• Nevíte název filmu o holkách co jsou roztleskávačky a plánují, jak vykradou banku? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nevíte název filmu o holkách co jsou roztleskávačky a plánují, jak vykradou banku?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nevíte název filmu o holkách co jsou roztleskávačky a plánují, jak vykradou banku?

 • Nevíte náhodou název tohoto novějšího western filmu?(popis)  Další informace


  NAZEV NEZNAMEHO FILMU, PORADTE PROSIM  Další informace


 • Nazev filmu (thriler)  Další informace


 • Poradíte prosím název tohoto romantického filmu?

  Ahoj, prosím nevíte jak se jmenuje film (seriál), který dávali hodně dávno na Nově nebo na Primě, kde jedna holka (blondýna) má obrovskej dům a spoustu přátel se seznámí v jedné restauraci (baru) s jedním klukem a vyspí se spolu, ale v tu samou dobu se vyspí ještě s jedním a bude čekat dítě, ale neví s kým. S jedním chlapem bude žít a pamatuju si, že budou mít celej pokoj plnej plyšáků. Ona zjistí, že tomu chlapovi rodiče nedali náké peníze nebo co a tak se za nimi vypraví. moc si toho nepamatuju, ale vím, že ten druhej chlap jí bude lhát o tom jak se jmenuje. Když bude v porodnici, tak ty chlapy tam budou taky a oba a každej bude mít jednoho medvídka. Prosím jestli aspoň někdo tušíte, tak pište! moc mi tím pomůžete! :) předem díky T.

  Další informace


  Pomůžete najít název filmu? Více v popisu.

  Původhí neotázkahledám název filmu,kde nějaký vědec udělá z chlapíka tuleně,nebo lachtana.Jedná se o horor

  Další informace


  Název filmu??

  Nevíte někdo název filmu? ..Je to o takovém chlapci,který se nějak dostane do kómatu, jeho rodina si vezme jiného syna a ten je robot- Nesmí jíst špenát,ale stejně si ho vzal,Tak ho ta matka vyhodila u lesa...A ten robokluk se nějak postupem času dostane pod vodu, kde je nějaká modrá něco,a pak se objeví o 100 let později někde s nějakýma dalšíma robotama. bylo to i v Simpsonech,takový úryvek z toho filmu.:)

  Další informace


  Název filmu..Horor

  Zdravím :) .je to tak 2 roky zpět co sem viděl..myslim že to byl horor..Byl maly kluk ležel v posteli,a z skříně mu vylezl bubak,ktery mu vyvraždil rodinu..Ten kluk vyrostl ...Jednou jel do motelu usnul ve vaně a v koupelne se mu otevřela brana do toho baraku kde vyrustal..a tam toho ducha / bubaka.přemohl ..Či tak nějak :D já vím moc se z toho vyčíst nedá ale víc si toho nepamatuju :/

  Další informace


  Název filmu .. poradíte?

  Nevím jak se daný film jmenuje, ale je to film americký a pojednává o začínajícím spisovateli (ted si nejsem jist, jestli to není černoch), který se snaží psát, ale pořád né a né psát tak jak by chtěl.Následně potká postaršího pána, podivína, který bydlí sám ve svém pokojí a svým oknem pouze sleduje venkovní dění. A ten mu zároveň pomůže najít cestu ke své velké novele.Nevíte název filmu? Rád bych se na daný film podíval ..

  Další informace


  Neznáte název filmu o černošské rodince s chlapcem, který měl nemocné srdce?

  Pamatuji si toto. Byla to cernoska rodinka a chlapec mel nemocne srdce, pak zkolaboval a dostal se do nemocnice, pozreboval transplantaci srdce, ale nebyl zadny darce, tak jeho otec nemocnici prepadl a chtel se zabit aby mu dali jeho srdce. Nevite, jak se ten film jmenuje? Dekuji za odpoved :)

  Další informace


  Neznám název filmu-zombie horror komedie

  Jak se jmenuje tenhle film a href"http://www.youtube.com/watch?vGdMLBEeHdfE" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a ?PS.: Jestli jste našli nějakou další zombie komedii na pište ji do odpovědi (nepište Zombieland)

  Další informace


  Nevíte někdo název tohoto filmu?

  Ten film si bouhžel už moc nepamatuji, ale přesto doufám že se tu najde někdo kdo ten film zná, moc prosím :/ Film je o muži, který pracuje někde v kanceláři, a prostě jeden den dostane eletrický zásah elektřiny protože spadl fén do vany a od té doby, slyší co si myslí ostatní lidé a pak už nevím co se dělo dál :/Doplňuji:Ano je to on, moc Vám oboum děkuju :)

  Další informace


  Nevíte někdo název tohoto filmu ?

  Nejsem si jistý, že to je film nebo jestli to bylo v seriálu. Nějaké tři holky tam na škole šikanovaly jinou holku a ta holka pak zabila svoji oblíbenou učitelku a policie to v průběhu filmu (či seriálu) vyšetřuje. Tu holku si pak na konci odvede policie.

  Další informace


  Nevíte někdo název tohodle filmu?? http://www.youtube.com/watch?

  Odkaz není celý, opravte ho.

  Další informace


  Nevíte název filmu o matce a dceři, které měly společnou autonehodu?

  Dobrý den,Kdysi jsem viděla film o matce a dceři,které měly společnou autonehodu a když spolu ležely v nemocnici,nějak si podaly ruce a ta matka se myslím...jakoby převtělila do těla té dcery (aspoň myslím že to bylo tak). Víc si bohužel nepamatuji...Nevíte někdo, jak se film mohl jmenovat?Děkuji

  Další informace


  Jaký je název vyzváněcího tónů ve filmu Sněhulák (2017) ?

  Tenhle rok vyšel nový film Sněhulák a v něm má bývala přítelkyně hlavního hrdiny na mobilu jeden vyzváněcí tón. Neví prosím někdo, jak se to vyzvánění jmenuje, nebo co je to za píseň/soundtrack.Děkuji za odpovědi.

  Další informace


  Jaký je název tohoto filmu?  Další informace


  Jak vznikl název filmu Kamarád do deště?

  Kdo je podle vás kamarád? Člověk, který je vám nablízku, můžete se na něho obrátit, kdykoliv potřebujete, bez ohledu na to, zda je to ve dne či v noci, za každého počasí..Kamarád do deště, také se říká kamarád do nepohody - jde o metaforické vyjádření - kamarád vás vždy podrží, vždy vám pomůže, když jste v nouzi, v nebezpečí. Stále je dosažitelný, tedy i v době, když máte problémy, nepříjemnosti.Déšť je také nepohoda. Zkuste si film promítnout, určitě poznáte sám, zda šlo o kamaráda, který druhého chránil před skutečným deštěm, nebo přeneseně před deštěm , tedy něčím špatným.

  Další informace


  Jak najit nazev filmu dle popisu?

  Alain Delon na uplnem konci pozadan o ohen a strelen do ust.

  Další informace


  Ahoj, hledám název Sci-fi filmu.

  Moc nevím o co šlo. Nějaký samuraj v? stol. byl střelen šípem, spadnul do vody a umrznul. V současnosti ho našla nějaká vědecká exúedice a rozmrazila ho a znova ožil. Mohlo to jít v TV někdy cca 95-2000. Nevíte někdo?

  Další informace


 • Název programu pro přehrávání filmů ve windows me

  Nevíte,kde by se dal stáhnout?

  Další informace