pc - prosím o zhodnocení sestavy - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: pc - prosím o zhodnocení sestavy. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Hodnocení pc sestavyDalší informace |
zhodnocení notebooku LenovoDalší informace |
Chci skončit s integrovanou grafikou a hledám vhodnou do mé sestavy, poraďte :)Další informace |
Jak poznám, zda grafickou kartu limituje zbytek sestavy?Další informace |
Kontrola herní sestavyDalší informace |
Odhad ceny počítačové sestavyDalší informace |
Dá se ze sestavy počítače na Alza.cz ubrat hardverové komponenty??? (myš, klávesnice)jako že bych jim třeba napsal při odesílání jako poznámku, že nechci ktomu tu myš a klávesnici...... (například a href"http://www.alza.cz/hp-pavilion-elite-hpe-h8-1010cs-d241695.htm)" rel"nofollow" http://www.alza.cz/ hellip /a Doplňuji:Děda Louda: moc tu odpověď nechápu.....Já mam prostě myš za 1600Kč a herní klávesnici, a nevim proč bysem si ktomu mněl platit něco, co se akorát bude válet ve skříni......Hlada: U toho počítače co mam teď sme šli do prodejny a řekli sme, že obrazovku a myš máme novou, takže nám to prodali bez toho (za menší cenu) tak já jim si najdu zákaznickou podporu a zeptam se.....Další informace |
Prosím o zhodnocení pcDalší informace |
Dobrý den, prosím o ohodnocení sestavy.Chci si koupit takovou polosestavu za 1000 kč je to bez bedny, a bez hdd ale ty součástky mám doma. V sestavě je základová deska myslím gygabite socket 775 procesor i2 duo nevím jaká frekvence a DDR2 ram ty mám taky doma, a integrovaná grafika intel HD2000. takže v té sestavě je základová deska zdroj procesor za cenu 1000kč a ostatní díly mám doma co na to říkate vy vyplatí se to ?? :)Další informace |
Návrh sestavy na Pinnacle Studio 15 Ultimate Collection CZDalší informace |