• Nevíte náhodou,co se nemá dávat sýkorám k jídlu??? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nevíte náhodou,co se nemá dávat sýkorám k jídlu???. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nevíte náhodou,co se nemá dávat sýkorám k jídlu???

 • Nevíte náhodou s kým budem hrát v neděli o bronz ?  Další informace


  Nevíte náhodou někdo ? Zač je v Pardubicích perník ?  Další informace


  Jak k jídlu, tak k dílu, je to pravda?  Další informace


  Co je vůbec k jídlu  Další informace


 • Nevíte, jestli skladba Boulevard Willibalda Winklera neexistuje ještě v cover verzi?  Další informace


  Nevíte náhodou jaká píseň hrála ve Vyvolených 1?

  Hráli ji při finálním vyřazování a je trochu podobná téhle,tedy jen do 0.23 a je rychlejší.Taky je dojemná,díky a href"http://www.youtube.com/watch?vFbsjYlaVdk0 featurefvst" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a Doplňuji:Pro Jami155-bohužel to není ona, ale díky.Možná jsem to blbě popsala, ale jediné, kde si tuto píseň vybavuji,jsou vyvolení 1.Zkuste prosím ještě zapátrat v paměti..

  Další informace


  Dobrý večer. Nevíte, někdo, náhodou, jak se jmenovala scénka Josefa Dvořáka, kde hrál opilého, myslím, že muzikanta?

  Byl oblečen v černém fraku a reagoval i na publikum. Chtěla bych si to pustit a odreagovat se od problémů.Díky moc. Eva

  Další informace


  Dobry den, nevite nahodou nekdo seznam nazvu vsech PISNI z operety Mamzelle Nitouche?

  Moc prosim, nemohu nikde na internetu sehnat. Prosim jen nazvy PISNI.

  Další informace


 • Je velký apetit k jídlu nepřítel dlouhověkosti?

  Nemusí být, nepřítelem dlouhověkosti je obezita. Lidé, kteří těžce fyzicky pracují nebo sportovci, mohou mít i několikanásobně vyšší kalorický výdej, než kancelářský mol, takže k ukládání tuku nedochází.

  Další informace


 • Nevíte náhodou, kde se dnes pohybuje cena za litr kvalitní slivovice od pěstitele a z palírny?

  Včera jsem mluvila s jedním známým, v palírně zaplatil Kč 130 za litr slivovice 53%.Když k tomu připočítal další náklady, tak 1 l slivovice ho stojí asi 200 Kč.Prodejní cena se pohybuje od Kč 250 a výš. Záleží také na síle. Dívala jsem se na nabídku v inzerátech.

  Další informace


 • Malému je rok a čtvrt a ještě nedávno usínal sám kolem desáté a spal do rána. Teď má se spaním problém, co s tím?

  Malému je rok a čtvrt a ještě nedávno usínal sám kolem desáté a spal do rána celou noc. Když se náhodou v noci vzbudil, stačilo dát lahvičku s čajem nebo mlékem a spal dál. Posledních čtrnáct dní se ale v noci vzbudil a nechtěl být v postýlce. Zkoušeli jsme ho nechat křičet, ale on by se snad uřval. Tak jsme ho dali na velkou postel, ale žádná změna. Myslela jsem, že chce k nám do postele, jako to často děti v tomhle věku dělají, ale i když spal s náma, tak žádný rozdíl. V noci se vzbudí s křikem a letí do obýváku. Tam si lehne na sedačku a leží s otevřenýma očima a po chvíli usne. Někdy hned vytuhne, tak ho přenesu do postele, někdy se ale vždy cestou vzbudí a přenáším ho třeba třikrát, než se povede. Jenže jakmile v posteli trochu procitne, zase letí do toho obýváku. Co to může znamenat? Proč nechce být ani s námi v posteli? Když se v noci vzbudí, dám mu lahvičku, povídám si s ním, ale stejně hrozně brečí utíká do obýváku na sedačku. Do postele zpátky nechce, to se vzpíná, křičí a není možné ho tam udržet. Přitom přes den po obědě si sám vezme lahvičku a jde si tam sám lehnout a usne normálně v posteli, ale v noci ne. Bydlíme v bytě a sousedi si už stěžovali, že v noci malý lítá. On tedy jen přeběhne, ale i ten brek je musí budit. Vůbec nevím, co s tím. Trvá to asi čtrnáct dní, snad je to jen takové období. Máte s tím některá zkušennost?

  Další informace


 • Nevíte náhodou, kde se dá naučit znakovou řeč?

  1) Jestli by to nešlo přes internet?2) Jestli neprobíhá nějaký kurz v okolí Benešova?3) Máte nějaké zkušenosti, je to těžké se to naučit?

  Další informace


  Je správně Dát si něco na jídlo nebo Dát si něco k jídlu?

  Dát si něco na jídlo je spojení,, které patří do obecné češtiny, tedy nespisovné..Vazba slovesa dát (si) na význam: umístit, položit,, postavit,, atd. - např. na stůl, na hlavu, na podlahu atd.Takže jedině správné je dát si něco k jídlu nebo dát si jídlo.Doplňuji:Jak se obvykle stává,, otázka je nepřesně formulovaná.I když se dá předpokládat, že vám jde o to, na čem si chcete pochutnat, co chcete sníst.Samozřejmě si můžete dát, nalít na jídlo, na pokrm třeba tatarku nebo koření zamíchat do jídla, ale to už je něco jiného.Nejde o vztah dát si něco k jídlu (nespisovně na jídlo) sníst.více diskuse

  Další informace


 • ahoj sháním někde dřevěné korálky s písmenkama nevíte náhodou o něčem či někom

  sháním dřevěné korálky s písmenkama nejlépe Z U Z K A poraďte prosím dík

  Další informace


  Nevíte,náhodou stránky,kde můžu vložit fotografie do soutěže?

  Mám několik unikátů ! :-D

  Další informace


  Ahoj neví náhodou někdo jak jdou za sebou knihy od Cecily Von Ziegesarová s názvem Gossip Girl Díkes za odpověd

  No ja osobne nee ...ale teticka wiki ano..2.1 Gossip Girl2.2 Je Girl2.3 Gossip Girl: The Carlyles2.4 Cum Laudevice ve zdroji ... a href"http://en.wikipedia.org/wiki/Cecily_von_Ziegesar" rel"nofollow" http://en.wikipedia.org/ hellip /a Mozna budes potrebovat Prekladac pokud neumis anglicky ...ale to podstatne jsem ti skopiroval ....

  Další informace


 • Nevite nekdo nahodou co je to charakteristika s prvky uvahy? Potrebuji presne vedet co to je a nikde to nemuzu najit.

  Charakteristika se týká hlavně charakteristiky osoby – popisuješ vnitřní vlastnosti (povaha, jednání) temperament..), vnější vlastnosti (vzhled..), zaměstnání, nadání, schopnosti, vztah a jednání s lidmi, vztah k sobě.Vlastnosti můžeš vyjádřit přímo nebo nepřímo (konkrétní příklady jednání).Hodně se používají přídavná jména, častá jsou přirovnání (bílý jako křída aj.), rčení (jedl vtipnou kaši).Úvaha – v ní se autor (na základě svých zkušeností, poznatků, prožitků) zamýšlí nad nějakým problémem/otázkou, aby dospěl k obecnějšímu závěru. Přemýšlíš nad fakty a hodnotíš je. Vyvozuješ obecné závěry, ale nepoučuješ, spíš bys měl čtenáře přivést k zamyšlení.Charakteristika s prvky úvahy - zkombinuješ tyto dva útvary

  Další informace


  Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli náhodou tady někdo neví o studiu anglického jazyka na vysoké škole nebo na vyšš

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli náhodou tady někdo neví o studiu anglického jazyka na vysoké škole nebo na vyšší odborné škole v ČR? Mám vystudované pomaturitní studium angličtiny a ráda bych se tomu věnovala nadále , potřebovala bych raději nějakou jednoduší formu , filologie se mi zdá poměrně těžká. Tak kdo by náhodou věděl tak napište. Předem děkuji za odpovědi.

  Další informace


 • Jak zvýšit chuť k jídlu?

  Dobrý den, je mi 22, nedávno se u mě objevily psychické problémy a nejspíš v souvislosti s tím jsem ztratila úplně chuť k jídlu. Musím se do něj nutit, sním toho hrozně málo a to co mi dřív chutnalo se mi protiví. Můžete mi poradit nějaké vitaminy nebo tak něco? Díky

  Další informace


 • Jaká potravina se nesmí psu nabídnout k jídlu ?

  Četla jsem, že pes v žádném případě nemá jíst čokoládu, že je to pro něj přímo jed. Jsou ještě jiné druhy potravin, které jsou pro krmení psa nevhodné ?

  Další informace