• Odstranění viru z facebooku. - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Odstranění viru z facebooku.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Odstranění viru z facebooku.

  • Odstraneni casti krovu



    Další informace


  • Ma nekdo vyzkousenou metodu na odstraneni akne, ktera OPRAVDU spolehlive zabrala?

    Me nejlepe zabrala HA, ale ted jsem vysadila a pomalu se mi vraci akne z puberty :( Je mi 28.

    Další informace


    Mateřská znamínka na obličeji,jejich ODSTRANĚNÍ

    Dobrý podvečer,chtěla bych se zeptat KDY je nejvhodnější doba k odstranění znamínek?Chtěla bych se jich zbavit co nejdříve.tak prosím o nějaké doporučení jaký zákrok podstoupit a také kdy,opravdu bych to chtěla co nejdříve! Děkuji.

    Další informace


    Jak bolí odstranění tetování laserem?

    A kolik to zhruba stojí a jaké jsou výsledky odstranění tetování? Děkuji

    Další informace


  • Nabízejí Svědkové Jehovovi svou víru i farářům?

    Tím nabízením myslím, když přijdou k dveřím náhodného člověka a začnou do něho hučet, nebo se k náhodnému člověku přilepí na ulici a taky s ním mluví o Bohu. Dělají to i farářům?

    Další informace


  • Už jste slyšeli o novém viru na internetovém bakovnictví?

    V odkazu je článek na vir, který se objevil na internetovém bankovnictví Spořitelny. Je třeba dávat pozor co potvrzujeme!!! a href"http://finexpert.e15.cz/bleskovky/klienti-ceske-sporitelny-si-musi-dat-pozor-na-novy-typ-pocitacoveho-viru/?showforum1 " rel"nofollow" http://finexpert.e15.cz/ hellip /a Jak to funguje:- přihlásíme se na internetové bankovnictví,- virus v PC pozná že jsme přihlášeni a na pozadí systému pošle bez Vašeho vědomí požadavek bance, aby Vám poslala autorizační SMS,- banka Vám pošle SMS na zaplacení částky kterou jsme nezadávali.Předpokládám, že brzo se toto rozšíří i na další banky.

    Další informace


    Jaké typy a druhy virů nemají on-line antiviry (např. od Esetu) šanci najít?

    vytvořit takovej virus (nebo trojana) není až tak fakt fakt těžký.značí se vyznat v dírach woken.

    Další informace


    Jak, jestli vůbec, ovlivní odstranění programu?

    A D O B E ostatní programy? Mám - Adobe Air,Flash Player,Reader.Poddotaz - jak vám trvá přibližně dlouho vypálení 3hodinového filmu? Už jsem dlouho nepálil a dost mě udivilo,jak to dlouho trvalo. Děkuji.

    Další informace


    Je pravda, že tvůrci nových virů jsou samy firmy, které vlastní antiviry a které si najímají autory různých virů?

    (logicky mi připadá, že ano, ale jestli to je pravda)Protože aby jsme si kupovali nové verze antivirů, tak musí existovat nový zákeřný virus, který nebude nalezen se starým antivirem.Nevím no, možná to je pouze moje domněnka.

    Další informace


    MS nástroj na odstranění breberek



    Další informace