• Nejde spustit Windows - chyba v registru - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nejde spustit Windows - chyba v registru. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nejde spustit Windows - chyba v registru

 • Jak pomůže odvolání ministra dopravy Pavla Dobeše, opravě centrální registru vozidel ?


 • Plna moc / prepis v registru


 • Jak zapsat další osobu do registru nemovitostí jako spolumajitele formou darovací smlouvy,prosím podrobně děkuji.


  Jak mam koupit starší dum když sem v registru dluzniku a nikdo mi nepujčí a hotovost nemam ani stavební spořeni.je nejak


 • Pozemky v registru- jak zjistit co je na nich


 • Proč mi nejde spustit video stáhnuté z pc nebo sestříhlé ve windows movie makeru na mobilu?


  Kde stahnout a jak nainstalovat firmware (acer a500) kdyz nejde recovery menu?


 • windows xp nejde spustit


  windows defender nejde spustit win home premium 64 bi sk


  Správce zakázal úpravy registru


  Oprava registru na WXP s vypnutým Obnovením systému


  Nejde spustit windows?

  Před nedávnem jsem zde dával otázku ohledně spuištění windows, kdy se to opět vrací zpět a furt dokola a nelze se do systému přihlásit.(Furt při startu ukazuje, že nebylo řádně vypnuto a ať vyberu dle nabídky-poslední konfiguraci. Když ji vyberu, systém nenaběhne a furt dokola).Něco málo jsem vyřešil. Před vypnutím počítače zastavím antivir a zapnu ho zase až po zapnutí počítače.A ejhle najednou to jde.Kde je teda chyba? Mám windows xp profesional, antivir avast verze 6.0.1125Proč to tak dělá?A ještě jedna věc: Co to znamená, že můžu nastavit u toho antiviru, aby zkoumal při startu počítače?Já nic nenastavoval, je to tak dané, ale můžu to zrušit. K čemu to je? Nedělá to náhodou to?Doplňuji:Nemám nic jiného.Dělá to teprve několik dní. Po instalaci aktualizaci programu avast. mimochodem dělalo si to samo, já nic nechtěl aktualizovat. Mně stačí aktualizace databáze a ne programu. Ale čert to vem.Prostě ho vypnu a pak zapnu a je to v poho.Ještě teda nevím co je to zkoumánítěním systému, zkusím to vypnout a uvidíme.
  Jak zapsat hru AOE do registrů Windows?

  Mám legálně hru AOE 1 a chci ji hrát přes Voobly, ale když klienta Voobly nainstaluji, tak hra při běžným spuštění chce CD, i když mám CD v notebooku a hra by měla normálně jet. Neumím anglicky, ale pochopil jsem z netu, že by pomohlo zapsat hru do registrů Windows. Mám Windows 10. Poradíte mně prosím?
  Jak spustit mikrofon ve skype v ikonách je přeškrtnut neumím jej spustit

  Doplňuji:Dostanu se na šedivou plochu kde mám mikrofom přeškrtnutý ať mačkám nemohu to odblokovat když tak šlo by se spojit přímo 2946098@seznam cz dík za pomoc.
  Editor registru po startu Win2K


 • Prý je posledních pár dní na dokončení převodu vozidla v registru?

  Pokud nebude převod vozidla dokončen z tzv. polopřevodu do 30.6.2015, tak jste v prd... jak Baťa z dřevákama.Stihli jste svá vozidla uvést do souladu se zákonem?
  Je mi 16 let a jsem v registru dlužníku..

  Nevíte jak se to dá zrušit, než bude pozdě ? Díky moc..Doplňuji:Všechno je právě splacené.
  Jak se nechat vymazat z registru dlužníků?

  Chtěl bych se zeptat byl jsem ručit a jsem v registru dlužníku CARD mají právo bez mého souhlasu mě vést v registru dlužníku?Když budu chtít výmaz jak postupovat??děkuji za odpovědi
 • World of Tanks-Windows xp (nejde spustit)


  Metin 2 Quadcore... Nejde spustit .. V čem je chyba ?