• Nebudete si někdo prodlužovat smlouvu? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nebudete si někdo prodlužovat smlouvu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Nebudete si někdo prodlužovat smlouvu?

  • Podívejte se na film SICKO nebudete litovat.:)



    Další informace


    Tak - jste a budete dnes večer doma? Nebo jste doma a večer nebudete nebo nejste doma ani teď?



    Další informace


  • Kdyz mam najemni smlouvu na dobu urcitou do 10/2014 muzu byt vratit drive nebo musim cekat do 10 mesice dekuji za info



    Další informace


  • Jak ukoncit smlouvu o najmu nebyt.prostor



    Další informace


  • Jak mám reagovat,když se mnou Bankerat přestal komunikovat po tom,co jsem odeslala podepsanou směnku a smlouvu.



    Další informace


    Máte zkušenosti se situací, kdy jste nebyli schopni dodržet 24 měs. smlouvu u mobilního operátora?

    Třeba z důvodu, že jste to nemohli splatit? Jak jste se domluvili s operátorem?Jaké po vás chtěl platit penále ?Doplňuji:zzzzz gt Vaše negativní zkušenost mně moc nepovzbudila, ale i tak díky za postřeh. A přeji, ať to dobře dopadne!

    Další informace


    Jak to je např. s hypotékou, když mají manželé sepsanou předmanželskou smlouvu?

    Požaduje banka příjmy a i po druhém partnerovi? Bude si banka kontrolovat druhého z partnerů v registru? Zajímají banku i děti druhého partnera? Nevíte někdo jak to je.Já v tom nemám nějak jasno. Pokud je z předmanželské smlouvy jasné, že druhý partner nemá na nic nárok, tak proč by se měla banka tímto partnerem zajímat. No nic, to mně jen tak napadlo, díky za info.

    Další informace


  • Který jiný národ než Židy by napadlo se svým Bohem uzavírat smlouvu?



    Další informace


  • Co když si půjčím někde peníze, a smlouvu nechám podepsat nějakým svým kamarádem?

    Jak se zachová banka a v případě že po mně bude ty peníze chtít, a já řeknu že jsem si od nich žádný peníze nepůjčil a že to není můj podpis?

    Další informace


    Dobrý den.V práci mi nezaplatili měsíční výplatu.Skončila jsem protože mi tam za půl roku práce nedali smlouvu.Děkuji

    Dobeý den.Chtěla bych se zeptat jestli mohu něco podnikat proti majitelům jedné herny který mi za půl roku práce nedali smlouvu a nezaplatili mi jednu měsíční výplatu po té co jsem tam sama skončila?Děkuji za odpovědi :)

    Další informace