• Není to nějaká diskriminace spotřebitele, když Česká pošta a doma dá balík i manželce a na poště jen manželovi? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Není to nějaká diskriminace spotřebitele, když Česká pošta a doma dá balík i manželce a na poště jen manželovi?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Není to nějaká diskriminace spotřebitele, když Česká pošta a doma dá balík i manželce a na poště jen manželovi?

 • Česká pošta - Elektronický podaci arch na USB  Další informace


  Ochrana spotřebitele u pojišťovny  Další informace


  Není to diskriminace ?  Další informace


  Ceska posta je draha - postovni alternativa?  Další informace


 • Doručuje Česká pošta dopisy i v sobotu a neděli?  Další informace


 • jak sestra daruje pozemek bratrovi a jeho manželce  Další informace


 • Poznáte stránku dTest - komplexní servis pro spotřebitele? hlavne jej časť nebezpečné výrobky

  nezvyknem dávať ankety, ale myslím si že táto stránka si zaslúži aspoň takouto formou vašu pozornosť.testy výrobkov a href"http://www.dtest.cz/?page1" rel"nofollow" http://www.dtest.cz/ hellip /a databáza nebezpečných výrobkov: a href"http://www.dtest.cz/nebezpecne-vyrobky?dopage" rel"nofollow" http://www.dtest.cz/ hellip /a

  Další informace


  Když mi příjde balík ze zahraničí, tak na poště mohu zaplatit eurem nebo musím peníze vyměnit a platit českými korunami?

  Eura berou vsechny vetsi supermarkety , ale jestli na poste ? To si myslim , ze ne. Vymnente v nejake dobre smenarne . A nebo si pred tim , nez pujdete pro balik na postu zavolejte. -iv-

  Další informace


  Je česká pošta povinna vydat cenný balík?

  Je česká pošta povinna vydat cenný balík osobě mladší 15ti let,jestliže předloží výzvu k vyzvednutí zásilky? Nebo balík musí převzít zákonný zástupce?

  Další informace


  Funguje česká pošta nebo PPL i přes vánoční svátky?

  Chci se objednat balík a poslat na dobírku přes českou poštu nebo přes PPLku. Přijde mi balík do konce roku?

  Další informace


 • Vyživovací povinnost vůči manželce

  Má můj manžel vůči mě vyživovací povinnost, když už téměř čtyři roky nežijeme ve společné domácnosti? Nyní jsem půl roky nezaměstnaná. K dozchodu došlo po 34 letém manželství z důvodu nové partnerky manžela a musela jsem se odstěhovat /šikana/.

  Další informace


  Prosím Vás, nevíte někdo jaký je paragraf na ochranu spotřebitele při reklamaci PC? Děkuji :)))))))

  zamotaný-§

  Další informace


  Pod jaké ministerstvo patří Česká pošta?

  Ministerstvo vnitra ? a href"https://www.ceskaposta.cz/o-ceske-posterofil/zakladni-informace" rel"nofollow" https://www.ceskaposta.cz/ hellip /a

  Další informace


  Muzu si vyzvednout na poste balik s pasem misto OP?

  Vetsinou misto obcanky pas staci, ale nevim jak na te poste. Jde totiz o to, ze jsem obcanku ztratila a nestihnu si zazadat o novou, nez ten balik poslou zpet.

  Další informace


  Jak se může na České poště ztratit poštovní zásilka, ať je to balík nebo psaní - dopis , když se nepošle doporučeně ?

  Ztratit se může i doporučená zásilka, akorát na tu si dávavají větší pozor.Zásilka může někam zapadnout, někam se založit a zapomenout na ni, někdo ji může ze zlomyslnosti ukrást doručovateli...

  Další informace


  Jak lze získat kvalifikovaný certifikát u certifikační agentury Česká pošta (http://www.cpost.cz)?

  K elektronickému podávání přihlášek a žádostí u ÚPV je třeba vlastnit elektronický podpis, resp. kvalifikovaný certifikát.

  Další informace


  Chatařům byl zvýšen popl. za svoz odpadu, místním zůstal stejný. Chataři platí i v místě bydliště, není to diskriminace?

  Ahoj, nemáte někdo zkušenost? Na chatě nám zvýšili poplatek za odvoz odpadků, místním zůstal popl. stejný jako dřív. My chataři platíme za svoz pochopitelně v místě bydliště a platili jsme i na chatě za přistavený kontejner. Ten si obec odvezla do vesnice. Nejde o diskriminaci a musím platit, když se rozhodnu, že nebudu jejich kontejner používat? díky Jana

  Další informace


 • Pánové, co raději manželce neříkáte?

  Kdo vyjedl ledničku.

  Další informace


 • Jak často vyzvedává česká pošta z poštovní schránky dopisy?

  Na každé schránce jsou uvedeny intervaly včetně víkendů. Takže různě, od několikrát denně na frekventovaných místech až po 1x/den na periferiích a vesničkách.Kromě toho podobné otázky už tu byly, zase je asi někdo línej anebo neumí číst - ať už na schránkách nebo zdejší pravidla.

  Další informace


 • V čem jsou celkově pošty v západních státech jiné než naše Česká pošta?

  Zajímalo by mě,jak a včem jsou poštovní služby v západních zemích jiné než oproti co nabízí Česká pošta ?

  Další informace