• Otlook 2007 - x namiesto obrazkov - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Otlook 2007 - x namiesto obrazkov. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Otlook 2007 - x namiesto obrazkov

  • Jak dlouho se musí uschovávat doklady daňové evidence z roku 2007? Děkuji

    Samotná kopie daňového přiznání slouží pro vaši potřebu, abyste měli doklad o tom, jaké údaje jste finančnímu úřadu předložili. Zákon proto nestanoví žádnou lhůtu, po kterou máte mít tuto kopii k dispozici.Měli byste však uschovávat veškeré doklady a evidence, na jejichž podkladě jste přiznání vypracovali a podali. Pokud vedete daňovou evidenci, podle zákona o daních z příjmů jste povinni ji uchovávat za všechna zdaňovací období, pro která neskončila lhůta pro vyměření daně podle tohoto zákona nebo podle zvláštního právního předpisu, jímž se rozumí zákon o správě daní a poplatků.Konkrétní příklady (váš rok 2007) v uvedeném zdroji: a href"http://www.novinky.cz/finance/195406-jak-dlouho-je-nutne-uchovavat-doklady-k-danim.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a

    Další informace


  • Jak z Outlooku 2007 vrátit maily zpátky na emailovou adresu.

    Mám dotaz, nastavila jsem si Outlook 2007 na přeposílání zpráv z mailu do počítače a nezaškrtla jsem si, aby mi zůstávaly na serveru. Poslaly se mi všechny maily (okolo 4tis.) do počítače, jak je můžu dostat zpátky na mail? Jde to nějak hromadně nebo musím každý zvlášť. Nebo to jde alespoň nějak zazálohovat... Moc Děkuji za radu. E.

    Další informace


    Excel 2007 - makro, proměnná



    Další informace


    Tvorba log, obrázkov...



    Další informace


    Finale 2007



    Další informace


    Formuláře v MS Access 2007



    Další informace


    Hosting obrázkov



    Další informace


    24pin namiesto 20pin.Ako na to?



    Další informace


    Barva písma ve Wordu 2007 u hypertextových odkazů



    Další informace


    Jak vyhledat min hodnotu v Excelu 2007



    Další informace