• Ne totiž já se chci zeptat musím dělat vysokou školu nebo by mi stačila jenom střední škola - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Ne totiž já se chci zeptat musím dělat vysokou školu nebo by mi stačila jenom střední škola. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Ne totiž já se chci zeptat musím dělat vysokou školu nebo by mi stačila jenom střední škola

 • Dá se k Iphone 6 dokoupit paměťová karta?  Další informace


 • Kde koukat na filmy a seriály online zadarmo?

  Třeba tady:FILMY ČESKY A ZADARMO: a href"https://www.youtube.com/channel/UCoemQ3xsaVdIYtnh2B7K3Eg" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a Nebo tady:KoukeYTe - celé filmy zdarma: a href"https://www.youtube.com/channel/UCg5m6u890_WGiqOsbJ3Mr4w/featured" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace


 • Chci dělat torilove placky a chci se zeptat jestli místo sádla můžu použít máslo?

  A případně jestli by jste měli nějaký osvědčený recept.

  Další informace


 • Dobrý den, chci se zeptat, proč mi nejde zvuk v minecraftu, všude jinde mi jde jenom v MC ne ?

  Protože Minecraft v nelegální verzi odesílá údaje o uživateli PC někam na server a používá k tomu vlastní přehrávač. U souseda už minulý rok byli 2 pánové a odebrali mu veškeré datové nosiče i s PC a X boxem.

  Další informace


 • Dostuduje-li slečna střední školu a nehlásí se na školu vysokou, je třeba na ni dál platit příspěvky?

  Kdy má otec přestat přispívat? Už v červnu, či snad až o prázdninách..?

  Další informace


 • nevíte jak jse řekne škola kde se vyučujete - př: vysoká škola - střední škola

  Přesně nevím, co myslíte.Seznam všech typů středních škol podle krajů viz odkaz a href"http://www.atlasskolstvi.cz/stredni-skoly" rel"nofollow" http://www.atlasskolstvi.cz/ hellip /a Názvy a přehled všech vysokých škol u nás najdete v odkazu a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_vysok%C3%BDch_%C5%A1kol_v_%C4%8Cesku" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


  dobry den, chtela bych jit na stredni skolu a jestli budu muset delat prijimaci zkouzku dekuji za odpoved

  Na Tvou otázku Ti může dát odpověď jedině škola, na níž se budeš hlásit.Některé školy berou zájemce bez přijímacích zkoušek, na jiných se zkoušky skládají.Záleží na počtu přihlášených.

  Další informace


  Střední škola reklamní tvorby Michael × Střední umělecká škola Václava Hollara ?

  Dobrý den, tak co myslíte? Jaká škola se zdá podle Vás lepší ? Obě mají to, co hledám. A už teď si chci usnadnit rozhodnutí, je to opravdu ošemetné..Děkuji za radu! (Byla bych moc ráda, kdyby jste svůj výběr i odůvodnili)

  Další informace


  Prosim vás chtěla bych se zeptat kde se nachází škola s oborem fotolaborant? A je to střední škola?

  Kvalifikační požadavky gt zobrazit podrobnostiOdborná příprava a certifikátyNejvhodnější přípravu pro tuto pozici poskytuje střední vzdělání s maturitní zkouškou (bez vyučení) ve skupině oborů polygrafie, zpracování papíru, filmu a fotografie. Jinou alternativu představuje střední vzdělání s maturitní zkouškou ve skupině oborů polygrafie, zpracování papíru, filmu a fotografie, střední vzdělání s maturitní zkouškou (bez vyučení) v oboru audiovizuální tvorba a výroba a střední vzdělání s výučním listem v oboru fotograf, fotografické práce.Doplňuji: a href"https://www.google.cz/search?sourceidnavclient aq oq%C5%A1kola+polygrafie hlcs ieUTF-8 rlz1T4GGNI_csCZ533CZ534 q%C5%A1kola+polygrafie gs_lhp..2.0i22i30l5.0.0.0.62713...........0.ziiA1yFHO_U" rel"nofollow" https://www.google.cz/ hellip /a a href"https://www.google.cz/search?sourceidnavclient aq oq%C5%A1kola+polygrafie hlcs ieUTF-8 rlz1T4GGNI_csCZ533CZ534 q%C5%A1kola+polygrafie gs_lhp..2.0i22i30l5.0.0.0.62713...........0.ziiA1yFHO_U hlcs q%C5%A1kola+zpracov%C3%A1n%C3%AD+pap%C3%ADru+a+polygrafie" rel"nofollow" https://www.google.cz/ hellip /a

  Další informace


  Na jakou střední školu mám jít pokuď chci být pilot?

  Dobrý den můj ambiciózní sen je stát se pilotem dopravních letadelvím že se tento obor učí na vysoké škole ČVUT ale nevím na jakou mám jít střední je to jedno? školu je to jedno? poradíte mi? děkuji

  Další informace


  Mám jít na vysokou školu, nebo jít makat?

  Mám již po střední škole a učit se mne nebaví(nejsem studijní typ) natož sedět ve škole dalších 5 let,ale na druhou stránku dělat zas za pár korun otroka v nějáké podřadné práci.Mají vysokoškoláci velké výhody o proti středoškolákům?

  Další informace


  Má v této době význam jít studovat anglický jazyk a literaturu na vysokou školu?

  pokud to mám brát podle sebe, tak ano ) gt studoval jsem tento obor taky a uplatnění jsem našel. S angličtinou budete mít dvéře otevřené. Na druhou stranu studenti FF - bez ohledu na obor - prý (podle statistik) dnes hledají zaměstnání nejhůře (je jich na ta volná místa moc). Záleží na Vaší průbojnosti.

  Další informace


  Myslíte, že když chci jít na střední IT školu musím být v tomto oboru expert nebo stačí základy a chuť?

  Nejsem si jistý, že bych zvládl tuto školu. Díky za odpovědi.Doplňuji:Nejsem si jistý, tím myslím, že se ptám na lidi kteří toto vystudovali a mají zkušenosti a ví, jak náročné tyto školy jsou )

  Další informace


  Jednou bych chtěl studoval politologii,nevíte jestli existuje střední politologická škola?A pokud ne na jakou školu jít?

  Škola

  Další informace


  Jakou střední školu si vybrat, pokud chci studovat psychologii? (nepiště prosím gympl)

  Dobrý den,chtěla bych se zeptat, na jakou střední školu se mám hlásit, pokud bych chtěla studovat psychologii. Gympl ale nepřipadá v úvahu :)

  Další informace


  Jak se naučit sama anglicky a Německy ? Chci jít na střední školu hotelovou a je to velký problém , prosím poradte.

  A tvůj současný level?Jestli nejsi úplně začátečník, tak doporučuji filmy v originále s titulky v originále. Tj. anglický film s anglickými titulky, resp. německý film s německými titulky.

  Další informace


  Dobry den chtěl jsem se zeptat jestli se musím hlásit na úřadu práce když příjmačky na vysokou školu dělám až 7 září.

  v Květnu jsem odmaturoval díky za odpovědi .

  Další informace


  Chci se zeptat vezmou mě na střední zdravotnickou školu z jednou 4 z matematiky a se dvěma trojkama.

  Na to dnes přesně neodpovídá ani ředitel školy a členové přijímací komise. Informujte se přímo na škole, oni budou vybírat ...Nevíme, kolik otvírají tříd, kolik bude zájemců, s jakým prospěchem se hlásí, jaká má škola kritéria pro přijetí, jak složíte přijímací zkoušky atd.Ale spíš bych počítala i s možností nepřijetí, i když naděje umírá poslední.

  Další informace


  Chci být spisovatelkou,ale nechci chodit na střední školu.Můžu z ní odejít?

  Spisovatelka bez střední?

  Další informace


  Ahoj chci dát přihlášku na stř.školu a na učiliště ale na stř.školu se dělají přijímačky než je ale udělám/jestli/

  tak se mi ozvou z učiliště a budou chtít potvrdit že půjdu tam,co mám dělat když chci dát přednost stř.škole ale přijímačky jsou až koncem dubna?

  Další informace