• Nemohu se na některých serverech přihlásit přes facebook - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nemohu se na některých serverech přihlásit přes facebook. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nemohu se na některých serverech přihlásit přes facebook

 • Jak asi dlouho trvá napsat takovýto eleborát - je to rozsudek ústavního soudu o některých zákonech



  Další informace


  Co znamená a odkdy tu je modré orámování některých otázek?



  Další informace


  Budou i z některých dnešních aut klasiky?



  Další informace


 • Jak fungují samozapínací bezp.pásy v některých lux.autech?



  Další informace


 • Prodej na serverech typu Aukro, Bazos - poradíte?



  Další informace


 • Je hřích, když se chci v některých oblastech vyrovnat polobohům?

  poznámka: Nechci se stát polobohem, ale jenom dosáhnout stejných kvalit v určitých oblastech jako polobohové.

  Další informace


  Co si myslíte o anonymitě na některých Českých zpravodajských serverech?

  Je správné že každý uživatel musí vystupovat pod vlastním jménem? Že Vaše registrace probíhá pomocí ověření vaší totožnosti pomocí pošty? Je to proto, aby tam anonymně nemohli psát názory ostatní?

  Další informace


 • Máte někdo zkušenosi s nakupováním přes RedBubble?

  Dobrý Den,už jste někdo nakupoval přes RedBubble?jak jste objednávali?rovnou přes tu stránku nebo přes stránku cz-ebay ?Děkuji za odpověd

  Další informace


 • nemohu se přihlásit na svoje emaily



  Další informace


  Už nějaký čas mi přes Google Chrome jde velice obtížně chodit na Facebook.Stránka je malá.Nevíte jak se dá zvětšit strán

  Předtím jsem zmáčkla asi Shift (Nebo Ctrl , ted si nejsem jistá)+__ .

  Další informace


  Nemožnost přehrání některých wmv videí na některých počítačích



  Další informace


  Nejde se přihlásit na Facebook - odblokování Javascript



  Další informace


  Jak zabránit malému dítěti v hraní některých počítačovýh her?



  Další informace


  Facebook-údajně dočasně zrušený účet.Už druhý den se nemohu dostat ke svému FB.Byla jsem přihlášena trvale.

  Bez potíží mi fungoval.Předevčírem to najednou po mně chtělo heslo,ale stejně se mi nepodařilo přihlásit.Neustále musím odpovídat na otázky-poznávat podle fotek své přátele nebo zodpovědět kontrolní otázku (jinou než jsem zadala při registraci,ale odpovídám správně)nebo musím přepsat jejich kód.Vše vyplním správně,ale někdy mi nejdou odpovědi ani odeslat.Když je odešlu,napíše mi to,že jsem neodpověděla správně nebo že jsem odpověděla pozdě a že jsem dočasně zrušená.Mám prý to zkusit později ale historie se opakuje.Byl tu můj kamarád a z mého kompu se bez problémů na svůj fb přihlásil.Co mám dělat? Restartovala jsem,odhlašovala a přihlašovbala atd.a je to stále stejné.Ostatní věci(Seznam,Odpovědi,Youtube atd.) fungují...:D

  Další informace


 • Jak se díváte na normální jednání některých lidí ve vztahu k dětem?

  Přístup dospělých do dětského myšlení je někdy fascinující. Například v Polsku byla soutěž o nejlepší jméno pro hřiště, měl to vyhrát Medvídek Pú, ale protože není dostatečně oblečený, je nahý, tak nevyhrál. Medvěd v přírodě není oblečený, dítě považuje nahotu za přirozenou věc a nepohoršuje se a nestydí. To se lidé nemohou vžít do dětského myšlení?A podobných témat je jistě více.

  Další informace


 • Ahojky připravuji se na přijímačky a mám problém s vyřešením některých příkladů. Prosím o radu a postup výpočtu. Moc dík

  Jestliže součet pěti po sobě následujících sudých čísle je 150, kterému číslu je roven nejmenší z těchto sčítanců?PS: jak by se počítalo kdyby jsme chtěli číslo které je rovno největšímu z těchto sčítanců?

  Další informace


 • Nevíte o nějakých serverech na minecraftu??

  ve verzi 1.5.2

  Další informace


  Mam problém. Na některých stránkách je napsané že zpěvák Akon se narodil 16 a někde 30 dubna. Jak to tedy je?

  Nejlépe by bylo, pokud by jste to měly z nějakého tisku. Tisk je přeci kontrolován, ne? :o

  Další informace


 • Co si myslíte o náročnosti u následujících a v některých případech již neexistujících povolání?

  Stačí klidně váš krátký pohled na věc z hlediska náročnosti na fyzickou a psychickou stránku. Pokud některé povolání existovalo v jiné formě tak se nebojte mě opravit a doplnit. Kdo chce, tak se může rozepsat o profesi podle svých pocitů a budu za to jen rád a myslím, že i ostatní! :)Takže, jak vidíte fyzickou a psychickou náročnost u následujících- Krysař (co má hodně práce s přemnožením krys a kolem zabíjejí nemoci z nich)- Kotelník (pár sklepení, ve kterých musí střídavě ručně házet uhlí do kotle)- Spalovač mrtvol/hrobník (nejen spalovač, ale asi i takový hrobař obecně a starat se o pohřby)- Chirurg na sále, když ještě nebylo špičkové vybavení (operuje srdce a další orgány a je pod tlakem času)- Rybář v severským zemích za dávných dob (často na moři, kruté počasí, zima, sklon k alkoholismu)Napadá vás nějaké další? Jistě toho bude spousta.***********************Doplňuji:Zapomněl jsem uvést, že mi de o pohled do dob dávno minulých kdy neměli vymoženosti a praktiky z dnešní doby, takže Kelt zkus to prosím kdyžtak taky doplnit pokud ti to nevadí. Z dnešního pohledu jsou ty profese už úplně jinde a tak no. Jinak díky za odpověď i pokud jí už nedoplníš a jsem zvědav i na případné další.

  Další informace


 • Dochází v některých nemocnicích k vydírání pacientů a jejich příbuzných ?

  a href"http://www.blisty.cz/art/71996.html" rel"nofollow" http://www.blisty.cz/ hellip /a Doplňuji:Od počátku letošního roku pacienti nehradí poplatky ( 100,- Kč )za pobyt ve zdravotnických zařízeních.

  Další informace