• Nejlepši PPC systém? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nejlepši PPC systém?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Nejlepši PPC systém?

  • Freza vari system



    Další informace


  • Dá se jakíkoliv operační systém na pc přeinstalovat na jiný ?



    Další informace


  • Byl lepší a spravedlivější systém, když si dřív každý platil popelnici dle své potřeby?

    Objednal si velikist i četnost svozu a dle toho jak hospodařil a přistupoval šetrně k recyklaci i platil.Další výhodou bylo, že nemohl dětem vzniknout dluh za neplacení, který s notnou přirážkou následně vybírali exekutoři.Dnes je popelnice přidělována za paušál, bohužel však musíte mnohdy platit i když v místě žádný odpad neprodukujete, napřiklad stačí, když tam máte rekreační objekt a obec vám sdělí, že kontejnery jsou určeny 4 km daleko na konci vesnice, no WTF!?!Na proti tomu jsou popelnice přidělovány zdarma osobám nepřizpůsobivým, kteří hází odpadky stejně mimo, no a jako zlatý hřeb nakonec, konkurenční tržní boj, kdy popeláři kolem popelnice i zametli skončil tak, že dnes již nenaloží ani černy pytel s odpadky navíc, položený vedle popelnice.O lidech kteří platí dle občanky, ale produkují odpad do jiné (cizí) popelnice, ani nemluvit.Tak který systém myslíte byl lepší, resp. skravedlivější?

    Další informace


  • Extend system partition Win2008



    Další informace


    kdyz na pevny disk nainstaluji system a pak ten disk dam do jineho pc nez ze ktere jsem system nainstaloval,bude fungov?

    kdyz na pevny disk nainstaluji system a pak ten disk dam do jineho pc nez ze ktere jsem system nainstaloval, bude fungovat?

    Další informace


    Advanced System Care PRO v3.1.2.606



    Další informace


    Spustím MkLinux pro PPC na klasickém PC?



    Další informace


    Databáze pro PPC WM2005 (klidně i starší WM) zdarma?



    Další informace


    Asus N61jv - modrá obrazovka s výpisem paměti,po restartu se nekdy stane ze system nenabehne



    Další informace


    HDD - systém nenaběhl



    Další informace