• Nefunguje mi zvuk u notebooku i přesto, že je normálně zaplý, neví si s tím někdo rady prosím? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nefunguje mi zvuk u notebooku i přesto, že je normálně zaplý, neví si s tím někdo rady prosím?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Nefunguje mi zvuk u notebooku i přesto, že je normálně zaplý, neví si s tím někdo rady prosím?

  • nevíte někdo proč je v reklamách na vložky vždy použita modrá vodička?je to modrá skalice či co?proč tam není normálně č



    Další informace


    Obdivuji Miloše, přesto mě někteří nevěří, i když je vlevo dole. Sakra co s tím teď?



    Další informace


  • Mohu mít na voze zadní pneu 185/60 R14 a přední 175/80 R14? Dá se s tím normálně jezdit? Díky



    Další informace


  • Nevíte někdo, zda nebo kde se daji koupit naftalínove tablety?



    Další informace


  • Displej na mobilu automaticky neshasíná a je zaplý i několik hodin. Jak nasvit, aby se vypl ?



    Další informace


  • Poraďte prosím: „Lze vůbec sestavit jídelníček, se kterým nebudu mít hlad a přesto budu hubnout?“

    Určitě lze, musí být však vyvážený, všestraný a neměl by mít více energie, než ktzerou vydáme. Jíst by se při tom mělo nejméně 5 x za den. K tomu pohyb a tuk začne ubývat.

    Další informace


  • Mam ve hre zdvojeny zvuk. Samozrejme chci aby fungoval normalne. Co s tim?

    Děkuji za vase odpovedi :) .. bohužel sem nesmím napsat web stránku te hry...treba by vam to pomohlo. ..ale aspoň zkuste neco vymyslet ...Děkujiiii :))Doplňuji:Ano je to hra webová :) ... A hrozne mne to štve ale vůbec nevím jak ten zdvojeny zvuk upravit/opravit neboli aby fungovat normálně ...PROSIIIIIM POMOZTEEE xD

    Další informace


    Jaký nástroj používají grafici na návrhy triček aby text na tričku vypadal normálně, a né jako by ho tam někdo vložil..

    Doplňuji:Pokusím se, Když si stáhneš šablonu trička a pokusíš se na ní dát text, tak vypadá jako by tam byl vloženej,ale když to dělaj graficy tak to vypadá jakoby tam patřil ,

    Další informace


    Tlacitko W u notebooku hrani her se zasekava pri psani funguje normalne hraju hru tak pustim to W a postava bezi dal

    Asi ho hra vypíná.Protože by se aktivoval panel a plocha a hra by se musela uložit do disku, pokud není dostatečná kapacita RAm a vyžádálo by si to dost systémových prostředků.

    Další informace


    neide mi zvuk na notebooku - prosím o pomoc :(



    Další informace