• Obojek KILTIX - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Obojek KILTIX. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Obojek KILTIX

 • Pro psa obojek, nebo postroj?  Další informace


 • Za jaké zločiny či přestupky se soudně dává obojek na nohu a musí se dodržovat domácí vězení? Je to i v ČR?

  U nás se doposud nevyužívá. Doposud nebyly vybrána vhodná sledovací zařízení, která by republika nakoupila. Komu a za co se dá, může rozhodnout pouze souud. Většinou se ve světě používá pro drobnější delikty.

  Další informace


 • Je dovoleno aby děti nosili obojek ?

  Nemyslím Rock nebo Metal ale normální psí obojek. Viděl jsem děti, které nosí obojky - 8-12 let - je to vůbec dovoleno ? Zdá se mi to podivné ...Doplňuji:Co se Vám nelíbi ? Já tu žádný pravopisný chyby nemám !

  Další informace


 • Můžu preventivně používat psí obojek proti klíšťatům, který je údajně neškodný člověku?

  On ten obojek je údajně něškodný i psům - a někteří z něj mají problém...Já se přiznám, že raději nějakou tu blechu, než chemii...-)

  Další informace


 • Obojek pro štěně

  Odkdy je dobré dávat štěněti obojek a pak ho zvykat na škrťák řetěz?A nebo mu rovnou dávat škrťák?Bude to velký pes,belgický ovčák.Teď má 7 týdnů a už je pěknej macek.

  Další informace


  Obojek pro fenku  Další informace


  Obojek KILTIX  Další informace


  Obojek Foresto  Další informace


  Nemůže škodit obojek proti klíštatům zdraví u psa?

  Obojek je aromatizován a bojím se aby se nějaké látky nedostaly do vnitřních orgánů psa.Děkuji.

  Další informace


  Mohl by kočičce uškodit obojek proti klíšťatům a blechám?

  Bylo to tu už u psů. 》 a href"http://goo.gl/DAl1lG" rel"nofollow" http://goo.gl/ hellip /a U koček je to jinak?

  Další informace


  Lze nasadit antiparazitní obojek pod klasický obojek?

  Ahoj, poridili jsme Foresto pro velke psy a chci se zeptat, zda se tento obojek vklada pod nebo vedle klasickeho obojku. Cetl jsem, ze obojky jsou nefunkcni tehdy, nejsou-li spravne nasazene .. zarazi me kolik lidi potom najde prisate klistata primo u obojku nebo v jeho okoli. Dekuji

  Další informace


  Jaký je přibližný obvod krku u 8týdenního štěňátka belgického ovčáka?

  Nevíte náhodou, jaký je přibližný obvod krku u štěňátka belgického ovčáka (8 týdnů)? Chtěla bych pořídit obojek předem. Díky.

  Další informace


  Jak zvyknout 2měsíčního kříženečka na obojek?

  mám dotaz. Máme 2měsíčního kříženečka. Chci aby si zvkl na obojek, tak mu ho na chvíli připínám. Akle vždy strašně vyvádí. Zaleze pod stůl a otírá se o zem. Nechci aby měl s obojkem spojený něco špatnýho a měl z toho trauma

  Další informace


  Jak vyrobit obojek?  Další informace


  Jak nasadit obojek kočce, když je venkovní, čtyři roky stará a obojek nikdy neměla?

  Koukněte sem 》 a href"http://goo.gl/A1Z0SV" rel"nofollow" http://goo.gl/ hellip /a

  Další informace


  Jak na stahovací obojek

  Jak správně nasadit stahovací obojek řetízkový?Nemůžu nikde najít podrobný popis a hlavně obrázek,jakým způsobem to nasadit správně.Díky Určitě tady budou i odpovědi,že to není správné používat,ale i přesto to potřebuji vědět,Tak mně neodsuzujte za jeho používání a prosím moc o pomoc.Děkuji

  Další informace


  Jak funguje obojek pro psy proti blechám?

  Tyhle obojky proti blechám se používají jen když pejsek blechy má, nebo aby je nedostal? Je lepší jej pejskovi kupovat nebo ne? Lidé, i ti kteří mají pejska s PP tak je nepoužívají a blechy nemají. Je to tím že se o něj dobře starají a obojek nepotřebují, nebo se ten obojek prostě dává jen když už pes blechy má? Nevím jestli jsem to jasně vysvětlila a pochopili jste to, ale líp mi to nešlo.Díky

  Další informace


  Dokáže antiparazitní obojek zbavit psa blech?

  Náš pejsek někde chytnul nevítanou návštěvu (bleší vetřelce).. Koupili jsme mu antiparazitní obojek Beaphar, na který bylo mnoho kladných recenzí.. Ale už ho má více jak týden a pořád se drbe a okusuje. Nevíte někdo, za jakou dobu by ho to mělo zbavit těch blech? Má s tím někdo zkušenosti?

  Další informace


  Co udělat, aby škrtící obojek na psa nešpinil?

  Nepoužívat ho, je to týrání zvířete.

  Další informace


  Bio obojek pro psy proti parazitům

  Tento rok jsem poprvé narazila na bio nebo přírodní obojky pro psy proti blechám a klíšťatům a jelikož si to člověk může vyrobit i doma, chtěla bych se zeptat, jestli s tím máte nějaké zkušenosti a jaké máte psy (kdyby to s tím třeba nějak souviselo), jestli jsou dlouhosrstí a funguje to nebo naopak. Děkuji za jakýkoliv komentář a odpověď.

  Další informace