnal atom, kdyby byl velký jak makové zrnko?  Další informace


  Existuje nějaký seznam, jak jdou vzestupně porušení zákona (nebo jak bych to nazval)?  Další informace


 • Hodně zajímavý dokument - jak zjistit jak se jmenuje?

  Jedná se o dokument, který jsem viděla už dvakrát, ale je to hodně dávno. Šlo v něm o fotografa, který kdysi vyfotografoval jednu arabskou holčičku, kterou se za několik let snažil nalézt. Hledal jí podle očí z fotografie, různé rozbory a tak, ale měl to ztížené tím, že ženy nosí burku nebo když narazil na nějakou stopu, tak se pak s tou ženou nemohl setkat kvůli jejímu manželovi. A mám pocit, že ten fotograf ji nakonec nenašel.Neznáte někdo jak se en dokument jmenoval nebo jak bych ho mohla na internetu nalézt?Zkoušela jsem google, zadávala jsem všechno možné, klíčová slova, ale vždycky mě to odvedlo někam jinam.Děkuju za případné odpovědi těm, kteří jste tento dokumen viděli nebo o něm něco víte.

  Další informace


 • Za jak dlouho po otevření spotřebovat ořechy?

  Na obalu není napsáno.

  Další informace


  Jablka zlepšují paměť?

  To lítá po netu zase nějaká propaganda, nebo je to potvrzené?

  Další informace


  Existuje nějaká miniaturní verze lisu na jablka, co ho maj v moštárně?

  Nemyslím odšťavňovač.

  Další informace


  Co jsou navinulá jablka?

  Výraz se objevuje na receptech s použitím jablek.

  Další informace


 • Fénix,bájný pták - jak jej nazývají v Číně a v Egyptě,jak si ho představují a jaký má pro ně význam?

  Zajímavý pohled na bájné ptáky.Fénix je symbol ptáka, který se v určitých časových obdobích (500, 1000, 1481 let) (někde se píše, že každých 100 let) sám spálí a do tří dnů znovu povstane ze svého popela. V tomto smyslu se také používá jako symbol Krista a a nesmrtelnosti. Jinak také symbolizuje vzkříšení, nesmrtelnost a nezničitelného ducha lidstva.V mnoha kulturách vystupuje zvláštní pták s čarovnou mocí, ať už to je egypský pták Benu,který je zobrazován jako zlatý sokol s hlavou volavky a místo Krista má symbolizovat ztělesnění boha Slunce, dále tu je západní pták ohnivák nebo polský plamenný trpaslík rarog.Čínský Fénix (Feng-chuang) se ovšem od těchto představ poněkud liší,až se zdá,že s evropským Fénixem nemá nic společného, snad kromě toho, že má také mytologický původ.O ptácích Feng-chuang se objevují zmínky již v textech z konce 2.tisíciletí př. Kr. V jednom komentáři k Letopisům jara a podzimu ze 4. století př. Kr. se píše, že mužský Fénix, ženský Jednorožec a magická bytost, totiž zelený drak, červený pták, bílý tygr, želva - tmavý válečník , jsou znamení, že zemi vládne dobrý král. Feng-chuang je druhé ze čtyř zázračných zvířat a král opeřenců. Je-li zobrazen s drakem, symbolizuje drak císaře a Fénix císařovnu tento symbol ženského Fénixe je pozdějšího data. Jak vidíte, slovo fénix má mnoho významů,ale ty nejpodivnější, které se naší západní zemi zdají nejvíce jinačí pochází právě z Číny. Přesto je za domov tohoto ptáka pokládána Sokotra.

  Další informace


 • Jak dlouho po pracovním úraze se dá žádat o trvalé následky.Jak postupovat?

  O trvalé následky nežádáš, trvalé následky získáš úrazem. a href"https://www.dh.cz/dokumentyojisteniostup.pdf" rel"nofollow" https://www.dh.cz/ hellip /a

  Další informace


  1.Jak může obyčejný občan - člověk z lidu podat návrh zákona? 2.Jak by měl návrh zákona vypadat?

  Ahoj :)ad1. Radu uvítám od kohokoli, co se týče postupu návrhu do PS. Je mi jasné, že půjde samozřejmě o nepřímou a dlouhou cestu :Dad2.Omlouvám se, ale celou věc zde nechci veřejně rozepisovat. Jedná se o věc z administrativního prostředí, konkrétněji jde o náležitosti sepisování smluv a návrh na úpravu zákona těchto náležitostí. VELICE bych tedy uvítala, pokud by se našel někdo s hlubší znalostí zákonů - má otázka je poněkud odbornější - s kým bych mohla věc probrat v interní poště. Nebo alespoň kontakt na někoho, kdo by mi poradil.Mockrát děkuji.Doplňuji:No tak to prrr - já VŽDY odpoveď na svoji otázku nejdříve hledám - z praktického hlediska upřednostňuji, když odpověď na svoji otázku naleznu někde již danou a nejlépe fakticky podloženou, než když musím čekat na odpověď, která mi ani nemusí pomoci - ačkoli mám ráda tento portál a jsem vděčná za jeho existenci a aktivní provoz - beru ho VŽDY jako poslední možnost. Proto se omlouvám, pokud jsem podala již zde podobnou položenou otázku, asi jsem volila nevhodnou kombinaci hesel (a to návrh zákona , nedohledala jsem nic, co by mi mohlo pomoci - našla jsem jen něco o Starém a Novém zákonu. Navíc je má otázka dosti konkrétní ve vysvětlení k druhému bodu.

  Další informace


 • Netrhej to, roste to u silnice, je to jedovatý, říkávali naši. Jsou jablka od cesty opravdu nezdravá?

  nebo Nežer to, budeš mít rakovinu :), takovéhle moudré rady od rodičů si pamatuju z dětství? Má to nějaký reálný základ? Byly na toto téma prováděny nějaké testy?

  Další informace


 • Ahoj chtěl bych jedné holce říct že ji mám moc rád a že s ní chci chodit, ale nevím jak, prosím poraďte mi jak.

  Je mi 14 let.

  Další informace


 • Jak by vypadala a jak by fungovala Česká republika?

  Jak by vypadala a na jakém principu by fungovala Česká republika, kdyby po kapitalismu byl nastolen sociální racionalismus nebo pouze racionalismus? Jak by to bylo s vládou a obyvateli ČR?

  Další informace


  Jak by se měl správně v pračce prát kašmír a jak prát. když není pračka po ruce?

  Já bych ani hodnotné textilie jinak než ručně nepral. Nejdřív ve vlažné vodě s práškem nechat namočit na pár hodin. Pak lehce vymáchat a ručně vyprat mačkáním a mácháním. Neždímat, odkapat, nebo nechat vysušit na froté ručníku.

  Další informace


 • Jak dlouho vydrží kvalitní keramickej nůž ostrej a jak se brousí, až se ztupí?

  ..za předpokladu, že s ním budu řezat jako člověk, kupř. maso pro Fanynku, štrůdl a cibuli.

  Další informace


 • Jak se projevu hnisavá angína, jak se léčí, jak dlouho? Je nebezpečná a mohu se nakazit od nemocného člověka?

  Hnisavá angína příznaky, léčba, opakovanáBolest v krku, zvýšená teplota, bolest hlavy, únava jsou nejčastějšími problémy, které přináší angína.Pokud se polykání stane silně bolestivým a při pohledu do úst a do krku jsou vidět bílé povlaky, je to tzv. hnisavá angína. Příznaky se v podstatě neliší od klasické angíny, bolest, kterou nemoc způsobuje je ale vyšší a je větší riziko, že se hnisavý zánět přesune hlouběji do krku, kde může dojít k vytvoření tzv. abscesu - dutiny naplněné hnisem.Průběh hnisavé angíny je proto od začátku nutné sledovat, a zejména včas zahájit léčbu, aby se předešlo komplikacím. Především děti však často trápí opakovaná hnisavá angína, a je proto někdy nezbytné operativně odstranit krční mandle.Léčení hnisavé angíny je obvykle záležitost pouze několika dní, kdy je nemocnému předepsán klid na lůžku a antibiotika.Včasným vyhledáním lékaře předejdete možným komplikacím, které může přinést hnisavá angína, léčba zánětu, který už pokročil do dalších částí těla je náročnější a v případě vzniku abscesu je nutný chirurgický zákrok vedoucí k jeho odstranění. a href"http://www.heo.cz/l/70-hnisava-angina-priznaky-lecba-opakovana.html" rel"nofollow" http://www.heo.cz/ hellip /a Nákaze angínou je možné částečně předcházet dostatečnou prevencí, kdy je třeba podporovat celkovou imunitu a obranyschopnost těla. To zahrnuje zejména dostatek pohybu i odpočinku, vhodné stravování a přiměřené množství tekutin. Angína je velmi častou nemocí zejména v období podzimu a zimy, v

  Další informace


  Co je to hemofil, jak se léčí a jak moc je nebezpečný?

  co je to je to hemofil a jak se léčí a jak je nebezpečný

  Další informace


  Bolí to jak SVINA jak to vzniklo?

  Bolí to jak svina,štípe to jak svina,atd...Jak to vlastně vzniklo?

  Další informace


 • Může jíst chameleón jablka?

  může jíst chameleón jablka?

  Další informace