• Které je nejvhodnější lepidlo k přilepení plechových záplat? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Které je nejvhodnější lepidlo k přilepení plechových záplat?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Které je nejvhodnější lepidlo k přilepení plechových záplat?

 • Proč jsou některé odpovědi automaticky nejlepší a některé otázky zase zůstávají bez nejlepší odpovědi? (podr.v popisu)


  Myslíte si, dívky a ženy, že ty nejlepší věci jsou pro Vás to nejlepší? :-))


 • Čím přilepit kov na omítnutou zeď?


  Z jakeho materialu drevenou podlahu?


  Poměr materiálu do omítačky (mlýnek)


  Patro na spaní - cena materiálu


  Jak je to se vzájemnou kompatibilitou při svařování těchto tří materiálů: hliník, ocel, železo?


 • Jak rychle ztrácí spacák ze syntetických materiálů svoje vlastnosti?


 • Mikrovlnná trouba a kov v mikrovlnce


 • Z jakých textilních materiálů se dělají plavky? Mám na mysli pro obyčejné lidi a ne pro závodníky a závodnice.

  Pro výrobu plavek se v současné době používají především materiály z umělých vláken, jejichž základ tvoří polyamid (např. Nylon), polyester nebo polyuretan (např. Lycra, Spandex, Elastan). Často dochází ke kombinaci těchto typů vláken – např. 80% polyamidu a 20% vlákna Lycra apod.Jinak si prohlédni při nákupu plavek složení materiálu,je uvedeno v návodu na ošetřování materiálu.
  Z jakého materiálu nosit trička, když se člověk potí?

  Je to začarovaný kruh, nejlepší je bavlna a přírodní materiály, jenže na tom jsou vidět ,,koláče od potu. Umělé materiály jsou horší, protože se pod nima potí víc, ale zas nejsou vidět ty koláče.jaký materiál nosíte vy. Máte někdo zkušenost s tričky z bambusu?A máte někdo zkušenosti s ,,neviditelným trikem , neprosakuje pot přes to triko?Předem díky za odpovědi.
 • Neuznaly mi reklamaci batohu do školy přitom vada materiálu je evidentní

  vyjádření mi k tomu zaslali následující tento stav nelze v souladu s občanským zákoníkem a reklamačním řádem považovat za výrobní materiálovou ani konstrukční vadu jedná se o mechanické poškození a opotřebení věci (batoh po reklamaci fungoval nejvíc 14 dní a vyskytla se nová závada)způsobené obvyklým užíváním záruční doba se nevztahuje na mechanicky poškozené zboží a jeho části v důsledku nevhodné manipulace (přetěžování vírobku) na max nosnost výrobku 1kg jste byl upozorněn při koupi (opak je pravdou prodávající byl tázán zda batoh potřebnou zátěž zvládne a bylo nám řečeno že bez nejmenších problémů ano)těd není reklamace uznána a mě přijde nepochopitelné proč nebyla reklamace uznána vada materiálu je opravdu znatelná takže bych potřebovala vědet jak se mám nadále zachovat a jak na neuznanou reklamaci reagovat děkuji moc za odpověd
 • Ručení nemovitostí v době fixace.

  Chtěli bychom si vzít větší úvěr. Máme hypotéku, kterou splácíme rok a půl. Máme na ní 5 let fixaci. Je možné na půjčku ručit již jednou( ve prospěch banky ) zastavenou nemovitostí? Děkuji za odpovědi.
 • Jak se zbavit mastné skvrny od jídla na softshellce a přitom nepoškodit funkci materiálu?

  Dobrý den, podařilo se mi jídlem umastit softshellku, nemáte prosím někdo typ jak se zbavit mastnoty aniž by byla poškozena funkce materiálu?
 • Je možné si koupit nějaký kov, doma roztavit, nalít do formy a nechat vytvrdnout?

  Co treba klasicke olovo, co se lije na Vanoce? S tou formou to bude horsi, ale predpokladam, ze tu jiz mate ci vite, kde ji sehnat a shanite pouze kov.Doplňuji:A pokud jde o to, kde - asi nejjednodussi: V dnešní době je potřeba k lití olova zajít do rybářských potřeb pro olůvka, která se zde prodávají jako zátěž na vlasec. (Pred Vanoci se da koupit v hypermarketech, ale tohle je proste behem roku nejjistejsi.) a href"http://zena-in.cz/clanek/liti-olova-tradice-z-bajne-atlantidy/kategorie/dum-a-byt" rel"nofollow" http://zena-in.cz/ hellip /a
 • výpočet materiálu (betonu)

  Ahoj můžete někdo poradit jak spočítat množství betonu když výkop je 24mdlouhý 40hluboký a 40široký je to 0,4x0,4x24 ??? děkuji za odpověď
  Skyrim - Hledání materiálu


 • není někde seznam teplot tuhnutí různých materiálů nebo online matematické tabulky?

  ale to víš že je a jsou...
  Co je fixace? Její význam?

  fixovat ( duševně) - upevnit , soustředit se , koukat atd. na jedno místo, předmět, osobu, činnost, nebo i nejaký imaginární objekt .Fixovat ( fyzicky), připevnit předmět na jedno místoProsím odpověď je uvedená bez jakéhokoliv vyhledávání, to pro případ že bych na nějaký význam zapoměl.
 • fixace hypo