• Není slovo kapitalismus už poněkud archaické? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Není slovo kapitalismus už poněkud archaické?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Není slovo kapitalismus už poněkud archaické?

 • Zajímá mě, jaké (které) slovo slovo může viset jen tak na rameni, jaké (které) slovo je dobré mít v autě atd.?  Další informace


  Co přesně definuje slovo dilema?  Další informace


 • globální kapitalismus

  Potřebovala bych slovní spojení popsat jako pojem.

  Další informace


 • Existuje nějaké rádio, i netové, kde není mluvené slovo a reklama?

  nternetové rádio Music Dreamer , které můžete „naladit“ na stránkách a href"http://www.radiomusicdreamer.cz" rel"nofollow" www.radiomusicdreamer.cz /a a a href"http://www.play.cz." rel"nofollow" www.play.cz. /a Uslyšíte 24 hodin rocku, popu, novinek i nestárnoucích evergreenů.Ale nejsem si úplně jist.

  Další informace


  Chci stáhnout z pc Z. Trošku A máme po ptákách velebnosti do mp3 ale nemůžu to najít, ví nekdo kde ? Mluvené slovo

  Troškamp3najít

  Další informace


 • Není slovo kapitalismus už poněkud archaické?

  V době Marxe a Engelse a za první republiky bylo jistě aktuální a výstižné. Není dnes aktuálnější mluvit o tržním hospodářství? Vždyť každá druhdy socialistická země mohla o sociální politice a výdobytcích těch kapitalistů jen snít. Např. ještě dnes jsou důchody v Německu 3x vyšší než u nás. Nejraděli to slovo tady používají mladší ročníky, kteří o poměrech za socialismu nemají ani ponětí, ale prskají zásadně na všechno.

  Další informace


  Co přesně znamená slovo lofas?

  Penis.Doplňuji: a href"http://cestina20.cz/slovnik/lofas" rel"nofollow" http://cestina20.cz/ hellip /a

  Další informace


  Co může znamenat slovo begánky?

  vypadá to na poněkud neobvyklou zdrobnělinu beganů chladnokrevných koní a href"http://ranculesa.com/index.php?optioncom_content taskview id94 Itemid2" rel"nofollow" http://ranculesa.com/ hellip /a

  Další informace


  Co je podle vás lepší kapitalismus nebo komunismus?

  Tedy ne ten komunismus v začátku, byl jen hnus. Ten, co před rokem 89, asi nejlepší bylo. No, on tu ještě nebyl komunismus, ten se teprve budoval, byl tu socializmus. Pro obyčejné lidi jistota, zázemí vlastní země. Nárok žít rozumně a důstojně.Kapitalismus. To stojí za H… jen utlačovat lidi, vyžírat, okrádat. Tak ten tu asi bude vládnout dlouho.Jsem spíš pro slušné lidi, a ne vykořisťovatelé.Nesnáším smyšlené lži, novodobě převlečených lidí, kteří mění skutečné dějiny, které se událi.Cením si těch, kteří v té době žili a nenechají si svůj život hanit. Někým kdo toho v té době profitoval zase profituje nyní dál, protože ten svůj postoj změnil jinou stranou. A myslí si, že když je nyní proti tomu a nehlásí se k tomu, čím byl. Je jen člověkem, který si nezaslouží mít úctu. Právě není umění jít a být člověkem, který má moc a otáčet kabát, kam vane, ale být stále stejný i tak, že nebude ve stádě s většinou těch, kteří tu jsou ve větším počtu.Není důležité, jaký kabát kdo má, ale je důležité jaký člověk je uvnitř.

  Další informace


 • CO TO ZNAMENÁ PŘI REGISTRACI SLOVO LOGIN A IKONKA?

  DOBRÝ DEN, PROSÍM CO TO ZNAMENÁ PŘI REGISTRACI SLOVO LOGIN A IKONKA. DĚKUJI

  Další informace


 • Nezdá se vám tato sobota poněkud ospalá?

  Dnes 13.3. opět všude napadl sníh, počasí k prdu (alespoň podle mě). A nezdá se vám, že je tento den nějaký ospalý?Co podniknout, aby tomu tak nebylo?

  Další informace


 • Proč se nazývá v Řecku archaické období právě období archaické?

  Nejenom v Řecku. Když je něco archaické, znamená to, že je to starobylé nebo zastaralé.

  Další informace


  Proč je zlato drahé, přestože není tak náročné na těžbu a není z něj skoro žádný užitek?

  Není náročné na těžbu, nemá moc využití, kromě estetického vzhledu vlastně žádné, v průmyslu se používá jen jako ozdoba a dá se snadno nahradit?Vážení klid, omlouvám se že jsem lenoch a místo abych si informace ověřil jsem jim tupě věřil a udělalt u ze sebe tupce :-) Děkuju všem za odpovědi, už jsem si nafackoval -)

  Další informace


  Co to znamená slovo papaláž?

  Nic. Ale papaláš znamená vysokého funkcionáře .

  Další informace


  Co si anglán či američan představí doslova pod slovem HANDICAP, kdyby měl to slovo rozložit na prvočinitele?

  Například u nás když se řekne třeba KOLOTOČ, tak víme že je to kolo které se točí, což dává smyl když si představíme jak kolotoč vypadí, ale anglicky hand je ruka a cap je čepice, tak jak se to stalo že je z toho výraz pro chybějící končetinu nebo znevýhodnění v sázkové kanceláři? Co s tím má společnýho ruka a čepice?

  Další informace


  Co jsou máry, kde se to slovo vzalo?

  Máry - pohřební nosidla. Staročesky nejdříve páry .Přejato z německého Bahre. Záměna retnic - b za m nejdříve v češtině, pak pronikla i k ostatním Slvoanům.. Množné číslo - ty máry podle mn. č. ta nosidla. V. Machek tuto variantu vylučuje, Rejzek připouští. Druhá verze se uvádí od mar - mor - mer - mreti - mříti. - takže nosítka pro mrtvé . V. Machek a J. Rejzek Etymologický slovník.Doplňuji:Zapomněla jsem doplnit ještě další význam slova máry z Kottova slovníku: Máry . obecné n. tovaryšské středověké mučidlo, nástroj mučení, řebřík,, skřipec, die Folterbank. Na tovaryšské máry dáti (mučiti) - ze 16. st.

  Další informace


  Anglické slovo

  Co znamená anglicky KIK

  Další informace


 • Co to znamená slovo prezence u soutěže?

  Doplňuji:Přišla mi přihláška a je tam napsáno prezence od 7:55 do 8:35 co to znamena?

  Další informace


 • Jak byste jednou větou charakterizovali kapitalismus?

  Hromadění majetku na úkor pracujících.

  Další informace


 • Biseptol je nebo není antibiotikum? Lékař mi říkal, že není, na netu se píše, že ano.

  Užívám ho ode dneška a ráda bych věděla, co to vlastě jím. Díky za info.

  Další informace