• Obnovit ikonu na plochu. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Obnovit ikonu na plochu.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Obnovit ikonu na plochu.

 • Galaxy Note - jak odstranit ikonu  Další informace


  Excel soubor na plochu telefonu  Další informace


 • kde najít ikonu nabíjení baterie ?  Další informace


  Smazala jsem si omylem z PC ikonu ,,zobrazit plochu. Dá se někde najít?

  Hrozně mi ta ikona chybí.Doplňuji:Ale to už je delší doba, v koši neni, já jsem právě takový tele, že se mi podařilo jí i vysypat.

  Další informace


  Program se spustí až po 20-ti minutách od poklepání na ikonu  Další informace


  Nejde vlozit nic na plochu  Další informace


  Kde můžu stáhnout další miniaplikace na plochu na Windows 7...

  Chci si stáhnou nějaké miniaplikace na plochu. Ze základu u W7 mám jen ty základy asi 8 jich tam je. Dají se ještě někde stáhnout další?? a když né, tak třeba nějaké skiny na hodiny apod. Děkuji :)

  Další informace


  Jméno programu, který dokáže nahrát Plochu  Další informace


  Jaký připomínač svátků a narozenin na plochu ?

  Co jsem přešel na W 7 nepodařilo se mně vybrat fungující připomínač svátků, narozenin a všeho co jsem si tam napsal.Dříve se mně na ploše při startu vždy zobrazoval malý týdenní kalendář kde byly vidět moje poznámky. Ve W 7 ale neběhá !Doplňuji:Ideálně pro mnne, by to bylo pomocí miniaplikace.

  Další informace


  Jak zálohovat ve Win 7 professional veškeré nastavení (e- mail, ikony, plochu, spořič, prohlížeč, připojení. . )najednou?

  Wiv 7 mají svůj systém zálohy, který musím uznat funguje perfektně.Ovládací panely gt Systém a zabezpečení gt Zálohovat počítačPo přeinstalování Win se načte záloha a máš nastavený PC stejně jako před reinstalaci včetně všech programů.

  Další informace


  Jak změnit ikonu u VBS skriptu ?

  1. Chceš měnit ikonu jednoho skriptu?2. Chceš globálně nastavit ikony pro jednotlivý typ (tj. vbs)3. Pro jaký systém řešíš tuto úlohu?Zkusím nastřelit pár možností:Pokud řešíš tento prolbém pro jeden konkrétní skript tak řešení neznám a myslím si že neexistuje, u jiných jazyků - zde je např. zkušenost z Lazarusu se ikona přidává při kompilování. Wscript tuto volbu nemá a myslím si že je to i blbost aby ji měl, Tvůj dotaz totiž smrdí tím že děláš nějakou nepravost a MS si to jako výrobce překladače uvědomuje - proto nechce aby potenciálně nebezpečná věc vypadala potenciálně bezpečně - viz dále.Pokud řešíš tento problém v rámci celého systému tak ikonku lze vyklikat ve vlastnostech souboru, popř. můžeš upravit pomocí svého kódu ve scriptu upravit delaraci v HKEY_CLASESS_ROOT, popř. někde jinde, nejsem si jistý kde se řeší ikony - viz jiné weby. V tomto případě by se ikona změnila např. při prvním spuštění skriptu apod. to už je věc technického řešení.U starších verzí Windows se ikona řešila pomocí přípony souboru. Tj. bylo možné vytvořit soubor txt, dát mu příponu bmp a vypadal jako obrázek. Z důvodu výše tato možnost tuším od platformy 98SE není k dispozici.Další možnost je, když máš script např. na flashce. Můžeš nastavit ini soubor pro autorun a zapsat si ho do nabídky rychlého spuštění (nebo jak se to jmenuje - to co se ti zobrazí při připojení flashky), pak deklaruješ zvlášť akci (tj. cestu na soubor) a ikonu, která může být nikde zašitá (na flashce samozřejmě). No a v nab

  Další informace


  Jak vytvořit na ploše ikonu tak, aby se po kliknutí na ni otevřela rovnou určitá stránka /např. Odpovědi.cz/ ?

  Vím určitě, že to nějak jednoduše jde, protože jsem to dřív vytvořit uměla. Ale pak jsem to přestala používat, zrušila to a teď si nemůžu vůbec vzpomenout, jak jsem to vytvářela a nemůžu o tom nic najít na netu.

  Další informace


  Jak v grafickém 3D editoru Blender posadit objekt zvolenou plochu do základní roviny scény?

  Potřebuji otočit objekt v 3D editoru Blender tak, aby si s absolutní přesností sedl zvolenou plochou (FACE) na základní rovinu XY scény.Nemusím kvůli tomu dělat něco tak absurdního, jako spouštět fyzikální simulaci, nechat objekt padat a čekat na vypočítaný klidový stav, že ne ? určitě to jde mnohem jednodušeji v editačním režimu :-) Děkuji za radu zkušených 3D grafiků.Doplňuji:Děkuji za odkaz, tam jsou uvedeny všechny možné metody zarovnávání, avšak ten můj problém nejlépe řeší až plugin který jsem právě našel a href"http://www.youtube.com/watch?vMib9itAlBjw" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a a funguje bezvadně a href"http://wiki.blender.org/index.php/Extensions:2.6/Py/Scripts/3D_interaction/Align_by_faces" rel"nofollow" http://wiki.blender.org/ hellip /a ... je pouze nutné vytvořit dočasnou rovinu rovnoběžnou s ze základní rovinou XY a pak plugin použít.

  Další informace


  Jak trvale odstranit tu otravnou ikonu stáhnout Win10 z Hlavního panelu W7 64bit. I když to vypnu ve správci úloh, tak

  Ta otravná ikona z hlavního panelu odstranit nelze.Jediné co lze je počkat si, až Microsoft vydělá dostatečný obnos ze své nové verze operačního systému a to ho dovede k závěru, že už o něm jeho uživatelé vědí a ikona zmizí na povel z nějaké další dostupné aktualizace.Může se také stát, že tam ta otravná ikona bude až do té doby, než povýšíš systém na novou verzi sám. Mne osobně to nechává chladným. Windows používám jen zřídka a tak mne to tolik netrápí.Ps: Víte jaký je rozdíl mezi vládou a operačním systémem Windows?Žádný. Všichni doufají, že příští verze bude lepší a stabilnější, než ta předchozí :)Doplňuji:Ááá, aktualizace! Díky za nakopnutí správným směrem :)

  Další informace


  Jak sdílet plochu počítače? Poradíte postup? Díky

  Doplňuji:Děkuji za odpovědi. NotFound - můžete to blíže vysvětlit?

  Další informace


  Jak nastavit,aby ext.monitor nezobraz.plochu  Další informace


  Jak dostat ikonu Ukaž plochu aneb ¨View desktop vedle nabídky start?  Další informace


  Anketa o nejhnusnější ikonu  Další informace


  AVG-jak dostanu zpět ikonu?  Další informace


 • Jak vypočítat plochu libovolného tvaru?

  Potřeboval bych přesný postup. Libovolným tvarem myslím třeba toto: a href"http://www.imgup.cz/image/yc7" rel"nofollow" http://www.imgup.cz/ hellip /a

  Další informace