• Nevíte náhodou, jak se jmenuje? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nevíte náhodou, jak se jmenuje?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nevíte náhodou, jak se jmenuje?

 • Náhodou jsem narazil na zajímavou studii Kapitalismus versus socialismus. Máte zájem si to přečíst a obhájit své názory?  Další informace


  Nevíte náhodou s kým budem hrát v neděli o bronz ?  Další informace


 • Neznáte někdo, čirou náhodou, interval výměny oleje u AT převodovky ve voze Mazda 6 (motor 2,2 175)?  Další informace


 • Pro instalaci závěsné tyče MONTI od Tescomy bych potřeboval ještě jeden držák. Nemáte jej někdo náhodou navíc?  Další informace


  Nevíte někdo náhodou radu ohledně „INTELIGENTNÍHO“ způsobu řezání polystyrenu???  Další informace


 • Sháním podrobný návod na Mio Spirit 687, jak zadat hodiny a podobně. Nemáte náhodou někdo?  Další informace


  Neviete nahodou niekto, ako to je s tym programom na PS4, vdaka ktoremu vam budu fungovat hry z PS3?  Další informace


 • Včera jsem čučel na seriál ulice-není náhodou ten franta moc drzé? A jak byste reagovali vy?

  moc na to nečučím bo není čas tak nevím co a jak pokud ale nato hledí děti nezdá se mito jako dobré ukazovat jak se mají chovat a vůbec ne jak mají děti rodiče na háku-mýlím se? ano je jiná doba ale taková?

  Další informace


  Neznáte náhodou někdo tuhle písničku?

  V polovině minulého roku jsem ji slyšel v rádiu a od té doby už ne. Bohužel nevím jak se jmenuje ani kdo ji zpívá. Jediné co si patmatuji je, že byla středně rychlá ve stylu pop(rock) a zpívala ji anglicky nějaká zpěvačka. Ke stažení přikládám krátký motiv z refrénu: a href"http://uloz.to/xz2rX7zx/mzap-mp3" rel"nofollow" http://uloz.to/ hellip /a

  Další informace


  Nevíte náhodou někdo kde se dá stáhnout říkej mi táto bez textu a bez zpěvu? Díky

  Jeto hudba

  Další informace


  Nevíte náhodou někdo jak se jmenuje píseň od J.Laufera?

  Zpívá se tam o ztracených a milovaných penízcích. Je to jako Harpagon, Lakomec nebo možná i Premiéra, ale hledala jsem to snad všude a nemůžu to nikde najít. Kdysi jsem tuto píseň měla na gramofonové desce, ale všechny desky jsem vyházela, ale tato píseň mi utkvěla v hlavě. Byla krásná.Doplňuji:Nedalo mi to a hledala jsem znovu a našla jsem !! Toto je ona : a href"http://www.youtube.com/watch?vFEj5dz8q7ro" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace


  Není náhodou film Kruh natočen podle skutečné události?

  To sotva :-)

  Další informace


 • Dobrý večer, nemáte náhodou typ, co dát pod stromeček ročnímu dítěti? Děkuju za odpovědi

  Tomu šprčkovi jsou Vánoce zatím šumafuk - takže se domluv s rodiči, co by si pro ně přáli.A pokud jsi rodič - klidně se vykašli na dárky a cukroví - a ´dej´ malé/mu klidné a hravé svátky - to ocení nejvíc.

  Další informace


 • nevíte někdo náhodou o nějaké stránce na programovací jazyk petr,pascal nebo baltík?

  stáhl jsem si nedávno programovací jazyk petr a baltík a chci si pořídit i pascal nevíte o nějaké stránce kde se můžu naučit příkazy atd.???- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -anketa: který programovací jazyk se vám líbí nejvíc???

  Další informace


  nevíte náhodou,kde se dá na nějaké stránce stáhnout word 2003 v českým jazyce?

  legálně pouze něco velmi podobného(OpenOffice Writer, ale vypadá a funguje uplně stejně jako ten Word 2003)zde a href"http://www.slunecnice.cz/sw/openoffice/" rel"nofollow" http://www.slunecnice.cz/ hellip /a za zkoušku nic nedáte, ale myslím že to bude bohatě stačit. Spousta domácností používá openoffice jako obdobu ms office, ty balíky jsou velmi podobné a odlišuje je pouze cena.

  Další informace


  Neví tady čirou náhodou někdo, kdo byl připojený k mýmu počítači?

  Při vypínání pc mně systém hlásil dalšího připojeného uživatele s tím, že vypnutím systému přijde i on o svou rozdělanou práci . Vtip je v tom, že žádný další uživatel nemá v mém pc co pohledávat, o legálním přístupu do něj rozhoduji pouze já sám.Kdo byl tedy připojený k mýmu počítači?Třeba se někdo zamyslí a přijde na to ..bůh ví, že ano.- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -Jááro, sedmičku mám jenom v notesu a někdy tak maximálně ještě v krvi, ale tohle se stalo na pc a tam jsou desítky.Na dalších zřízených účtech se ten den nikdo nepřihlašoval!

  Další informace


  Neví někdo náhodou, čím to může být, že se nemohu připojit k jedné konkrétní internetové stránce?

  Internetové připojení mi normálně funguje, ale já se nemohu připojit k Rozšířenému portálu ministerstva práce a sociálních věcí ( a href"http:/ortal.mpsv.cz/sz/obcane/vmjedno/vmrozsir)" rel"nofollow" http:/ortal.mpsv.cz/ hellip /a . Mám zjištěno, že uvedené stránky normálně fungují. Hlásí mi to, že Server nenalezen , když spustím funkci diagnostika sítě, tak mi to napíše, že Server DNS není pravděpodobně přístupný . Jak jsem již psal, tak mám ověřeno, že uvedené stránky normálně fungují. Zkoušel jsem to třemi různými prohlížeči a pořad nic. Int. připojení mám od UPC a OS Windows 10.

  Další informace


 • Neví náhodou prosím někdo kolem jaké hodnoty se mohou pohybovat platy bachařů?

  Ptám se jen tak ze zajímavosti, slyšela jsem mnoho verzí, ale nejsem si jistá ani jednou. Vím, že je mi tato informace vcelku k ničemu, ale zvědavost je zvědavost ) Děkuji předem.Doplňuji:Aha..tak děkuju, ale přitom jsem dost zaražená protože jsem nejednou slyšela, že mají i kolem 30 tis. Ale asi tyto informace byly mylné )

  Další informace


 • jak odehnat divoké prase,když ho náhodou potkám v lese??

  Obvykle uteče samo.

  Další informace


  Nevíte náhodou,co se nemá dávat sýkorám k jídlu???

  Dobré ráno. Nejlepší je,koupit hotové směsi a lojové koule. V odkazu je slušný návod,nejen o vhodném a nevhodném krmení. a href"http://casopis.planetazvirat.cz/031214-zimni-prikrmovani-ptactva-1.html" rel"nofollow" http://casopis.planetazvirat.c z/ hellip /a

  Další informace