• Od 40 a vyse .... kdyby jste neplanovali uz deti, byli rozvedeni a nasli novy vztah .... - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Od 40 a vyse .... kdyby jste neplanovali uz deti, byli rozvedeni a nasli novy vztah ..... Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Od 40 a vyse .... kdyby jste neplanovali uz deti, byli rozvedeni a nasli novy vztah ....

 • Novy vztah  Další informace


  Myslíte si, že kdyby se Evropa rozpadla byli by jsme na tom lépe?  Další informace


  Kdyby jste našli poklad,například někde v zakopané truhle, nechali by jste si ho?  Další informace


  E-shopy - Našli jste na internetu nižší cenu?  Další informace


  Co byste dělali kdyby ste byli Bohem?  Další informace


  Byli jste už letos na houbách?A co jste našli?  Další informace


  Byli byste rádi, kdyby vám jen tak spadl do klína metrák čistého zlata?  Další informace


 • Rozvod a novy vztah - jiny uhel pohledu  Další informace


  Manzelstvi nebo novy vztah  Další informace


 • Co to je za film? Byli dva zloději v restauraci/curárně/kavárně, dále už vážně nevím, ale nejspíše byli hodní,

  ne žádní vrazi, následně je obklíčí policie a končí tušímže smrtí jednoho z nich nebo obou. Je možné, že jich bylo i trochu víc, ale princip je zhruba stejný. Byl by to být starší film, tak kolem roku 2000.

  Další informace


 • Našli jste už někdo ve víně pravdu?

  Díky za odpovědi.

  Další informace


 • Když jste byli malí, viděli jste někdy o Vánocích zlaté prasátko?

  Já má prazážitek, že nejspíš ano, ale potřeboval bych svoji teorii opřít i o další pozorování. Dále mě zajímá, jak dlouho jste před pozorováním nejedli. Já nejspíš nebyl zcela vyhladovělý, jen jsme vynechali oběd.

  Další informace


  Byli jste někdy v situaci, kdy jste si nepřáli žádné svědky?

  Občas se ocitneme v nějaké situaci, kdy si nepřejeme, aby ji viděl někdo jiný. Byli jste někdy v takové situaci a můžete ji popsat. A když ji posuzujete z dnešního pohledu, vadili by vám svědkové dnes při stejné situaci?Děkuji.A věci kolem osobní hygieny, pobyt na toaletě jsou normální záležitosti. Zdravý člověk je může vykonávat sám, jiný potřebuje pomoc. A toto jsem zrovna nemyslel, že to někdo použije. I když je to myšleno z legrace.

  Další informace


 • Rozvedení internetu  Další informace


 • Kdybyste byli pozvání na veřejnou popravu zločince, zúčastnili byste se jí, nebo ne? Proč?!

  Ne, protože nejsem barbar a navíc veřejné popravy jsou nemorální.

  Další informace


 • Mám naději najít si nový vztah?

  Už jsem tu psala dříve o tom,že jsem se zamilovala do bezdomovce.Koupila jsem víno a myslela si,že ho se mnou vypije druhý den a on ho se svým kamarádem vypil.Jenom chodí a somruje ode mně peníze na pití a neumí ani poděkovat.Nejhorší je ale že jsem mu dala z lásky něco cenného a nevím jak to od něj dostat zpátky.Už se s ním nechci setkat nikdy,protože mě využíval.Myslíte,že mám hledat novou lásku?Bojím se.

  Další informace


  Mám 15letého syna,který by chtěl být v péči otce,rozvedení jsme 10let,syn byl po rozvodu svěřen do mé péče. Poradíte?

  Domluvte se (je to problém) s otcem na režimu. Ač 15 let, tak by měl mít někde trvalé zázemí. Jestli je otec rozumný nevím, ale byl bych pro dohodu týden u mámy, víkendy s otcem. Alespoň budete mít víkendy pro sebe. Ale některý si víkend s ním taky nechte. Péče bych se ale moc nevzdával, ale jestli synáček má sklony k negativnímu chování, tak předat otci se vším všudy. Vychova dítě je velké úsilí a vzít si ho na starost když už je prakticky dospělý je taky trochu od otce egoistické.Se synem nic nenaděláte, čím větší zákazy tím horší. Otázka je jaký je otec, zda pobyt s ním bude pro syna prospěšný a nebo naopak ho povede ne trovna tím lepším směrem.

  Další informace


 • Už se vám někdy stalo že jste se někde ocitli a podvědomě jste cítili že jste tam byli ale vědomě ne?

  Příčina Deja vu je v časovém sladění mezi levou a pravou hemisférou našeho mozku. Každá vnímá a zaznamenává informace a události nezávisle na té druhé. Neustálá komunikace mezi oběma stranami pak vyvolává iluzi jejich jednoty. Pokud však dojde ke krátkému zpoždění přenosu z „nedominantní“ (obvykle pravé) do „dominantní“ (obvykle levé) hemisféry, obdrží dominantní strana mozku stejnou informaci dvakrát – jednou přímo a jednou s určitým zpožděním. Mozek pak v momentě, kdy „dorazí“ druhý obraz, zjistí, že „tam už byl“. Nedokáže totiž rozlišit, jestli ta „první“ informace přišla před půl sekundou nebo před rokem a tím vyvolá dojem, že danou scénu jsme již jednou prožili.

  Další informace


 • Kdyby jste byli,hypoteticky,majitelé firmy a ....

  .... vaši zaměstnanci v pracovní době brouzdali po internetu,obzvlášť tady,jak byste s nimi naložili ?!Já osobně bych jim přidal práci,proto že jsou nevytížení a pokud by se to nezlepšilo,dal bych jim doporučení na ÚP v místě bydliště!!!

  Další informace


  Byli by lidi chytřejší, kdyby měli dva mozky?

  Kdyby měli lidé křídla, byli by motýly? Kdyby jsou chyby ... hypotetický dotaz ... .Kdyby měl člověk dva mozky třeba ve dvou hlavách, , tak by si mohl jeden jeho mozek s druhým vyměńovat názory, takže by na tom jedinec vydělal, měl by názory dva.Dva mozky - dvě myšlenky, dva nápady. Ale co když by si jedna hlava vyměnila třeba jablko? Nic by nezískala - stále by měla jen jedno jablko ......Na druhou stranu na každou myšlenku užitečnou připadnou myšlenky zbytečné , těch dobrých je někdy jako šafránu .... bylo by to tak u těch dvou hlav, dvou mozků?Raději nechat kdyby v klidu ...

  Další informace