• Nelze zapsat soubory vetsi jak 4GB - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nelze zapsat soubory vetsi jak 4GB. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Nelze zapsat soubory vetsi jak 4GB

  • Zkoušeli jste si někdy zapsat nebo nahrát na diktafon myšlenky, které se vám nahrnou do hlavy hned po probuzení?



    Další informace


    Rozměry-jak zapsat



    Další informace


    Kdyby se vám při cucání nanuku odlomil větší kus toho nanuku přímo v puse jak ten vetší kus potom zkonzumujete?



    Další informace


  • Micro SD (nelze na PC nelze ani naformátovat)



    Další informace


    Další problém: na své 4GB flešce jsem měl nahrány různé složky a v nich soubory(cca 20 složek). Teď se mi stalo, že...

    ... že všechny složky zmizeli, zůstalo jen pár souborů :-(Přičemž, když se na flešku podívám jako na vnější disk(klik pravým tlačítkem, vlastnosti) tak ty adresáře tam někde musejí skryté být, jelikož fleška je ze 3/4 zaplněná stejně, jak byla před tím. Je to pro mě záhada a nevím, jak ty adresáře obnovit. Pravda je, že jsem neprováděl na ni defragmenatci ani čištění, čili se pořád mazalo a zase nahrávalo. Je možné, že bude poškozena FAT tabulka.... Poraďte mi někdo !! :-(

    Další informace


    8gb ram vs 4gb ram



    Další informace


    Použitelná paměť - nezobrazuje 4GB



    Další informace


    Nelze zapsat cookie



    Další informace


    4GB ram, C2D 2GHz 64b T5870, ATI HD 4300 (ProBook 4510s)



    Další informace


    RAM - upgrade ze 4GB na 8GB



    Další informace